Stretnite sa s deťmi

Stretnite sa s deťmi

Doslova v každej krajine na svete existujú hladné deti, ale donácie Nourish the Children® doručia VitaMeal jedlo tam, kde ho deti potrebujú najviac. Ďalšie informácie o doručení VitaMeal si môžete prečítať v našich hláseniach o cieli.

 

COPY_OF3

MALAWI, AFRIKA:VIAC NEŽ 94 MILIÓNOV PORCIÍ ROZDISTRIBUOVANÝCH V AFRIKE.


Janet Banda bola vážne podvyživená a nebola schopná chodiť ani rozprávať,  keď sa jej ujal sirotinec. Za týždeň prijímania jedla VitaMeal sa jej krehké telo začalo normalizovať. Teraz je už schopná behať, hrať sa a učiť sa s ostatnými deťmi. Teraz už má nádej.

 

Microsoft Word - NTC SMILE STORIES (1).docx

GERTRUDE

 

Život 4-ročnej Gertrude Mwembele z malawijského obvodu Machinga bol kedysi v ohrození. Stratila obidvoch rodičov, keď mala dva roky a žije v krajine, kde nie je ľahké dostať sa k pravidelnému a výživnému jedlu. Avšak vďaka vrecúškam VitaMeal a iniciatíve Nu Skin Nourish the Children konzumuje Gertrude výživné jedlo každý jeden deň. Pribrala na váhe a aj vyrástla. Gertrude navštevuje školu, kde sa učí 132 detí, ktoré taktiež dostávajú VitaMeal. Jej budúcnosť je teraz sľubná a plná nádeje.

 
Moses

MOSES

 

Zoznámte sa s 3-ročným Mosesom. Navštevuje komunitné detské centrum Mwaiwathu (CBCC) v Machinge vo východnom Malawi. Keď začal jedávať VitaMeal, jeho stav sa zlepšil natoľko, že ľuďom okolo neho odľahlo a chceli vedieť viac o VitaMeal aj o iniciatíve Nourish the Children. Moses je dnes plný energie, rád hrá futbal s kamarátmi a s každým, kto si na neho trúfne. Jeho zdravie sa zlepšilo a takmer zdvojnásobil svoju váhu. Keď vyrastie, chcel by byť doktorom a dávať deťom nádej na lepší život.