Ceny

Ceny a uznania získané spoločnosťou Nu Skin

Počas mnohých rokov spoločnosť Nu Skin obdržala početné prestížne ocenenia, vrátane celosvetových i miestnych.

Niekoľko z najnovších ocenení:

 

BIG Innovation

Prístroj ageLOC Me získal ocenenie 2016 BIG Innovation Awards, ktoré sponzoruje Business Intelligence Group. Tento program uznáva spoločnosti, ktoré dali život novým nápadom a hľadajú spôsob, ako ľudia zažívajú svet.
Read More

Spark Award

Prístroj ageLOC Me bol finalistom ocenenia 2015 Spark Design Awards za to, že znamená riešenie na každodenné problémy človeka.   Zistite viac

Consumer World Awards
Good Design Award 2015 Social(1)

Prístroj spoločnosti Nu Skin ageLOC Me sa stal víťazom ocenenia 2015 Good Design Awards Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design and The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies. Čítajte viac

Beauty shortlist epoch baby

Ocenený produkt Baby Hibiscus Hair and Body Wash je finalistom 2017 Beauty Shortlist Mama & Baby Awards.

Myfacemybody win ageLOC me

Prístroj ageLOC Me je podľa  MyFaceMyBody  Najlepším anti-agingovým produktom a najlepšou produktovou inováciou roka 2016. Zistite viac kliknutím sem.

Pure Beauty Awards _Best Premium Skincare Product 2016

Prístroj ageLOC Me získal zlato v kategórii  Najlepšieho nového špičkového produktu starostlivosti o pleť v ocenení Pure Beauty Awards 2016.  Tu môžete zobraziť celý zoznam.

A Design Award jpeg

Prístroj ageLOC Me získal ocenenie platinu, A' Design Award v kategórii  krásy, osobnej starostlivosti a kozmetických produktov. A’ Design Awards uznáva projekty, ktoré sa sústreďujú na inováciu, technológiu, dizajn a kreativitu.  Zistite viac

Big Business Award

Prístroj ageLOC Me získal ocenenie Big Business za Nový produkt roka. Zistite viac kliknutím sem.

Beauty Awards OK 2016

Prístroj ageLOC Me sa stal Najlepším prémiovým produktom starostlivosti o pleť  v odporúčaní časopisu OK!

MyFaceMyBody Highly Commended

Spoločnosť Nu Skin získala cenu výrobcu alebo dodávateľa za najlepšie zákaznícke centrum.

Edison award

Prístroj ageLOC Me získal striebro Edison Awards v kategórii osobnej starostlivosti. Cena Edison Awards oceňuje vynikajúcu kvalitu vývoja produktov a služieb, marketingu, dizajnu zameraného na ľudí a inováciu. Celý zoznam víťazov nájdete  tu.

Happi award

Prístroj ageLOC Me spoločnosti Nu Skin získal cenu čitateľov Happi ako anti-agingový produkt roka. Zistite viac kliknutím sem.

Beauty Shortlist Baby Awards 2016 Nu skin

Cena Beauty 2.0 Awards  bola uskutočnená preto, aby sme označili najúspešnejšie spoločnosti v súvislosti so spotrebiteľmi digitálnej technológie a sociálnych sietí. Tento rok získala spoločnosť Nu Skin cenu za najlepšiu Facebook stránku pre Nu Skin Veľká Británia a Írsko.

 

 

#beauty20 Awards  Nu skin

Zoznam Beauty Shortlist Baby Awards 2016Redaktorský výber padol na Epoch Hibiscus Hair and Body Wash.  Cena Beauty Shortlist Awards je venovaná predstaveniu tých nalepších v kozmetickom priemysle vo Veľkej Británii.

award_techies

ageLOC Me ako víťaz za inovatívny produkt – maloobchod. The Techies 2016  uznáva všetky skvelé vynálezy v oblasti technológií vo Veľkej Británii. Ponúka niekoľko prestížnych ocenení pre niektorých z najlepších a najjedinečnejších technológov, zakladateľov spoločností, mentorov a investorov. 

award_beauty

Produkt ageLOC Me získal ocenenie 2016 Beauty Shortlist Award za najlepší kozmetický prípravok/prístroj/inováciu v oblasti starostlivosti o pleť.

Čítajte viac

Award_baby

Produkt Epoch Baby Hibiscus Hair and Body Wash bol na zozname 2015 Beauty Shortlist Awards uvedený medzi 3 najlepšími čistiacimi prípravkami pre deti. Ocenenie Beauty Shortlist Awards vždy uvedie najlepšie produkty v oblasti krásy v rámci Veľkej Británie.

award_Liverpool

Ocenenie Liverpool Lifestyle Awards (7. cena Liverpool Lifestyle Awards – v partnerstve s magazínom Lifestyle Magazine) sa uskutočnilo vo Veľkej Británii.

