Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ
Build - sk

 

BUDUJTE SUPINU ZÁKAZNÍKOV A BRAND AFFILIATES A MÔŽETE ZÍSKAŤ BONUSY ZA RAST TÝŽDENNE Z PREDAJA VAŠEJ CELEJ SKUPINY.

 

VYSVETLENIE BLOKOV

 

Sú dva typy blokov, Building Blocks a Sharing Blocks. Každý Building Block predstavuje 500 bodov Objemu predaja vašej Skupiny. Sharing Blocks sú Building Blocks, ale zahŕňajú iba nákupy Maloobchodnými zákazníkmi, Členmi, Brand Affiliates a Qualifying Brand Representatives, ktorých ste osobne zaregistrovali*.

 

Image-1-sk

 

Bloky sa resetujú každý kalendárny mesiac, takže kontrolovanie vašich mesačných predajov je jednoduchšie a prehľadnejšie ako kedykoľvek predtým!

 

Pre získanie Bonusu za rast sa musíte kvalikfikovať ako Brand Representative poďla týchto troch krokov:

 

KVALIFIKÁCIA

 

Image-2-sk

 

Hneď, ako ukončíte Kvalifikáciu, stanete sa Brand Representative začiatkom ďalšieho týždňa. Môžete potom začať zarábať týždenne Building Bonus, ktorý začína na 5% a môže dosiahnuť až 40% na hodnotu predaja Produktov vašej Skupiny. Aby ste sa ako Brand Representative udržali, musíte odvtedy ukončiť 4 nové Building Blocks každý mesiac (alebo použiť max. 3 Flex Blocks, ako je ďalej vysvetlené).

 

FLEX BLOCKS

 

Image-3-sk

 

AKO BRAND REPRESENTATIVE ZÍSKATE BONUS ZA RAST

 

AKO TO FUNGUJE?

 

Bloky sú používané na určovanie vášho progresu a platu. V jednoduchosti, bloky zjednodušujú porozumenie vášho podnikania a umožňujú efektívnejšiu organizáciu pre vás a vašu predajnú Skupinu (vy a vaši Maloobchodní zákazníci, Členovia, Brand Affiliates a Qualifying Brand Representatives).

 

BONUS ZA RAST

Získajte nadstavovací bonus, ktorý začína na 5% na Objem hodnoty predaja (CSV)* z vášho prvého Building Block a môže sa vyšplhať až na 40% na váš 16. Building Block a ďalšie. Ste platení za CSV každého jednotlivého Building Block. Každý Building Block je platený percentom spojeným iba s daným Building Block, ako sa uvádza v tabuľke nižšie.

 

Image-4-sk

 

ZARÁBAJTE TÝŽDENNE

 

Štyrikrát mesačne vyplácame Bonus za rast za akékoľvek novodosiahnuté Building Blocks. Počítame váš plat na základe predajov k 7., 14., 21. a poslednému dňu každého kalendárneho mesiaca, takže nemusíte čakať na peniaze do konca mesiaca. Váš bonus bude štandardne zobrazený na vašom účte V&G v rámci 1 pracovného dňa a potom automaticky prevedený do vašej finančnej inštitúcie.

 

ROZVRH TÝŽDENNÉHO BONUSU ZA RAST

 

Image-5-sk

 

BONUSY SÚ ZVYČAJNE POČÍTANÉ V 8. 15., 22., A 1. DEŇ NASLEDUJÚCEHO MESIACA, V ČASE MOUNTAIN STANDARD TIME (UTC -7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Francúzsko: „Registrovať“ znamená osobne prihlásiť Maloobchodných zákazníkov, Členov alebo Brand Affiliates u spoločnosti Nu Skin v zmysle povolení vyplývajúcich zo štatútu VDI.