Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ
Qualification - sk

 

KROK Č. 1:

VYTVORTE SKUPINU
ODOVZDAJTE LIST O ÚMYSLE NU SKIN (LOI) ONLINE

 

Image-1-sk

 

2. KROK: DOKONČENIE KVALIFIKÁCIE

 

1. MOŽNOSŤ

KVALIFIKÁCIA VĎAKA 12 OBJEMOVÝM BLOKOM

Dokončite 12 OBJEMOVÝCH BLOKOV, Z KTORÝCH 4 SÚ ZÁROVEŇ BLOKY ZDIEĽANIA, A TO V OBDOBÍ 6 PO SEBE NASLEDUJÚCICH MESIACOV.

 

PRÍKLAD KVALIFIKÁCIE

 

Image-2-sk

 

MESAČNÁ MINIMÁLNA POŽIADAVKA: 2 BUILDING BLOCKS

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

 

2. MOŽNOSŤ

KVALIFIKÁCIA VĎAKA 4 BLOKOM ZDIEĽANIA

Dokončite 4 BLOKY ZDIEĽANIA POČAS 1 KALENDÁRNEHO MESIACA V OBDOBÍ OD 15. JANUÁRA 2021 DO 31. DECEMBRA 2022 A STANETE SA BRAND REPRESENTATIVE*.

 

 

*Program je aktívny na skúšku v období od 15. januára 2021 do 31. decembra 2022 podľa definície uvedenej v aktuálnom Pláne predajného výkonu.

 

 

KROK Č. 3:

DOKONČITE KVALIFIKÁCIU A STAŇTE SA BRAND REPRESENTATIVE!

 

MESAČNÉ POŽIADAVKY NA UDRŽANIE TITULU: 4 BUILDING BLOCKS

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

Poznámka: Qualifying Brand Representatives sú presunutí vyššie k najbližším Brand Representatives po ukončení Kvalifikácie. Zabezpečte, že ukončíte váš prvý mesiac Kvalifikácie v tom istom mesiaci alebo skôr ako ju sám dokončí ktokoľvek iný vo vašej Skupine, aby ste si ich mohli ponechať vo vašom Tíme.

 

Qualifying Brand Representatives, ktorí vynechajú pokračujúcu Kvalifikáciu za mesiac alebo nedokončia Kvalifikáciu za 6 mesiacov, budú musieť odovzdať nový List o úmysle a začať Kvalifikáciu odznova.

 

 

Dodatočné príklady kvalifikácie

 

FLEX BLOCKS

 

NAJLEPŠIE MOMENTY

• Náhrada Building Blocks pre mesačné udržanie Brand Representative.

• Aplikuje sa automaticky v prípade, že by ste nesplnili požiadavky na udržanie titulu Brand Representative, pod podmienkou, že ste ukončili aspoň 1 Buidling block v danom mesiaci.

• Dostupné a použiteľné len ako celé bloky.

• Nedovoľte Brand Representative získať Bonus za líderstvo v mesiaci, v ktorom boli použité Flex Blocks.

• Prideluje sa ročne po tom, ak sa stanete Brand Representative.

• Flex Blocks negenerujú predajný objem alebo CSV a nemajú peňažnú hodnotu.

 

V život sa to stane. Môžu sa stať také prípady, kedy predaj vašej Skupiny klesne pod 4 Buidling blocks, čo je mesačná požiadavka pre udržanie statusu Brand Representative. Flex Blocks sú záchrancami v týchto situáciách!

 

 

AKO TO FUNGUJE?

Flex Blocks sa používajú na to, aby vám pomohli splniť mesačné požiadavky na udržanie titulu Brand Representative. Ak ste nedokončili 4 Building Blocks v žiadnom mesiaci, automaticky sa odrátajú maximálne 3 Flex Blocks, aby doplnili chýbajúce Building Blocks. To znamená, že v mesiaci v ktorom použijete Flex Blocks, nebudete môcť získať Bonus za líderstvo.

 

Môžete získať Bonus za rast za dokončené bloky, avšak, nebudete oprávnený na získanie Bonusu za rast za nedokončené bloky v mesiaci, v ktorom použijete Flex Blocks.

