Marna Dedekind

Marna Dedekind

Marna Dedekind

Nikdy ma ani len nenapadlo, že by som sa mohla ocitnúť vo svojej súčasnej pozícii. Keď som začala podnikať, stanovila som si cieľ na 5 rokov. Postupne som chcela vybudovať svoju obchodnú sieť, aby som mala vedľajší príjem. Bola som udivená, keď som svoj prvý cieľ dosiahla po 6 mesiacoch od začiatkov svojej podnikateľskej činnosti, ktorú som vykonávala vo forme vedľajšej práce. Moja motivácia už bola natoľko veľká, že som si vytyčovala ešte väčšie ciele.

 

Moje úsilia boli konzistentné a mala som cieľ na každý týždeň. Od svojej hornej línie som dostala výbornú inšpiráciu a mala som radosť z každej jednej chvíle na ceste od Distribútora k titulu Emerald.

 

Po účasti na Ruby výlete v marci 2014 som si uvedomila, že vaše úsilia sú úzko späté s úspechom vášho obchodu, a že jediné, čo potrebujete, je nasledovať systém. Nemusíte byť mimoriadni, stačí, ak ste nadšení. Na výlete som spoznala rôznych ľudí, pre ktorých sú nasledujúce nadovšetko dôležité: Nadšenosť a Viera.

 

„Aby ste boli úspešní, musíte tomu veriť tak veľmi, že sa to stane skutočnosťou.“

 

Počas svojej kariéry v spoločnosti Nu Skin som čelila mnohým problémom, ale nikdy som na to ani nepomyslela, že by som svoju činnosť ukončila. Neustále si pripomínam nasledovné: Prečo si to začala? Úspech je spojený so skutkami a my musíme napredovať. Urobíme aj chyby a niečo nás určite odradí, ale aj tak to nemôžeme vzdať.

 

Som nesmierne šťastná, že som dostala túto príležitosť. Pán Ježiš Kristus požehnal moje podnikanie a ja mu dávam všetku slávu.

Divider