Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ
founders-banner-image

 

 

Spoznajte našich zakladateľov

 

Zanietení, motivovaní a usilovní sú len tri slová, ktorými môžeme opísať našich troch zakladateľov. Sú známi svojím úsilím v miestnej komunite, ako aj tým, že boli novátorskými mozgami zrodu spoločnosti Nu Skin, a ich určujúce črty možno zreteľne vidieť v spoločnosti, ktorú vybudovali v roku 1984.

 

 

 

founders-sandie-image

Sandie N. Tillotson

Zakladateľka, Senior Vice President

 

V roku 1984 Sandie pomáhala založiť spoločnosť, pričom pomáhala pri vývoji pôvodného produktového radu Nu Skin a zostavení jedinečného globálneho marketingového plánu spoločnosti. Bola tiež členkou predstavenstva spoločnosti do roku 2012. Už v roku 1993 ju časopis Working Woman vymenoval za jednu z 10 najlepších podnikateliek v USA. V roku 2001 ju časopis Feminine Fortunes poctil zaradením medzi 50 „žien nového milénia“ spolu s takými menami, ako Katie Couric, Oprah Winfrey a Sandra Day O'Connor.

 

Sandie sa tiež angažuje v mnohých filantropických projektoch. Je tiež správkyňou nadácie Nu Skin Force for Good Foundation a pôsobí aj ako viceprezidentka nadácie Seacology.

 


 

founders-blake-image

Blake Roney

Zakladateľ

 

Blake Roney pôsobil ako prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti Nu Skin od roku 1984 do roku 1996 a ako predseda predstavenstva spoločnosti od roku 1996 do roku 2012. Blake dosiahol početné obchodné a občianske úspechy. Patria k nim uznanie od organizácie International Business Awards ako Predseda predstavenstva roka za rok 2009, ocenenie za celoživotný úspech v roku 2011 od spoločnosti Ernst & Young, program oceňovania Podnikateľ roka regiónu Utah, uznanie z roku 2004 ako jeden zo 100 najvplyvnejších ľudí v Utahu a starosta obce Mtalimanja v Malawi.

 

Blake je zanietený pre svoju rodinu a motivuje ho povzbudzovanie ľudí vo svojom okolí a pomáhanie im dosahovať ich potenciál. Mnohé z kultúry Nu Skin odráža tieto hodnoty.

 


 

founders-steven-image

Steven J. Lund

Spoluzakladateľ, výkonný predseda predstavenstva, výkonný riaditeľ iniciatívy Nourish the Children

 

Ako skorý spoluzakladateľ pôsobil v spoločnosti vo viacerých funkciách vrátane podpredsedu predstavenstva od roku 2006 do roku 2012, prezidenta a výkonného riaditeľa v rokoch 1996 až 2003 a výkonného viceprezidenta/VP spoločnosti Nu Skin International. Steve mal niekoľko desaťročný významný vplyv na svoju firemnú, náboženskú a občiansku komunitu, pričom zastával pozície predsedu predstavenstva americkej Asociácie priameho predaja, poradného orgánu právnickej školy BYU, Cirkvi Ježiša Krista posledných dní, Svätej generálnej rady mladých mužov a štátnej rady regentov štátu Utah od roku 2015.

 

Okrem všetkých občianskych a komunitných aktivít sa Steve rád venuje hre na gitare, čítaniu skvelých kníh a tráveniu času so svojou rodinou.

 

 „Rozhodli sme sa vybudovať spoločnosť, ktorá by kombinovala inovatívne produkty osobnej starostlivosti so zložkami, ktoré sa hlásia k filozofii „všetko z dobrého, nič zo zlého.“


 

 

 

Ďalšie informácie o spoločnosti Nu Skin

 


 

Naše poslanie a hodnoty


Zobraziť našu motiváciu

 

Veda v pozadí našich produktov


Spoznať vedu

 

Rozdiel v rámci ageLOC


Ďalšie informácie o ageLOC