Team Elite

Team Elite

 

Získanie titulu Team Elite je pre našich distribútorov vrcholom úspechu v Nu Skin® a stávate sa členom exkluzívneho klubu Nu Skin® top globálnych lídrov. Pri získaní titulu Team Elite je váš úspech oslávený na všetkých spoločenských podujatiach. Získate odznak Nu Skin® Team Elite a špeciálne gravírované krištáľové ocenenie Team Elite. Váš úspech oslávime počas slávnostného večera udeľovania cien Team Elite Awards Night a galavečera na Globálnom stretnutí a stávate sa súčasťou vytúženej Steny slávy v hlavnom sídle spoločnosti Nu Skin® v meste Provo v Utahu. Po dosiahnutí piatich rokov na úrovni Team Elite vám odhalíme vašu hviezdu na Chodníku slávy Nu Skin® v hlavnom sídle spoločnosti Nu Skin®. Váš úspech bude tiež publikovaný a zverejnený na webových stránkach spoločnosti.

 

Každý rok, v ktorom získate titul Team Elite, vy a všetci držitelia titulu Team Elite na celom svete získavate spoločný Team Elite výlet s úhradou všetkých nákladov na rôzne miesta po celom svete spolu so zakladateľmi Nu Skin® a vrcholnými riadiacimi pracovníkmi.

 

Podrobnosti o Team Elite výlete, o dátumoch a konečných termínoch na kvalifikáciu, získate u svojho miestneho Account manažéra alebo na stránke www.nseteamelite.com. Členovia Team Elite hrajú dôležitú úlohu pri raste a úspechu spoločnosti Nu Skin® na trhu. Miestny a regionálny manažment spoločnosti a manažér predaja Nu Skin® vám budú naďalej poskytovať podporu pri globálnom rozširovaní vášho podnikania. Budete mať tiež prístup k personalizovanému online GPS Navigátoru, ktorý vám umožní jednoduché a pohodlné sledovanie vášho podnikania kdekoľvek a kedykoľvek.

 

Kvalifikujte sa na Zväčšovateľa majetku, kde získate bonus EEB (5 %) a bonus DBLG1 (10 %), ak získate objem predaja GSV 3 000 alebo bonus za odlúčeného Executíva na úrovniach  G1 až G6.*

Divider