Hazel Calvert

Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!

Hazel Calvert

Hazel Calvert

Vždy som bola šťastným typom osoby, čiže pred vstupom do podnikania so spoločnosťou Nu Skin som bola takisto šťastná, avšak ma deprimoval životný štýl, ktorý zahŕňa prácu od 9:00 do 17:00. Chcela som si nájsť cestu von. Ako pracujúca matka som sa pohybovala medzi škôlkou, domácimi prácami atď. a takto som si svoj život nepredstavovala.

 

Vždy som pracovala tvrdo a svoju prácu som vždy mala rada. Počas svojej korporátnej kariéry som mala rôzne pracovné pozície, pracovala som ako špecialista oddelenia komunikácie pre Mercedes Benz, ale aj ako špecialista na zapojenie zákazníkov a rozvoj klientely pre Argos a Homebase. Posledný projekt, ktorého som sa pred svojím odchodom zúčastnila, bolo vypracovanie šablóny na uznanie 14 000 kolegov.

 

Avšak ma ani radosť z práce neuspokojila, vadilo mi, že som mala dlhy, že mi okolo Vianoc na účte nič nezostalo a aj to, že som musela dať svojho syna do opatery iných.

 

Vedela som, že som potrebovala zmenu, skúsila som sieťový marketing až s 2 spoločnosťami, ale bez úspechu. Až potom som sa stretla so spoločnosťou Nu Skin.

 

Veľmi dobre si pamätám, že som si napísala nasledovné slová: „znie to príliš dobre na to, aby to bola pravda“. Bolo to vtedy, keď som prvýkrát počula o spoločnosti. Už to môžem potvrdiť, je to dobré a je to pravda.

 

Najprv ma zaujímali len maloobchodné produkty, no ale keď som uvidela Kompenzačný plán predaja, moje oči rozžiarili a prišlo mi na um nasledovné: „Toto je niečo, čo dokáže zmeniť život mojej rodiny“! Milovala som fakt, že sme mohli hocikoho pridať do obchodu buď bezplatnou registráciou alebo nákupom balíčka. MILOVALA som tú flexibilitu. Milovala som fakt, že úspech znamenal pomoc druhým dosiahnuť míľniky, a že hneď na začiatku môže Distribútor získavať tímové provízie. Vo firmách, pre ktoré som predtým pracovala, to nebolo možné, v záujme získania provízií bolo treba dosiahnuť určitý titul.

 

Ďakujem spoločnosti Nu Skin za to, že ma naučila snívať. Pred vstupom do tejto spoločnosti som nikdy nepripravila nástenku snov. Vedela som, že som nechcela mať obavy týkajúce sa finančných prostriedkov, a že som chcela byť doma so svojím snom. No nikdy pred vstupom do spoločnosti Nu Skin som nepremýšľala nad inými cieľmi či snami. Moje sny nikdy neboli materiálne, chcela som len mať život s pocitom naplnenia. Mojím snom bolo mať 6-izbový dom a naplniť ho láskou a smiechom.

 

Mojou najväčšou motiváciou je fakt, že viem, aké to je ísť po hotovosť do banky a dať to do šálky ako peniaze na potraviny za daný mesiac a nemať na to ani o cent viac. Takže takú ja mám motiváciu, pretože taký život si už naozaj neprajem.

 

Táto spoločnosť ma zmenila v rôznych oblastiach, avšak čo je najdôležitejšie, je fakt, že som si uvedomila, že jedine ja zodpovedám za svoj život, rozhodnutia a voľby. Prosím, nesmejte sa, ale moja najpamätnejšia udalosť so spoločnosťou Nu Skin sa datuje do čias pred svojím vstupom do tohto podnikania. Bolo to rok predtým, než som sa pridala...ruku na srdce, mala som zjavenie v kúpeľni. Vybehla som a povedala som svojmu partnerovi Danovi, že si neviem vysvetliť, čo to mohlo byť, ale stane sa nám niečo neuveriteľné. A o 12 mesiacov ma našla spoločnosť Nu Skin.

 

Určila som si ciele 2 spôsobmi, jednak som si napísala, čo chcem dosiahnuť v nadchádzajúcich 12 mesiacoch, na druhej strane som si vytýčila aj 3-mesačné ciele, ktoré sú ako čísla týkajúce sa objemu, príjmov, odznakového titulu či počtu nových Ruby Exekutívov. Potom som si vytlačila 3-mesačné ciele a potom som ich vycapila vo všetkých izbách, aby som ich videla, kedykoľvek do danej izby vojdem. Mám jeden exemplár na chladničke, jeden na zrkadle, na svojom stole, v peňaženke a na nočnom stolíku vedľa postele. Funguje to ako hnací motor.

 

Je veľmi ľahké povedať, že niečo dosiahnete, keď máte naozaj skvelú náladu, ale výsledky uvidíte až vtedy, keď už nebudete chcieť robiť nič. Toto je rozdiel medzi tými, ktorí dokážu nejako obstáť a tými, ktorí majú obrovský úspech. Takže, hneď ako si zoberiete pero a papier, ste v kontakte so sebou a to vás drží nad vodou.

 

Ak nemáte zlé momenty, ani nie ste človekom. Kľúčovým slovom je moment. Naučila som sa rýchlejšie posúvať veci dopredu. Povedala som si, že niečo, čo ma predtým trápilo týždeň, nemôže ma trápiť viac ako deň a nabudúce už len hodinu a nakoniec len minútu. Musíte sa naučiť prijať, že nejde o jednoduchý predaj, ale musíte byť zaviazaní hlavne sebe, aby ste pracovali na sebe v záujme lepšieho riešenia problémov. Chcem byť vždy otvorená a úprimná a boli časy, keď som si myslela, že by bolo ľahšie vzdať sa a odísť. Potom som si spomenula na svoju obľúbenú frázu: „Nič dobré k nám v živote nepríde ľahko, ale kto chce nič?“. Výzvy, ktorým treba čeliť, sa môžu stať v ktorejkoľvek spoločnosti. Prekonáte to tak, že premôžete všetky problémy, ktorým čelíte. Takisto si zapamätajte, že problémom jednoducho treba čeliť, aby ste podľa svojich vlastných skúseností pomohli svojmu tímu, keď im čelia oni.

              

Neverím v cukrový povlak a nemám rada frázu „Predstieraj to, dokým to nespravíš “, verím však v to, že „verte v to, že to dosiahnete“. Cítim, že je dôležité, aby sme boli otvorení a úprimní a aby sme sa podelili o svoj veľký úspech s ostatnými, ale takisto aj o ťažkosti, ktorým sme čelili, aby sme im takto poskytli riešenie na to, ako by sa to dalo prekonať. Ak máte radi energiu, čistú vášeň, úprimnosť a čestnosť, rovnako to budú mať radi aj členovia vášho tímu. Rada vzdelávam ľudí o tom, ako byť samými sebou, ako byť dôveryhodnými, ako rozprestrieť krídla, ako skúšať a priznávať chyby. Zasmejte sa a prinášajte dobrú energiu, berte svoje podnikanie vážne, avšak nie seba. Buďte takí, čo očakávate vidieť v rámci svojho tímu.

Pridajte sa k spoločnosti Nu Skin Staňte sa distribútorom