Stretnite sa s deťmi

Stretnite sa s deťmi

Doslova v každej krajine na svete existujú hladné deti, ale donácie Nourish the Children® doručia VitaMeal jedlo tam, kde ho deti potrebujú najviac. Ďalšie informácie o doručení VitaMeal si môžete prečítať v našich hláseniach o cieli.

 

COPY_OF3

MALAWI, AFRIKA: VIAC NEŽ 94 MILIÓNOV PORCIÍ DISTRIBUOVANÝCH V AFRIKE.


Janet Banda bola vážne podvyživená a nebola schopná chodiť ani rozprávať,  keď sa jej ujal sirotinec. Za týždeň prijímania jedla VitaMeal sa jej krehké telo začalo normalizovať. Teraz je už schopná behať, hrať sa a učiť sa s ostatnými deťmi. Teraz už má nádej.


kids_2

ČÍNA

VIAC NEŽ 47 MILIÓNOV PORCIÍ DISTRIBUOVANÝCH V ÁZII.


Xie Rongxue má 11 rokov a chodí do štvrtej triedy. Ročný príjem jej rodiny predstavuje ekvivalent 75 USD. Jej otec je v nemocnici kvôli chorobe pečene, preto jej 16 ročný brat zanechal školu, aby pomáhal na farme. Donácie VitaMeal zabezpečia, že Xie a jej rodina budú mať poriadnu stravu.


Pict6088

BOLÍVIA

VIAC NEŽ PÄŤ MILIÓNOV PORCIÍ DISTRIBUOVANÝCH V AMERIKE.

 

Tupiza, sedemročný chlapec, pracuje v bani, aby pomohol živiť svoju rodinu, odkedy jeho otec zomrel pred niekoľkými rokmi. Mával jedno jedlo denne a žuval listy koky, aby utíšil hlad a ostal bdelý. Teraz dostáva druhé jedlo vo forme VitaMeal a jeho výsledky v škole sú ďaleko lepšie.

Divider