Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

Pochopenie programu Velocity

Čo je Velocity a ako funguje?

Či už beriete značku Nu Skin ako kariéru na plný úväzok a ako svoj hlavný zdroj príjmu, alebo je pre vás vedľajším projektom, ktorý vám prinesie niečo navyše, naša rýchla, flexibilná a napĺňajúca platforma Velocity vám to umožní.

 

 

 

 


 

 

 

ZDIEĽAJTE SVOJE OBĽÚBENÉ PRODUKTY

S programom Velocity budete získavať odmeny mnohými spôsobmi za každé zdieľanie obľúbených produktov Nu Skin s vašimi zákazníkmi. Toto poučné video vám prezradí všetko potrebné o maloobchodnom zisku a Sharing bonus (bonuse za zdieľanie), ktorý môžete získavať každý deň a dostávať každý týždeň!

 

 

 

 


 

 

 

Budovanie vášho podnikania blok po bloku

Keď ste súčasťou rodiny Nu Skin, pracujete pre seba, ale nie osamote.. Preto platí, že keď si vybudujete základnú skupinu zákazníkov a spoločníkov Brand Affiliate, ktorý milujú tieto produkty rovnako ako vy, a začnete s procesom kvalifikácie, aby ste sa stali zástupcom Brand Representative, budete mať možnosť vybrať si ďalšie bonusy. Nemusíte sa ponáhľať – budovať môžete svojím tempom, s ohľadom na ciele, ktoré ste si stanovili, a tak, aby ste si reálne neplnili svoje sny so spoločnosťou Nu Skin. Pozrite si video nižšie a zistíte, ako na to!

 

 

 

 

Bonus pri každom bloku.

 

Váš predajný výkon sa meria v jednotkách, ktoré nazývame stavebné bloky, pričom každý z nich sa rovná približne 500 bodom objemu predaja. Keď sa stanete zástupcom Brand Representative, máte nárok na Building bonus (Bonus za rast) pre každý dokončený bok – čím viac blokov máte, tým vyšší bude tento bonus, a to od 5 % z hodnoty predajného objemu (CSV) pri jednom bloku až po 40 % po dosiahnutí šestnásteho. 8 blokov sa považuje za dobrý výsledok, preto odporúčame snažiť sa o tento objem ako každomesačné minimum. Podobne ako bonusy, ktoré boli opísané vyššie, aj tento Building bonus (Bonus za rast) budete dostávať na týždennej báze.

Všetko potrebné o týchto blokoch a bonusoch sa dozviete vo videu nižšie.

 

 

A je to. Zvládli ste základy programu Velocity a stanovili si ciele pre obchodný model, ktorý vám vyhovuje. Ak sa vám páči myšlienka vybudovania vlastného silného tímu, tu sa môžete dozvedieť viac o bonusoch, ktoré získate, keď budete pomáhať iným dosahovať úspech.

 

 

 


 

 

 

Už ste v polovici!

Keď už viete, ako zarábať so spoločnosťou Nu Skin, je čas objaviť nástroje, ktoré vám pomôžu začať budovať tieto bloky!

 

ZOBRAZIŤ