Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

 

Nourish the Children*

Nourish the Children je zisková sociálna iniciatíva, ktorá podporuje budúce generácie misku po miske.

 

 

 

* Počet uvedený v tomto videu sme už prekonali, aktuálne informácie nájdete nižšie.

 

 

Výživa pre budúce generácie

 

Žiadne dieťa by nemalo hladovať. Toto je presvedčenie, ktoré stojí v pozadí iniciatívy Nourish the Children spoločnosti Nu Skin. Prostredníctvom produktu VitaMeal poskytujeme podvyživeným deťom výživné jedlo vyvinuté našimi vlastnými odborníkmi na výživu.

Každé vrecúško VitaMeal, ktoré spoločnosť Nu Skin predá, je darované externým neziskovým organizáciám, ktoré sa špecializujú na distribúciu jedla deťom, ktoré trpia podvýživou a hladom. Nourish the Children nie je charita, ale zisková iniciatíva: vďaka motivácii k nákupu jedla VitaMeal veríme, že táto kampaň bude udržateľná a v konečnom dôsledku tak vo svete vykoná viac dobra.

 

 

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-children

Približne 120 000 nakŕmených detí denne

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-meals

Viac ako 800 miliónov darovaných porcií jedla po celom svete od spustenia

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-countries

Teraz aktívna vo viac ako 50 krajinách

 

 

 

Prečo sa sústredíme na podvýživu detí


 

 

 

Viac ako 3,1 milióna detí1 do veku 5 rokov každoročne umrie v dôsledku podvýživy. Ďalších 66 miliónov detí2 navštevuje základnú školu hladných, pričom až 23 miliónov2 z nich pripadá iba na Afriku. Veríme, že máme zodpovednosť pomáhať existujúcim humanitárnym snahám vyriešiť tento problém, akokoľvek vieme. Nákupom jedla VitaMeal to môžete urobiť tiež.

 

Zdroj:
1https://www.worldhunger.org/world-child-hunger-facts/#:~:text=Approximately%203.1%20million%20children%20die,disease%20(UNICEF%2C%202018a).​
2https://www.worldhunger.org/world-child-hunger-facts/


Pozrite si naše snahy v Malawi

 

Zistite viac o produkte VitaMeal

 

Čo je to?


VitaMeal je veľmi výživné vegetariánske jedlo bez obsahu mlieka vytvorené špeciálne na výživu podvyživených detí. Základné zložky sú starostlivo vybrané v súlade s obvyklými stravovacími návykmi v jednotlivých regiónoch, čo pomáha zosúladiť ho s jedinečnými chuťami a kultúrami v rámci rôznych krajín. Každé vrecko obsahuje 30 detských porcií, vďaka čomu pomáha poskytnúť dieťaťu zdravé jedlo na celý mesiac.

Objavte VitaMeal

 

 

Viac ako len jedlo.


VitaMeal poskytuje viac ako výživu pre telo. Pomáha tiež nasýtiť myseľ. Pretože je obvykle distribuované prostredníctvom školských programov, táto iniciatíva podporuje rodičov, aby posielali svoje deti do škôl, čo im pomáha získať vzdelanie. Náš zmluvný výrobný závod v Malawi tiež poskytuje pracovné miesta a možnosti ekonomického rozvoja, pričom časť prostriedkov z nákupov VitaMeal sa daruje nadácii Nu Skin Force for Good Foundation na financovanie poľnohospodárskeho vzdelania v dedine Mtalimanja v Malawi. Tu sa farmári učia techniky na zlepšenie sebestačnosti a produkcie z fariem, čo môže jedného dňa pomôcť odstrániť potrebu potravinovej pomoci v Malawi.

Viac informácií

 

 

 

 

Ako to funguje?

 

VitaMeal sa vyrába v zmluvných závodoch, z ktorých mnohé sídlia v Malawi. Nájdete ich tiež v Číne, Argentíne a Spojených štátoch.

