Dina a Eddie Engelbrecht

Dina Engelbrecht

S týmto typom podnikania som sa zoznámila v r. 2010.  Vtedy som bola matka na plný úväzok, bola som totiž doma so svojimi 4 synmi, ktorí mali 3, 4, 8 a 9 rokov. Bola som rada, že som mohla byť so svojimi synmi, avšak som mala pocit, že by som vo svojom voľnom čase mohla využiť svoj talent.

 

Môj manžel chcel, aby som otvorila hosťovský dom, ale to som nechcela kvôli dlhým hodinám venovaným tomuto typu podnikania a takto by som bola skrátená o čas strávený so svojimi deťmi.

 

Zúčastnila som sa podujatia spoločnosti Nu Skin a veľmi sa mi páčila veda, produkty a Biofotonický skener.

 

Na začiatku som mala jediné prianie, aby som si mohla dovoliť kupovať svojim deťom tie najlepšie výživové doplnky.  Chcela som sa stať finančne a časovo nezávislou osobou.

 

Najviac ma motivuje fakt, že môžem pomáhať ďalším matkám dosiahnuť finančnú slobodu.  Spoločnosť Nu Skin zmenila môj život v tom zmysle, že si môžem užívať finančnú slobodu, a to vďaka opakujúcemu sa príjmu.  Môj manžel i deti sú zdraví.  Doposiaľ som viackrát videla, ako tento obchod zmenil životy iných rodín, čo sa týka finančných záležitostí a zdravia.

 

Moment ktorý je pre mňa naozaj nezabudnuteľný, je Nu Skin Výlet za úspechy do Maroka.  Stovky Nuskinákov si užívali 5 hviezdičkový hotel v púšti, kráľovskú starostlivosť, víno a jedlo, ako aj ohňostroj na nočnej oblohe plnej hviezd.

 

Ciele sú pre mňa i členov môjho tímu mimoriadne dôležité, pretože nás motivujú v ťažších obdobiach.  Všetci máme iné ciele, a preto je dôležité zistiť, aké ciele majú jednotliví Exkutívi v mojom tíme.  Vďaka tomu rýchlejšie dokážu dosiahnuť svoje ciele.  Napísaním svojich cieľov na papier získajú dodatočnú silu, ktorú dokážu využiť vo svoj prospech. Pomáha im to sústreďovať sa na to, čo chcú dosiahnuť.

 

Denne sa sústreďovať na svoje ciele neberiem ako problém, pretože svoju prácu MILUJEM!  Napĺňa ma radosťou, keď vidím rodiny, ktoré zažili pozitívnu zmenu vo svojom živote. Vždy si hovorievam: „Ako môžem zmeniť svet? Treba začať rodinou.“

 

Prekážky sú súčasťou života.  Počas uplynulých 7 rokov som čelila dvom veľkým problémom, kvôli ktorým som rozmýšľala nad možnosťou ukončenia tohto podnikania.  V obidvoch prípadoch mi pomohla moja vytrvalosť a túžba po tom, aby som sa nevzdávala. Úprimná podpora, ktorú som dostala od svojej hornej línie, Nicolasa van Rensburga, mi bola jedným z hlavných dôvodov, prečo som pokračovala v podnikaní aj napriek ťažkým obdobiam.

 

Vždy som sa snažila o účasť na každom možnom podujatí a stretnutí.  Žijem ďaleko od veľkých miest, kde sa konajú udalosti spoločnosti Nu Skin, takže som to mala o to ťažšie. Verím však, že som mala o to väčší pocit víťazstva. Po jednom takomto podujatí som išla domov s rozhodnutím, že začnem robiť stretnutia raz do týždňa a hlavnou pointou bude magická šou.  Vďaka tomu sa ľudia zúčastňovali na týchto udalostiach, a následne sa do obchodu pripojilo čoraz viac ľudí a tak vznikla naša dnešná skupina nadšených lídrov. Mojou vášňou boli vždy ľudia a to len rástlo a rástlo. Boh určite požehnal moje podnikanie a doprial mi ten najúžasnejší tím. Tvrdo pracujeme, smejeme sa, plačeme spolu a navzájom sa podporujeme. Verím, že každý má potrebu niekam patriť a my máme ten najlepší prostriedok na to, aby sme splnili túto túžbu ľudí. Svoju prácu nesmierne milujem a finančná nezávislosť je naozaj život meniaci faktor.  Som Bohu skutočne vďačná za túto príležitosť a budem navždy vďačná spoločnosti Nu Skin za to, že mi zmenila život.

 

Som nesmierne vďačná svojmu manželovi za podporu.  Vždy veril v to, čo robím a videl, že táto spoločnosť dokáže obohatiť životy ľudí.