Velocity

Velocity Brochure

 

Vítame vás vo Velocity od Nu Skin® - program platenia výkonu, ktorý poskytuje flexibilné možnosti v súlade s vaším životným štýlom, poskytuje rýchle odmeny, ktoré udržia vašu motiváciu a napomáha vám vystavať si naplňujúcu budúcnosť tak, ako vám to vyhovuje.

 

Chcete si privyrobiť zdieľaním našich najobľúbenejších  Produktov   s priateľmi? Možno túžite po tom, aby ste sa stali sami sebe  šéfom? Nezáleží na tom, aké sú vaše ciele, vaša Nu Skin® cesta bude iná a len tá vaša. Práve preto  si s Velocity vyberáte vlastnú cestu - a vlastné tempo.

 

FLEXIBILNÁ

S flexibilnou schopnosťou Zdieľať,  Budovať a Viesť vám Velocity pomáha  žiť si život po vašom - môžete si  sami určiť pracovný čas a dopracovať sa k vašim  osobným cieľom.

 

RÝCHLA

Velocity platí rýchlo kedykoľvek  predáte produkt. Môžete získavať bonusy denne,  týždenne a mesačne, takže vy aj tí,  ktorých k Nu Skin privediete, získavate rýchle odmeny.

 

NAPLŇUJÚCA

Velocity vás za vašu tvrdú prácu odmeňuje  štedrými bonusmi, platbami včas,  skvelým uznaním a inými šikovnými  výhodami. K  úspechu sa dá dostať viacerými spôsobmi - je to váš život, vaše podnikanie a vaša  cesta.

 

A to najlepšie? Začať je jednoduché a zadarmo.

 

Velocity Share
Velocity Build
Velocity Lead
Velocity Brand Representative Qualification
Velocity Glossary
Velocity Marketing Materials