Zakúpiť a darovať vrecúška VitaMeal môžu Brand Affiliates a zákazníci.

Špecializované charity zabezpečujú logistiku pri zbere, preprave a distribúcii darovaného jedla tým, ktorí ho potrebujú.

Darované jedlo pomáha vyživovať deti v krajinách ako Malawi. Do dnešného dňa bolo darovaných viac ako 800 miliónov porcií.

 

 

 

 

Náš partner v Malawi

 

 

 

Feed the Children

 

Naším hlavným globálnym partnerom Feed the Children – medzinárodná nezisková organizácia, ktorá sa zameriava na boj proti hladomoru na celom svete prostredníctvom distribúcie miliónov kilogramov jedla každoročne do viac ako 60 krajín. Ako tretia najväčšie charita v Spojených štátoch poskytuje odborné poznatky a dosah, ktorý potrebujeme pri posúvaní našich iniciatív na ďalšiu úroveň.

 

 

Kde je NTC aktívne?

 

 

 

 

Hoci iné regióny sa sústreďujú na oblasti ako Čína či Latinská Amerika, všetky snahy regiónu Európa a Afrika sú smerované do Malawi. Ďalšie informácie o vplyve našich príspevkov získate kliknutím na odkazy nižšie.

 


Preskúmajte náš projekt v Malawi

 

 

Ako sa môžete pridať?

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-image

1. Kúpou vrecúšok VitaMeal

VitaMeal môžete zakúpiť rovnako ako akýkoľvek iný produkt prostredníctvom webového obchodu. Každý predaj vytvára zisk a províziu, tak ako všetky ostatné položky, jedlo sa však daruje priamo nezávislej charite v Malawi. V závislosti od krajiny je k dispozícii viacero možností.

 

Kúpiť VitaMeal

 

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-matching-program-image

2. Prostredníctvom nášho zodpovedajúceho programu

Vždy, keď prispejete prostredníctvom iniciatívy Nourish the Children (NTC), prispeje aj spoločnosť Nu Skin Enterprises.
Pri každom darovaní piatich balení spoločnosť pridá ešte jedno balenie, ktoré nakŕmi ďalšie dieťa na 30 dní. Ale nie ste v tom sami. Pri každom nákupe 8 vrecúšok pomocou 1 a 2-balení komunitou Nu Skin ako celku pridá spoločnosť 1 vrecúško.

 

Preskúmajte náš program

 

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-adr-image

3. Prostredníctvom mesačných nákupov v prémiovom zásielkovom programe

Keď pridáte VitaMeal do svojho prémiového zásielkového programu, budete automaticky vykonávať rovnaký nákup a darovanie, pokiaľ to nezmeníte. Toto je nielen pohodlné riešenie pre vás, ale pomáha tiež zabezpečiť deťom v núdzi dlhodobú podporu. Ako pridaný bonus získate mesačné produktové body, ktoré môžete využiť na nákup iných produktov Nu Skin.

 

Objednajte ho v rámci prémiového zásielkového programu

 

 

 

* Nu Skin je ziskový distribútor výživových produktov a produktov na starostlivosť o pleť, a je tiež prítomný na newyorskej burze cenných papierov (NUS). Nourish the Children je iniciatíva spoločnosti Nu Skin a je zaregistrovaná v niektorých štátoch ako spoločný podnik. Táto iniciatíva umožňuje partnerom značky a zákazníkom spoločnosti Nu Skin zakúpiť VitaMeal od spoločnosti Nu Skin a darovať ho dobročinným organizáciám, aby pomohli vyriešiť zložitý svetový problém poskytovania jedla pre podvyživené deti. Cena produktu VitaMeal zahŕňa náklady na výrobu, všeobecné režijné náklady, distribúciu a predaj. Tak, ako aj pri iných produktoch od spoločnosti Nu Skin, spoločníkom Brand Affiliate sa vypláca provízia a spoločnosť Nu Skin zarobí zisk z každého predaja produktu VitaMeal.