Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ
about-us-banner-image

O spoločnosti
Nu Skin

 

Nu Skin je globálna integrovaná spoločnosť v oblasti krásy a wellness, ktorá pomáha ľuďom vyzerať, cítiť sa a žiť v najlepšej forme pomocou produktov, ktoré kombinujú to najlepšie z vedy, technológie a prírody vrátane radu ocenených kozmetických prístrojov.

 

 

~4 400

ZAMESTNANCOV

 

~50

KRAJÍN

 

+1 M

ZÁKAZNÍKOV


 

<p><b>Náš príbeh</b></p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p style="padding: 0 10.0% 0; font-size: 16.0px; line-height: 1.5;">Od skromných začiatkov v americkom Utahu v roku 1984 sa spoločnosť Nu Skin rozrástla tak, že sa stala jednou z najväčších spoločností priameho predaja na svete. V tom čase sme nikdy nezanevreli na základné hodnoty, na ktorých bola táto spoločnosť postavená. Už viac ako 30 rokov nás zmysel pre inováciu a túžba zlepšovať životy ženie do ešte väčších výšin a láka tisíce podobne zmýšľajúcich osôb, aby sa pridali k nášmu tímu.</p>
<p>&nbsp;</p>
 

Náš príbeh

 

Od skromných začiatkov v americkom Utahu v roku 1984 sa spoločnosť Nu Skin rozrástla tak, že sa stala jednou z najväčších spoločností priameho predaja na svete. V tom čase sme nikdy nezanevreli na základné hodnoty, na ktorých bola táto spoločnosť postavená. Už viac ako 30 rokov nás zmysel pre inováciu a túžba zlepšovať životy ženie do ešte väčších výšin a láka tisíce podobne zmýšľajúcich osôb, aby sa pridali k nášmu tímu.

 

 

 

Spoznajte našich zakladateľov

 

 
Spoločnosť Nu Skin bola založená na základe rodinných hodnôt a poslaní zlepšovať životy. O viac ako 30 rokov neskôr sú tie isté hodnoty stále stredobodom všetkého, čo robíme.


Spoznajte naše poslanie a hodnoty

 

 

 

Priamy predaj

 

To, že milujete naše produkty, nemusí byť koniec vašej cesty so spoločnosťou Nu Skin. Pre mnoho našich Brand Affiliates to bol len začiatok. Či už máte záujem o zdieľanie svojich obľúbených produktov s pár priateľmi, alebo sa chcete posunúť ešte ďalej, môže byť pre vás vhodná naša konkurencieschopná, flexibilná a výnosná príležitosť priameho predaja. Máte záujem? Zistite viac o tom, ako sa môžete stať Brand Affiliate spoločnosti Nu Skin, a začnite, keď budete pripravení.

 

Zobraziť našu príležitosť

 

 


 

 

Ďalšie informácie o spoločnosti Nu Skin

 


 

Naše poslanie a hodnoty


Zobraziť našu motiváciu

 

Veda v pozadí našich produktov


Spoznať vedu

 

Rozdiel v rámci ageLOC


Ďalšie informácie o ageLOC