Lucie a Pavel Svobodovi

Lucie a Pavel Svobodovi

lucie_svobodová_pavel_svoboda1

Náš príbeh so spoločnosťou Nu Skin sa začal práve vtedy, keď sme to najmenej očakávali. Mali sme úspešné podnikanie v oblasti výživy a alternatívnej zdravotnej starostlivosti. Stavali sme nové sídlo spoločnosti a plánovali sme otvoriť vegetariánsku reštauráciu. V tom čase sme naozaj nevyhľadávali ďalšiu obchodnú príležitosť. Napriek tomu sa to k nám dostalo.

 

Cez spoločného známeho sme spoznali nášho súčasného sponzora Danu Dobřichovskú. Napriek tomu, že nás Nu Skin obchod až tak nelákal, bola som nadšená z technológií a produktov, pretože moje vysokoškolské štúdie prebiehali v tejto oblasti a videla som v tomto podnikaní veľký potenciál. Avšak postoj môjho manžela Pavla bol veľmi negatívny. Obidvaja sme však začali testovať produkty, pretože kvalita a účinnosť je to najdôležitejšie pre nás. V priebehu polročného používania a skúmania produktov sme si začali uvedomovať, čo sme mali v rukách. Mala som plnú podporu manžela, čo sa týka spolupráce so spoločnosťou, lenže sám do toho nechcel byť zainteresovaný. A vtedy nastal kľúčový moment, pretože som mu povedala: "Buď to budeme robiť spolu alebo to ani nezačneme."

 

Následne sme sa zúčastnili konferencie v marci 2015, kde sme spoznali kultúru a veľkosť spoločnosti, ako aj ľudí, ktorí sa stali nesmierne úspešnými a uskutočnili svoje sny. Zrazu nám bolo všetko jasné a mali sme veľkú túžbu byť súčasťou toho všetkého.

 

Doma sme sa rozhodli, že si to nenecháme pre seba a chceli sme sa podeliť o svoje nadšenie s ostatnými okolo nás. Exekutívmi sme sa stali v priebehu 14 dní a po 4 mesiacoch sme už boli Ruby Exekutívmi. Naše prvé výročie s rodinou Nu Skin sme oslávili v marci tohto roka počas EMEA Výletu za úspechy do Miami, a to s titulom Emerald.

 

Úspech nikdy nebol našou hnacou silou. Motivoval nás fakt, že dokážeme zmeniť svoje životy, ako aj životy druhých, a toto je naozaj uspokojivé. Máme skvelý tím, naša spolupráca je výborná a presne táto sila nás vedie k tomu, aby sme sa stali úspešnými!

 

Ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče, je to presne tak a neprestajne na to myslíme, vďaka čomu usilovne pracujeme. Platí to aj pre budovanie obchodu, čo vyžaduje dobrú dávku usilovnosti, disciplíny, úprimnosti, prísnosti a podpory našich detí. Avšak úroda tejto tvrdej práce bude obrovská. Náš život je obohatený a zmenil sa k pozitívnemu v priebehu veľmi krátkeho času. Sme radi, že sme spoznali Nu Skin, pretože je jednoznačne tým najlepším spôsobom podnikania.

 

 

Lucie a Pavel Svobodovi 

 

Divider