Cynthia a Sébastien

Cynthia a Sébastien 

Sebastien-Cynthia-2

Cynthia a Sébastien boli majiteľmi posilňovne. Sébastien tvrdo pracoval viac ako 13 rokov, aby dokázal prevádzkovať svoje podnikanie. Napriek tomu, každodenný stres, vyčerpanie a strach z budúcnosti v kontexte hospodárskej krízy ho začalo blokovať. Cynthia bola zodpovedná za administratívnu stránku podnikania, pričom sa starala o 5 detí a dom. Navyše, pracovala aj na čiastočný úväzok vo firme svojej matky, kde sa zaoberali hodinkami. Pracovali vo všetkých oblastiach v rámci podnikania, a to od upratovania po zákaznícke vzťahy.

 

Jedným z cieľov, ktoré si stanovili, bolo vždy poskytovať podporu ľuďom a pomôcť im udržať si zdravie. V čase, keď im masérka posilňovne predstavila Nu Skin a najmä Pharmanex, kvalita výživových doplnkov na nich veľmi zapôsobila a videli príležitosť na preukázanie rozdielu. Urobili rozhodnutie, že budú prevádzkovať posilňovňu, ktorá bude fungovať ako nejaký sprievodca zdravým starnutím.  K tomu všetkému potrebovali Biofotonický skener a veľmi rýchlo sa naňho kvalifikovali. Na začiatku ich zaujímalo len užívanie a predaj výživových doplnkov.

 

Avšak po Samite úspechu v Barcelone spoznali svetoznámeho lídra, Stephena Kushturiana a konečne pochopili, že spoločnosť Nu Skin a jej Kompenzačný plán predstavujú skutočnú celoživotnú príležitosť. Predstavili si, čo by mohli dosiahnuť a povedali si, len nebo je limit. Jedno bolo jasné pre ich srdce i myseľ, s posilňovňou by nikdy nedostali tú životnú a finančnú slobodu, po ktorej túžili. So spoločnosťou Nu Skin však vedeli, že to dosiahnu a táto myšlienka im umožnila, aby sa cítili slobodní.

 

Najväčšiu motiváciu vidia vo svojich 5 deťoch. Pre posilňovňu obetovali veľa času a energie, pretože verili, že im to zabezpečí želanú slobodu, ale bolo to práve naopak.  V súčasnosti chcú tvrdo pracovať, ale len do istej miery, aby mohli svojim deťom zabezpečiť lepšie životné podmienky, aby boli úspešné.  Ešte stále nedosiahli vytúženú úroveň slobody, ale napĺňa ich pokoj a jasnosť počas vytvárania svojej slobody.

 

Každý deň prináša kus trápenia a problému, ale ide len o stav mysle. Nakoniec sa vám všetky tie ťažkosti objavia ako nástroje, ktoré zlepšia spôsob existencie a zmýšľania. Kým sa pevne držíte svojho sna, žiadne problémy vás nemôžu zastaviť. Jedine činmi je možné premôcť strach. Keď Cynthia a Sébastien čelili neúspechu, ani vtedy sa nevzdali. Naďalej sa prihovárali ľuďom, a to opäť a zas, aby našli tých, ktorí čakali na úspech a životné zmeny. Dennodenný boj pre váš vysnívaný život je jedinečná výzva. Všetko závisí od vás. Najvýnimočnejší dar, ktorý nám Nu Skin dáva, je možnosť zmeny a osobného rozvoja. Vytvárať svoju vlastnú slobodu, byť silou konajúcou dobro a mať pozitívny vplyv na životy iných okolo seba pomocou výborných produktov je jedinečnou príležitosťou.

 

Čo ich denne motivuje, je pozitívny vplyv, ktorý môžu mať na životy cudzích ľudí i členov svojho tímu. Tešia sa z toho, že ich môžu viesť po ceste k úspechu, a že môžu byť ich pilierom vďaka energii, nadšeniu a sile, čo v sebe pestujú.

 

Nu Skin znamená vynikajúcu cestu poznávania, kde sú veľkosť vášho srdca, počet ľudí, ktorým pomôžete a dobro okolo vás faktormi, ktoré vás urobia úspešnými.

Divider