Kathrin a Michael Glauninger

Kathrin a Michael Glauninger

kathi-and-michi-glauninger

Obidvaja sme veľmi aktívni. Michael, keď bol mladší, pracoval ako profesionálny futbalista a ja som tancovala profesionálne do veku 15 rokov. Mojím tanečným partnerom bol môj brat a vystúpili sme na mnohých javiskách. Dodnes hovorí moja mamka, že som sa mala stať herečkou, pretože mám toľko sebavedomia. Toto pripisujem svojej detskej tanečnej kariére. Potom som spoznala svojho manžela. Ani on nie je bojazlivý vďaka mnohým gólom, ktoré získal pre svoj tím na futbalových turnajoch. Možno sa zdá, že sme jeden druhého nehľadali, no nakoniec sme sa našli.

 

Stretli sme sa v roku 2012 a vtedy sme obaja pracovali v oblasti fitnesu. Mala som malú posilňovňu vo svojom rodnom meste Voitsberg v Rakúsku a on bol osobným trénerom v meste Graz. Najprv sme boli kolegovia, potom sme už boli spolu ako pár a dnes sme už hrdí rodičia nášho 2,5 ročného syna Leona. Momentálne spoločne a úspešne prevádzkujeme našu posilňovňu.

 

Minulý rok sme začali vypracovať online platformu pre fitnes a výživu v rámci spolupráce s našou vzdelávacou spoločnosťou. V Rakúsku sme stále najlepší. Vždy sme sa zabávali počas vykonávania našej práce a podporovali sme svojich klientov, aby aj oni uspeli. A vďaka tomuto online programu dokážeme pomôcť ľuďom v celom nemecky hovoriacom regióne. Za uplynulého 1,5 roka sme videli rýchly rast niečoho vo svete online programov a sociálnych médií.

 

Keď nám naša horná línia, Thomas a Stefanie Kogler s titulom Blue Diamond, predstavila prístroj ageLOC Galvanic Body Spa a iné Nu Skin produkty (vrátane výživových doplnkov), sme začali odporúčať Pharmanex produkty LifePak+ a Marine Omega spoločnosti Nu Skin v rámci našej online komunity, ktorú sme medzitým vybudovali. Dosiahli sme neuveriteľný úspech a zahrnuli sme do programu ďalšie výživové doplnky. Vzhľadom na to, že táto online vzdelávacia platforma oslovuje najmä ženy, dopyt po kozmetických produktoch bol väčší než po výživových doplnkoch. Tak sme sa rozhodli vytvoriť si online platformu v oblasti krásy a zrodila sa stránka picbe.

 

Prostredníctvom stránky picbe môžu ženy i muži z nemecky hovoriacich regiónov využiť online podporu našich profesionálnych poradcov v oblasti krásy. Naši kozmetickí poradcovia absolvujú 3-mesačný kurz, počas ktorého ich vzdelávame osobne i online. V priebehu tohto školenia získajú informácie o spoločnosti Nu Skin a môžu otestovať účinnosť produktov. Našou víziou je dosiahnuť rast činnosti picbe v Rakúsku a v Nemecku vďaka skvelým Nu Skin produktom a stať sa možným najsilnejším Nu Skin tímom v tejto geografickej oblasti.

 

Bez Thomasa a Stefanie by sme to všetko určite nedosiahli. Nikdy nás nesklamali a vždy videli to veľké niečo v našej činnosti. Na začiatku sme nevideli obrovské množstvo možností, ktoré nám sieťový marketing ponúka. Ani sme nevedeli, ako to funguje. Thomas a Stefanie nás však vždy podporovali, povzbudzovali a pozvali nás na rôzne udalosti. Motiváciu sme získali najmä na väčších podujatiach a stretnutiach. Následne sme začali rozvíjať náš obchod.

 

A teraz sme tu, robíme rozhovory, podujatia a školenia. Predtým sa nám o tom ani nesnívalo. Vďaka spoločnosti Nu Skin máme život, po akom sme vždy túžili. Za to všetko by sme sa chceli poďakovať tým, ktorí nás podporovali, dostali tam, kde sme dnes a verili v nás. Už na našom prvom školení picbe v auguste sme vyškolili 40 nových poradcov. A od septembra sme už Ruby Exekutívmi.

 

Tešíme sa na krásnu, spoločnú budúcnosť!

Divider