Udalosti sa zúčastnilo viac ako 250 podnikateľov, ktorí reprezentujú životný štýl regiónu Liverpool a boli prítomní aj žurnalisti.

Spoločnosť Nu Skin bola nominovaná ako finalista v dvoch kategóriách: Najlepší online obchod a Najlepší sieťový marketing.

award_biotech

Na ocenení 2016 Biotechnology Awards uviedli najlepší talent, oddanosť a objavy spoločností pracujúcich v tejto naozaj fascinujúcej a živej oblasti. Uznali a zablahoželali výskumným a klinickým pracovníkom, lekárom, chemikom a inžinierom, ktorí dláždia cestu iným. Spoločnosť Nu Skin získala dve ďalšie ceny na prestížnom ocenení 2016 Biotechnology Awards: Cena za výrobu najinovatívnejších produktov v oblasti starostlivosti o pleť a výživy & Cena uznaných svetových lídrov v oblasti anti-agingovej genetiky.

Viac tu

Award_Winner

Spoločnosť Nu Skin získala prvú cenu za ageLOC Tru Face Essence Ultra za najlepší spevňujúci prípravok. Ocenenia MyFaceMyBody Awards sú určené len pre spotrebiteľov oddaných kozmetickým, estetickým a dentálnym produktom na poskytnutie uznania a odmeny za inovatívne a populárne produkty. Ocenenia sa zúčastnilo 400 popredných profesionálov, značiek, žurnalistov a celebrít. Členovia poroty pozostávali z mnohých profesionálov a bolo aj hlasovanie verejnosti. Pozrite si fotografie z ocenenia na našej facebook stránke.

Award_Pure

Spoločnosť Nu Skin získala uznanie za prístroj ageLOC Galvanic Spa System v 2015 ako najlepší produkt alebo prístroj na domáce použitie. Ocenenia MyFaceMyBody Awards sú určené len pre spotrebiteľov oddaných kozmetickým, estetickým a dentálnym produktom na poskytnutie uznania a odmeny za inovatívne a populárne produkty. Ocenenia sa zúčastnilo 400 popredných profesionálov, značiek, žurnalistov a celebrít. Členovia poroty pozostávali z mnohých profesionálov a bolo aj hlasovanie verejnosti.  Pozrite si fotografie z ocenenia na našej facebook stránke.

Award_highly

Spoločnosť Nu Skin dostala pochvalu v roku 2015 za produkt ageLOC Tru Face Essence Ultra. Ocenenie The Pure Beauty Awards má dobrú povesť medzi oceneniami v oblasti krásy vo Veľkej Británii a  v rámci tejto udalosti sú uznané najzaujímavejšie a najúčinnejšie kozmetické prípravky, ktoré boli uvedené na trh za posledný rok a o výsledkoch rozhodujú čitatelia časopisu Pure Beauty, medzi nimi sú aj zamestnanci obchodov s kozmetickými prípravkami, ktorí sú zodpovední za denný maloobchodný predaj produktov. Pozrite si fotografie z ocenenia na našej facebook stránke.

Pharmanex Biofotonický skener S3 dostal bronzovú medailu pri príležitosti ocenenia Design Excellence Awards (IDEA).

 

 

Award8

Spoločnosť Nu Skin získala uznanie na ocenení MyFaceMyBody Awards časopisu TWO.

Produkty boli nasledovné: Transformation (najinovatívnejší produkt) a ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II (najlepší produkt alebo prístroj na domáce použitie).

award6

Ocenenie 2012 Gold Stevie Award pre Spoločnosť roka za produkty týkajúce sa zdravia služieb a liekov

 

award3

Spoločnosť Nu Skin získala ocenenie Budapest Business Superbrands Award za výnimočnú značku (2012).

Čítajte viac

award5

Prístroj spoločnosti Nu Skin, ageLOC Galvanic Body Spa, získal bronzovú medailu na ocenení 2012 Best of Biz Award v kategórii najlepšieho nového produktu za rok.

Čítajte viac

award1

Truman Hunt, výkonný riaditeľ spoločnosti Nu Skin, získal ocenenie Bravo Leadership Award od Direct Selling News (DSN). Dodatočné uznanie za dosiahnutie 49%

ročného obratu za rok 2013 a za získanie 7.

miesta na zozname DSN Global 100.

Čítajte viac

Divider