Nourish the Children

Nourish the Children® – jedinečný koncept

Nourish the Children® (NTC) uplatňuje prísnosť úspešných obchodných praktík v záujme zabezpečenia neprerušeného rastúceho zásobovania výživného jedla deťom, ktoré to najviac potrebujú. Od založenia iniciatívy darovala v auguste 2016 iniciatíva NTC viac ako 500 miliónov porcií jedla podvyživeným a hladným deťom po celom svete. Dnes je v priemere darovaných 5 miliónov porcií jedla mesačne bez prerušenia, čím sa nakŕmi viac než 150 000 detí na svete.

 

Prečo práve Nourish the Children?

Prostredníctvom NTC viete, kam smerujú vaše donácie. Viete, na čo sa využijú vaše peňažné príspevky: na výživné jedlo VitaMeal. Viete, ako sa s vašimi príspevkami nakladá: sú využité na nasýtenie detí v núdzi. Viete, aký vplyv budú mať vaše dary: pomocou prispôsobených donácií, vzdelávacích programov a programov na prevenciu ochorení. Viete, že robíte rozdiel: každý deň je nasýtených viac ako 150 000 detí.

 

Je jednoduché vyživovať o jedno dieťa viac.

Kúpte a darujte každý mesiac o jedno vrecúško VitaMeal viac, alebo poproste známych, aby tak konali.

 

 

stevie_award

Uznaná na celom svete

Komisia American Business Awards odmenila v roku 2007 iniciatívu NTC spoločnosti Nu Skin® ocenením „Stevie Award“ za najlepší korporátny program sociálnej zodpovednosti.

Divider