Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

Charitatívni partneri

Charitatívni partneri

Feed the Children

 

Hoci iniciatíva Nourish the Children® spolupracuje s množstvom efektívnych dobročinných partnerov po celom svete, našim hlavným globálnym partnerom je organizácia Feed The Children. Feed The Children je kresťanská medzinárodná nezisková organizácia s ústredím v meste Oklahoma City v Oklahome, ktorá poskytuje potraviny, lieky, oblečenie a ďalšie potrebné veci pre osoby, deti a rodiny, ktoré k týmto dôležitým veciam nemajú prístup kvôli hladomoru, vojne, chudobe či prírodným katastrofám. Od roku 1979 organizácia Feed The Children vytvorila a zdokonalila jednu z najväčších svetových súkromných organizácií zameraných na pomoc hladným ľuďom. Organizácia Feed The Children sa sústavne umiestňuje medzi prvými 10 najväčšími medzinárodnými dobročinnými súkromnými mimovládnymi organizáciami v USA. V roku 2007 organizácia Feed The Children rozdistribuovala deťom a ich rodinám viac než 61 miliónov kilogramov jedál a ďalších dôležitých vecí vo všetkých 50 štátoch USA a iných krajinách, pričom dodáva takmer 800 000 jedál každý deň. Od svojho založenia dokázala organizácia pomôcť tým, ktorí to potrebujú, v 118 krajinách po celom svete.

 

Od roku 2002 iniciatíva Nourish the Children® dokázala pomocou organizácie Feed The Children doručiť darované vrecúška VitaMeal do tých oblastí sveta, kde boli potrebné. Organizácia Feed The Children je veľmi efektívna. Vo fiškálnom roku 2007 až 83% všetkých výdajov išlo na služby programu, 13% boli výdavky na fundraising a iba 4% išlo na administratívne náklady. Vďaka tomu dokáže organizácia Feed The Children pre iniciatívu Nourish the Children® bezplatne distribuovať milióny porcií jedál VitaMeal. Organizácia Feed The Children v súčasnosti spĺňa všetky štandardy úradu pre zlepšenie obchodu pre dobročinné žiadosti (www.give.org).

 

Organizácia Feed The Children je osobitne vhodná pre iniciatívu Nourish the Children®, pretože je jednou z mála dobročinných spolkov, ktoré sa zaoberajú naturálnymi, a nie peňažnými darmi. Táto dobročinná organizácia je schopná znásobiť svoje peňažné dary, aby distribuovala obrovské množstvo darovaných tovarov vrátane VitaMeal a dodať ich po celom svete. Sme radi, že máme s organizáciou Feed The Children také vzťahy, ktoré iniciatíve Nourish the Children® umožňujú bezplatne distribuovať tisícky vrecúšok VitaMeal pre naše projekty vo vzdialených kútoch sveta..