Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

 

Objednávky a nákupy

 


Aké sú akceptované možnosti platby?

 

Nu Skin akceptuje VISA & MC ako spôsoby platby. Odporúčame, aby ste si pred zadaním objednávky skontrolovali všetky dostupné spôsoby platieb.

 


Čo ak moja kreditná karta nefunguje?

 

Kroky, ak vaša kreditná karta nefunguje:

 

  • Overte si, že sú finančné prostriedky na vašej kreditnej karte postačujúce.
  • Kontaktujte svoju banku, aby ste sa uistili, že nejde o medzinárodné blokovanie alebo automatické internetové blokovanie.
  • Možno ste zadali nesprávne číslo kreditnej karty. Prosím, skontrolujte si čísla a uistite sa, že zadávate správne údaje.
  • Ak máte problémy s heslom, budete musieť kontaktovať služby ako Verified by Visa a/alebo MasterCard SecureCode, pretože spoločnosť Nu Skin nemá prístup k službám poskytovateľov kariet a nemá k dispozícii ani zaistené údaje, ktoré ste si nastavili u spomenutých spoločností.
  • Ak máte i naďalej problémy s postupom zadávania objednávok, kontaktujte, prosím, vaše miestne zákaznícke centrum so svojím ID číslom.

 


Ako môžem zrušiť/zmeniť svoju objednávku?

 

Ak zistíte, že svoju objednávku musíte zrušiť, môžete tak urobiť jedine zavolaním na linku vášho miestneho zákazníckeho centra do 10 minút od zadania objednávky. Odosielanie žiadosti e-mailom sa neodporúča. Po tomto čase musíte prejsť klasickým procesom vrátenia produktov podľa našich Zásad vrátenia, vrátenia peňazí a výmeny a ďalej v Politike a Postupov spoločnosti.

 


Ako môžem zobraziť históriu svojich objednávok?

 

  • Prihláste sa na stránke www.nuskin.com
  • Kým ste prihlásený/á, kliknite na svoje meno (v pravom hornom rohu stránky)
  • Potom kliknite na Profil

Ako môžem získať faktúru?

 

Spoločnosť Nu Skin EMEA už neponúka možnosť získania faktúr spolu s objednaným tovarom v papierovej forme, aby takto chránila životné prostredie. Vaša faktúra vám bude odoslaná v PDF formáte spolu s potvrdením objednávky prostredníctvom e-mailu. Ak si želáte získať faktúry v papierovej forme, kontaktujte, prosím, svoje miestne zákaznícke centrum.


Čo znamená SV?

 

SV alebo predajný objem je mesačná bodová hodnota za produkty a služby zakúpené od spoločnosti Nu Skin a je základom počítania produktových bodov v ADR objednávkach.


 

Pomocné témy

 


 

Neviete nájsť, čo hľadáte?

 

Kontaktujte nás