Katharina Grosam

Katharina Grosam

katharina-grosam

Volám sa Katharina Grosam, mám 32 rokov a od svojich 21 rokov pracujem v kozmetickom priemysle ako živnostníčka.

Nebolo to vždy ľahké. Bola som mladá a bez zmyslu pre obchod, ale svoj cieľ som nikdy nestratila z očí.

 

Prvý podnájom, môj prvý obchod, školenie za školením, vďaka ktorým som dokázala svojim zákazníkom ponúkať tú najlepšiu kvalitu,  10- až 12 -hodinové dni, len pár voľných víkendov, to všetko ma doviedlo k splneniu môjho sna: k väčšiemu obchodu.

 

V roku 2018 som otvorila svoje priestornejšie exkluzívne štúdio, ktoré má 100 m².  Povedala som si: "NO, Katharina, teraz si to naozaj dokázala!" Po tomto pocite som túžila, ale, ten mi, žiaľ, nepomohol s materiálnou stránkou môjho podnikania. Kozmetické odvetvie sa neustále mení a napriek ďalším kurzom a školeniam sa pri hľadaní produktov pre moje štúdio prejavila absolútna absencia môjho zmyslu pre podnikanie. Našťastie som objavila NU SKIN.

 

Počas jednej akcie, ktorú usporiadali Kathrin a Michael Glauningerovci (moji sponzori), som sa bližšie zoznámila s danými produktmi a tie ma absolútne presvedčili. V ten deň sa mi úplne zmenil život. Moji zákazníci sú vďační a zbožňujú všetky nové produkty, ktoré vo svojom štúdiu ponúkam. Všetci zákazníci sú nadšení a ja milujem úspešné príbehy. Nielenže sa mi závratne zvýšil celkový príjem vďaka predaju, ale aj môj každodenný život v štúdiu sa úplne zmenil. So zákazníkmi už pracujem menej a viac času venujem zarábaniu peňazí.

Zo "živnostníčky" sa stala väčšia podnikateľka!

 

Môj entuziazmus neutícha, lebo teraz sa mi vypláca každé absolvované školenie. Mám rozsiahlu sieť kolegov v kozmetickom priemysle, a tak sa mi len za 6 mesiacov podarilo vytvoriť silný tím a priblížiť sa k svojmu vytúženému cieľu finančnej nezávislosti. Vďaka, NU SKIN – vďaka za úžasnú príležitosť dosiahnuť osobný aj profesionálny rast.

 

Katharina Grosam – BEAUTY SENSATION WEILHEIM –