 

Keď už spomíname nedokončené bloky, je dôležité si uvedomiť, že neexistujú čiastočne dokončené alebo nedokončené Flex Blocks. Dokončený Flex Block sa používa ako náhrada za nedokončený Building Block v akomkoľvek množstve. Inak povedané, ak dokončíte 2 Building Blocks a časť 3. Building Block za mesiac, automaticky sa použijú 2 dokončené Flex Blocks ako náhrada za chýbajúce Building Blocks.

 

 

AKO ICH ZÍSKAŤ?

Flex Blocks sa vám prideľujú vtedy, keď sa stanete Brand Representative a budete ich ďalej zhromažďovať ročne. Vo vašom úplnom prvom mesiaci ako nový Brand Representative, získate 3 Flex Blocks na váš účet v systéme Objem a Genealógia.

 

V 2. mesiaci získate ďalšie 2 Flex Blocks, celkovo 5. Vo vašom 3. mesiaci ako Brand Representative, získate ďalší Flex Block ako odmenu. Potom získate 3 ďalšie Flex Blocks každý rok v deň výročia vášho titulu Brand Representative! A to najlepšie? Platnosť Flex Blocks nikdy nevyprší a neexistuje žiadny limit na nahromadené množstvo. Avšak, môžu byť odobraté, ak nezvládnete udržať status Brand Representative. Ale aj v tom prípade môžete získať späť nepoužité bloky kompletným reštartom Začať znovu.

 

Velocity Additional Details North America

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ak nemáte dostatočné množstvo Building Blocks a Flex Blocks pre udržanie svojho statusu Brand Representative, vrátite s k statusu Brand Affiliate od 1. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca. Ak sa vrátite k statusu Brand Affiliate, stratíte všetkych Brand Representatives, ktorí sú súčasne vo vašom Tíme. Po obmedzený čas máte možnosť Začať znovu a v prípade úspechu môžete získať späť Brand Representatives, ktorí boli vo vašom Tíme, spolu s akýmikoľvek predtým nadobudnutými a nepoužitými Flex Blocks.

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O FLEX BLOCKS

 

Ot. č.1: Ak ma povýšili pred koncom mesiaca, prečo nevidím svoje Flex Blocks, keďže som sa stal Brand Representative?
Od. č.1: Ešte ich nepotrebujete. Flex Blocks sa objavia na vašom účte po mesiaci ukončenia kvalifikácie, čo je vlastne prvý mesiac, v ktorom budete musieť dokončiť 4 Building Blocks pre mesačné udržanie titulu.

 

Ot. č.2: Flex Blocks skutočne nexpirujú?
Od. č.2: Nie, pokiaľ ste Brand Representative. A množstvo nahromadených Flex Blocks nie je obmedzené.

 

Ot. č.3: Akú majú Flex Blocks hodnotu?
Od .č.3 Flex Blocks neposkytujú Predajný objem či CSV, nemajú penažnú hodnotu a nemôžu byť zamené za hotovosť. Používajú sa len na udržanie statusu Brand Representative.

 

Ot. č.4: Môžem zdieľať alebo previesť Flex Blocks na účet kamaráta?
Od. č.4: Nie. Flex Blocks sú odmenou za váš pokračujúci úspech a môžete ich použiť len vy.

 

Ot. č.5: Ak môj G1 Brand Representative používa Flex Blocks, ovplyvní to môj titul Brand Representative?
Od. č.5 Vôbec nie! Váš titul určuje počet G1 Brand Representatives a Leadership Teams (tímy lídrov), bez ohľadu na to, či váš G1 Brand Representatives používa Flex Blocks.

 

Ot. č.6: Čo sa stane, ak nemám dostatočné množstvo Flex Blocks na udržanie svojho statusu Brand Representative?
Od. č.6: Ak nemáte dostatočné množstvo Flex Blocks, váš status sa vráti na Brand Affiliate, ale budete si môcť ponechať zvyšné Flex Blocks. Prosím, pozrite si Ďalšie podrobnosti - Začať znovu.