Daniela Durechová a Ľuboš Durech

Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!

Daniela Durechová a Ľuboš Durech

daniela-durech-and-lubos-durech

Daniela a Ľuboš pochádzajú z nádherného slovenského mesta Púchov, ale asi 17 rokov žijú v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave. Pred desiatimi rokmi promovali na univerzite ako pedagógovia a ich vyhliadky do budúcnosti neboli také pozitívne, ako očakávali.

 

Daniela začala podnikať v oblasti kozmetiky už počas strednej školy. Okrem mnohých ďalších aktivít bola aj maskérkou a spievala v džezovej skupine. Ľuboš už od detstva chcel byť gitaristom a skutočne urobil všetko preto, aby to dosiahol. Mal niekoľko úspešných projektov, pôsobil ako gitarový inštruktor, ale zistil, že jeho sny a životné nápady boli väčšie ako to, čo robil.

 

Aj keď obaja celý život pracovali na sebe a na tom, čo ich bavilo, dostali sa do bodu, v ktorom začali stagnovať a uvažovali nad tým, čo robiť ďalej. Ako takzvané „nezamestnateľné typy“ chceli založiť nejaký spoločný podnik, ale po neúspešných pokusoch sa rozhodli presťahovať do zahraničia a začať odznova. To bol okamih, keď sa im naskytla príležitosť v spoločnosti Nu Skin, s ktorou podpísali zmluvu v decembri 2008. Nasledovalo veľa tvrdej práce, najmä v oblasti osobnostného rozvoja, samovzdelávania, stretávania sa s množstvom skvelých ľudí, od ktorých sa veľa naučili. Po prvých piatich rokoch spolupráce so spoločnosťou Nu Skin dosiahli pozíciu Executive Brand Director, usporiadali svoju svadbu snov (po 15-tich rokoch vzťahu) a začali cestovať po svete, čo predtým z finančných dôvodov nebolo možné.

 

Keďže Danielin otec zomrel, keď bola malá, jej veľkým snom bolo byť čo najviac spolu ako rodina. Našťastie jej manžel nemusí každý deň chodiť do práce a vracať sa večer unavený, ako je tomu vo väčšine rodín, ale vďaka spoločnosti Nu Skin môžu tráviť čas spolu. „Kvalita našich životov sa zlepšila a sme veľmi vďační, že dnes, vďaka jednému rozhodnutiu pred niekoľkými rokmi, môžeme žiť život, v ktorom nemusíme každé ráno vstávať do práce, v ktorom si môžeme nastaviť vlastné denné alebo týždenné rutiny, v ktorom trávime čas tým, čo nás baví a s našou rodinou, našou krásnou dcérou Zoe, s ľuďmi, s ktorými sa cítime dobre a s ktorými vytvárame hodnoty v našich životoch, ako aj v životoch druhých. Čas je tá najvzácnejšia vec, ktorú máme ako ľudia a niečo, čo môžeme dať svojim najbližším, keď to najviac potrebujú. Keď sa nemusíte zaoberať návratom do práce a vaše zárobky prichádzajú pravidelne každý mesiac, pretože ste na tom tvrdo pracovali.“ Vďaka osobnostnému rozvoju si Ľuboš splnil aj svoj najväčší sen a už niekoľko rokov hrá na najväčších javiskách v jednej z najpopulárnejších kapiel na Slovensku a v Českej republike.

 

V súčasnosti spolupracujú s partnermi a klientmi v mnohých krajinách na celom svete a sociálne médiá im priniesli obrovskú novú vlnu príležitostí, pretože práca, ktorá zvykla trvať niekoľko rokov, môže byť doslova vtlačená do niekoľkých mesiacov. A to je to, čo milujú. Daniela a Ľuboš sú veľmi hrdí na to, keď vidia, ako sa ich obchodní partneri stávajú úspešnými, najmä tí, ktorým pomáhali, a naďalej tvrdo pracujú na svojej budúcnosti a budúcnosti svojej rodiny a detí, ktoré môžu neskôr zdediť podnikanie.

 

„Vzťahy medzi ľuďmi sú pre nás dôležité a vždy budú dôležité. To je niečo, čo s vami zostane navždy. Náš tím zahŕňa skvelých ľudí, ktorých si vážime, jednotlivcov s náročnou minulosťou a ľudí, ktorí sa rozhodli, že sa v živote nevzdajú a ktorí majú možnosť splniť si svoje sny. Mnohí, podobne ako my, boli pôvodne z iných oblastí... od administratívy, podnikateľov až po obchodníkov, umelcov a mladých kreatívnych ľudí... všetci však majú spoločnú túžbu dosiahnuť v živote viac a pomôcť dosiahnuť to isté pre tých, ktorí to tiež chcú. Mnohí sa stali našimi blízkymi priateľmi a súčasťou našej širšej rodiny. Všetci noví ľudia nám prinášajú radosť a máme príležitosť pomôcť im začať budovať svoje podnikanie. A to vďaka príležitosti, ktorá ponúka úplne nový spôsob spolupráce, kombinuje svetové trendy, najnovší vedecký výskum, inovácie, tiež zdravotné a kozmetické produkty najvyššej kvality a predovšetkým osobnostný rozvoj, ktorý je veľmi dôležitý.“

 

Danielina matka tiež začala spolupracovať so spoločnosťou Nu Skin a dnes je úspešnou líderkou, a tak môžu využívať výhody rodinného podniku.

 

„Stále máme veľa cieľov a výziev, ktoré chceme dosiahnuť v živote, a to v pracovnom aj osobnom. Život je predovšetkým oveľa veselší a krajší, keď ho zdieľame s našou dvojročnou dcérou. Sme veľmi vďační a šťastní za pokrok, ktorý prináša spoločnosť Nu Skin. Práve teraz sa výplatný plán historicky mení a inovácie neustále pokračujú, čo nám dáva ohromnú stabilitu a víziu, ktorú môžeme naplniť so všetkými ľuďmi, ktorí sa k nám postupne pridávajú. Motto, ktoré nás dlhé roky sprevádzalo na našej ceste, je: „Vždy mier na mesiac, pretože aj keď netrafíš, pristaneš na hviezde.“

 

Daniela Ďurechová a Ľuboš Ďurech

Pridajte sa k spoločnosti Nu Skin Staňte sa distribútorom