Objednávky a nákupy

 

Objednávky a nákupy

 


Čo ak moja kreditná karta nefunguje?

 

Kroky, ak vaša kreditná karta nefunguje:

 

  • Overte si, že sú finančné prostriedky na vašej kreditnej karte postačujúce.
  • Kontaktujte svoju banku, aby ste sa uistili, že sa nejedná o medzinárodné blokovanie alebo automatické internetové blokovanie.
  • Možno ste zadali nesprávne číslo kreditnej karty. Prosím, skontrolujte si čísla a uistite sa, že zadávate správne údaje.
  • Ak máte problémy s heslom, budete musieť kontaktovať služby ako Verified by Visa a/alebo MasterCard SecureCode, pretože spoločnosť Nu Skin nemá prístup k službám poskytovateľov kariet a nemá k dispozícii ani zaistené údaje, ktoré ste si nastavili u spomenutých spoločností.
  • Ak máte i naďalej problémy s postupom zadávania objednávok, kontaktujte, prosím, vaše miestne zákaznícke centrum so svojím ID číslom.

 


Aké spôsoby platby sú umožnené?

 

Pre vaše pohodlie spoločnosť Nu Skin akceptuje nasledovné spôsoby platby: VISA; MasterCard; platbu bankovým prevodom

 


Ako môžem zrušiť objednávku?

 

Ak zistíte, že svoju objednávku musíte zrušiť, môžete tak urobiť jedine zavolaním na linku vášho miestneho zákazníckeho centra do 10 minút od zadania objednávky. Žiadať o zrušenie objednávky prostredníctvom e-mailu sa neodporúča.

 


Ako môžem zobraziť históriu objednávok?

 

Kým ste prihlásený/á, kliknite na svoje meno a potom na možnosť História objednávok.


Ako môžem obdržať faktúru?

 

  • Spoločnosť Nu Skin EMEA už neponúka možnosť obdržania faktúr spolu s objednaným tovarom v papierovej forme, aby takto chránila životné prostredie. Vaša faktúra vám bude odoslaná v PDF formáte spolu s potvrdením objednávky prostredníctvom e-mailu.
  • Ak si želáte obdržať faktúry spolu s vašimi objednávkami v papierovej forme, kontaktujte, prosím, vaše miestne zákaznícke centrum.
  • Ak potrebujete kópiu staršej faktúry, kontaktujte, prosím, vaše miestne zákaznícke centrum s číslom objednávky, ktoré je uvedené na faktúre, ktorú si želáte obdržať.

Ako môžem zadať objednávku v inej krajine?

 

Len Distribútori môžu zadávať objednávky mimo svojej krajiny.


Ako môžem pridať ďalšie produkty do svojej objednávky?

 

Ak zistíte, že do svojej objednávky musíte pridať ešte jeden produkt, môžete tak urobiť jedine zavolaním na linku vášho miestneho zákazníckeho centra do 10 minút od zadania objednávky. Žiadať o pridanie ďalšieho produktu do objednávky prostredníctvom e-mailu sa neodporúča.


Čo znamená PSV?

 

Osobná bodová hodnota (PSV) je mesačná bodová hodnota za produkty a služby zakúpené od spoločnosti Nu Skin.


 

Pomocné témy

 


 

Neviete nájsť, čo' hľadáte?

 

Divider