Ingeborg Seielstad

Ingeborg Seielstad

Ingeborg-Seielstad

Ingeborg vždy chcela sama rozhodovať o tom, čomu venuje svoj čas. Jej rodina zdedila veľkú farmu v obci Gausdal, čiže mala spolu so svojimi súrodencami nádherné detstvo. Deti boli obklopení mnohými ľuďmi a mali dostatok vonkajšieho priestoru. Všetko bolo tak, ako si to priala okrem faktu, že po čase bude musieť prebrať farmu a bude musieť neustále pracovať. Potom by nemala čas na priateľov ani rodinu či cestovanie a objavovanie sveta.  Keď sa zoznámila so spoločnosťou Nu Skin, mala pocit, že našla posledný kúsok skladačky a ihneď vedela, že našla to, po čom tak túžila.

 

Najväčšou motiváciou pre Ingeborg bolo získanie dostatok peňazí, aby mohla cestovať spolu so svojou rodinou, a to kedykoľvek a kamkoľvek. Ďalším motivačným faktorom pre ňu bolo, aby mohla pomáhať ľuďom a urobiť pre nich niečo dobré. Chcela dosiahnuť, aby mohla poskytnúť pomoc ľuďom každý jeden deň vo svojej krajine i v zahraničí. Jej hlavným cieľom bolo pomáhať osamelým ľuďom. Potrebovala k tomu čas. Vďaka spoločnosti Nu Skin mohla veriť v to, že sa jej to podarí. Schopnosť zmeniť kvalitu života druhých pomocou produktov starostlivosti o pokožku a výživových doplnkov ju naozaj motivuje.


Napriek tomu aj v tomto podnikaní musí človek čeliť výzvam. Ľudia majú pochyby, čo sa týka produktov, spoločnosti, kompenzačného plánu a hlavne samých seba.  Od prvého dňa si musíte uvedomiť, že v tomto podnikaní nesmie nikto stáť v ceste vašich predstáv. Len takto môžete totiž uspieť. Nikto okrem vás nemôže ovplyvniť, či uspejete či nie. Vyhľadávajte tých, ktorí sú motivovaní, pretože vašou prácou nie je to, aby ste ich motivovali. Tú motiváciu už majú mať v sebe.

Ingeborg sa prihovorí ľuďom a nadväzuje kontakty, aby dosiahla rast vo svojom podnikaní. Je dôležité, aby ste boli otvorení a prívetiví, a aby ste sa zaujímali o ostatných a položili im otázky, sledovali ich pokrok pomocou telefonického rozhovoru či osobných stretnutí. Toto však môže byť dosť ťažké s ohľadom na zosúladenie vašej práce s rodinou, ak žijú členovia vašej skupiny ďaleko od vás. Avšak veľa práce môžete urobiť cez Skype či telefón. Je dôležité byť v kontakte so svojou skupinou raz či dvakrát do týždňa.

 

Ingeborg zistila, že stanovené ciele majú byť zmerateľné a dosiahnuteľné. Najprv treba stanoviť cieľ na 3 mesiace, potom na 6 mesiacov, na rok, potom na 3 roky a 5 rokov. Tieto ciele musia byť stručné a vyzývavé. Ciele musia byť napísané na papier a treba ich čítavať na dennej báze. Takto budete vedieť, prečo to všetko vlastne robíte. Prečo máte vybavovať telefonáty, prečo musíte odísť z domu aj vo večerných hodinách, prečo musíte spraviť niečo navyše. Samozrejme, je pekné byť doma a ležať na pohovke celý deň, no ale keď to budete robiť neustále, nikdy neuvidíte vysnívanú zmenu.

 

Život s rodinou Nu Skin vám umožní byť súčasťou neuveriteľnej cesty, ktorá ponúka osobný vývoj a príležitosť spoznať nových a zaujímavých ľudí, taktiež získať dobrých priateľov z rôznych krajín bez hraníc. Tento život je zaujímavý z každého uhla pohľadu, no samozrejme len vtedy, ak prijmete aj všetky výzvy, no keď sa to stane, budete mať naozaj vynikajúci život.

Divider