Handan Lewis

Handan Lewis

Handan-Lewis

Mám profesionálne skúsenosti v oblasti starostlivosti o pleť, vďaka čomu som spoznala spoločnosť Nu Skin. V tom čase som bola majiteľkou vyhľadávaného kozmetického salónu. Pracovala som dlhé hodiny, čo znamenalo menej času pre moju rodinu a často som chýbala z dôležitých udalostí, ktoré by matka nikdy nemala vynechať počas dospievania svojich detí.

 

Po prísnom pohľade na to, čo som robila, som si uvedomila, že napriek času a peniazom, ktoré som do tohto salónu investovala, nikdy by som nedokázala dosiahnuť také zárobky a životný štýl, po čom som vždy túžila. Zmena bola nevyhnutná, v opačnom prípade by som mala takýto životný príbeh a to by nebolo rovnako dobré ako život, ktorý mám teraz.

 

V januári 2015 som sa rozhodla budovať svoj Nu Skin obchod na dennej báze, a to napriek tomu, že som už aj tak bola veľmi zaneprázdnená, no stálo to za to. Od chvíle, kedy som sa rozhodla pre Nu Skin, uplynulo 6 mesiacov tvrdej práce na polovičný úväzok, ale práve po tejto dobe som dokázala duplikovať svoj príjem, zároveň som prevádzkovala svoj salón na plný úväzok.

 

V júli 2015 som naposledy zatvorila dvere a začala som sa svojmu podnikaniu naplno venovať, a to z domu, aby som bola v blízkosti svojej rodiny. Vždy som tam, aby som po škole objala svojho syna, aby som mu pomohla s domácou úlohou, a aby som nikdy nevynechala vzácne rodinné udalosti.

 

Najväčšou odmenou v živote lídra je dosiahnuť o niečo viac vďaka tomu, že pomáha dosiahnuť druhým, aby sa stali úspešnými, čím bude ten líder ešte úspešnejší. Dostanete sa k duši ľudí celkom magickým spôsobom a ich spokojnosť bude obrovská. Milujem, ak vidím, že náš tím dosiahne svoje ciele, a že dokážu opustiť svoju prácu, čo robili od rána do večera. Som nesmierne rada, keď vidím, ako mesačné provízie zlepšujú životy iných. Chcem pracovať s týmito motivovanými, energickými ľuďmi a milujem, že moja širšia rodina je každým dňom väčšia. Spolu s Brynom máme v pláne cestovať a sme veľmi nadšení a vďační za všetko, čo sa len stane. Nu Skin nám dáva slobodu pracovať kdekoľvek na svete. Potrebujeme k tomu len internetové pripojenie, čo nám umožní žiť nami vytúženým spôsobom.

Divider