Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

Nástroje vášho podnikania

NÁSTROJE VÁŠHO PODNIKANIA

Prešli ste svojím kontrolným zoznamom a zoznámili ste sa s programom Velocity. Teraz je čas vyraziť do terénu a predstaviť značku Nu Skin celému svetu! Tieto užitočné nástroje vám pomôžu premeniť vašej podnikanie zo sna na realitu.

 

tools 600x300

 

 


 

 

 

Na tejto stránke

Začnite objavovať skvelé nástroje, ktoré máte k dispozícii.

 

Nu Skin Products
PRODUKTY NU SKIN
Start-up Kits
ŠTARTOVACIE BALÍČKY
My Store App
MY STORE APP
My Site
MY SITE
Recurring Orders
OPAKUJÚCE SA OBJEDNÁVKY
My Workspace
MY WORKSPACE
Prospecting Tools
NÁSTROJE PRE POTENCIÁLNYCH KLIENTOV
PR Newsroom
TLAČOVÉ STREDISKO
Get in touch
KONTAKTY

 

 

 


 

 

 

Produkty Nu Skin

Vďaka rozmanitému portfóliu produktov má spoločnosť Nu Skin niečo pre každého. Či už vás zaujímajú naše špičkové kozmetické prístroje, naše rady cielených riešení na boj proti starnutiu, mejkap a doplnky alebo produkty pre wellness a zdravý životný štýl z našej produktovej línie Pharmanex, určite nájdete niečo, čo si zamilujete.

 

POZRITE SI PROSPEKT PRODUKTOV
POZRITE SI INFORMAČNÉ STRÁNKY O PRODUKTOCH
nuskin_products

 

 


 

 

Štartovacie balíčky

Ak presne neviete, s ktorými produktmi by ste mali začať, nezúfajte! Náš rad štartovacích balíčkov predstavuje hotové kolekcie produktov, ktoré skvele poslúžia ako predstavenie nášho sortimentu. Preskúmajte portfólio spoločnosti Nu Skin, využite až 17 % zľavu a získajte kupón na 15 % zľavu z vašej najbližšej objednávky ako bonus!

POZRITE SI TO HNEĎ
Start-up Kits

 


 

 

My Store App

Zdieľanie produktov nebolo nikdy jednoduchšie. Táto šikovná aplikácia vám umožní vytvoriť prispôsobenú ponuku vašich obľúbených produktov a odoslať ju vašim zákazníkom a potenciálnym klientom – spolu s osobnou správou na personalizáciu tejto ponuky, a to všetko za pár sekúnd. Pozrite si ďalšie informácie o aplikácii My Store App alebo si ju stiahnite nižšie.

app store
google-play
My Store App

 

 


 

 

My Site

Váš vlastný kúsok Nu Skin. S funkciou My Site si môžete vytvoriť svoju vlastnú prispôsobenú webovú lokalitu značky Nu Skin pre vašich zákazníkov, na ktorej si môžu zakúpiť vaše obľúbené produkty, pričom provízia z predaja je vaša v plnej výške. Zistite, ako si ju môžete vytvoriť, a popustite uzdu svojej fantázii!

 

ZISTITE VIAC O FUNKCII MY SITE
My Site

 

 


 

 

OPAKUJÚCE SA OBJEDNÁVKY

Opakujúca sa objednávka – známa aj ako ADR alebo prémiový zásielkový program – je ten najjednoduchší spôsob, ako získať vaše obľúbené produkty na požiadanie a vždy včas. Je to niečo ako služba predplatného. Stačí si len vybrať požadované produkty a my vašu objednávku spracujeme každý mesiac v ľubovoľný deň. Navyše máte príležitosť získať produktové body pri každej objednávke, ktoré môžete následne vymeniť za svoje obľúbené produkty.

ZISTITE VIAC O OBJEDNÁVKACH ADR
Recurring Orders

 

 


 

 

MY WORKSPACE

Pri budovaní podnikania je dôležité sledovať svoj pokrok. Získajte prehľad o svojich zákazníkoch, predaji a spodných líniách a nájdite informácie a materiály pre svoje obľúbené produkty, propagačné akcie a stimuly, ktoré vám pomôžu prezentovať značku Nu Skin celému svetu.

CHCEM SA POZRIEŤ
My Workspace

 

 


 

 

MATERIÁLY NA ZÍSKAVANIE NOVÝCH KLIENTOV

Nepustíme vás do sveta s prázdnymi rukami! Môžete získať najrôznejšie typy značkových materiálov o produktoch ako sú vizitky, brožúry a ďalšie materiály, ktoré vám pomôžu skutočne sa identifikovať s našou značkou.

POZRITE SI NU SKIN MARKETINGOVÉ MATERIÁLY
Prospecting Materials

 

 


 

 

Tlačové stredisko

Nu Skin je globálna spoločnosť, v ktorej sa neustále niečo deje. Tlačové stredisko je skvelé miesto, kde môžete získať najčerstvejšie správy z celej Európy. Pozrite si tlačové vyhlásenia o finančných výsledkoch spoločnosti, o nových produktoch na trhu, najnovších oceneniach a ďalšie zaujímavosti! Nezabudnite sa prihlásiť na odber pravidelných noviniek, aby vám nič neušlo.

NAVŠTÍVTE TLAČOVÉ STREDISKO
PR Newsroom

 

 


 

 

KONTAKTY

Máte otázku? Výborne! Váš sponzor bude vaša studnica vedomostí o značke Nu Skin a vždy predstavuje skvelý bod prvého kontaktu. Jeho kontaktné informácie nájdete na vašej lokalite Workspace, takže sa snažte zostať v pravidelnom kontakte. Ak vás zaujíma konkrétny produkt alebo sa chcete dozvedieť niečo o svojej objednávke, náš tím podpory spoločníkov Brand Affiliate vám rád pomôže.

KONTAKTUJTE NÁŠ TÍM PODPORY
Get in touch

 

 

 


 

 

 

EŠTE JEDEN KROK

Už môžete skoro začať! Predtým sa nezabudnite oboznámiť so všetkými pravidlami a predpismi spoločnosti Nu Skin.

 

VIAC INFORMÁCIÍ