Objavte ageLOC Me

Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!

Objavte silu byť samým sebou

Vitajte vo svete individuálnej starostlivosti o pleť

Nakupujte teraz
ame-award

Prečo ageLOC Me?

Váš štýl, vaša osobnosť a vaša pleť sú vaše jedinečné vlastnosti. No nemala by byť starostlivosť o pleť taká jedinečná ako vy?

 

ageLOC Me je prispôsobené riešenie starostlivosti o pleť, prvé svojho druhu. Prelomový anti-agingový produkt predstavujúci ďalšiu éru starostlivosti o pleť. Starostlivosť o pleť prispôsobená pre vás, vami.

 

Obsahuje séra, denné a nočné hydratačné krémy - všetko v jednom anti-agingovom systéme! Okrem svojho jedinečného pôvabu využíva ageLOC Me pokrokovú vedu spoločnosti Nu Skin a inteligentnú analýzu pleti. Jedná sa o online hodnotiaci nástroj a vašu cestu za prispôsobenú dennú starostlivosť o pleť s približne 2000 produktovými kombináciami, a to podľa vášho typu pleti, vašich obáv zo starnutia a preferencií.

SÉRA ageLOC Me

Séra zacieľujú širokú škálu obáv zo starnutia, napr. vzhľad línií a vrások, nejednotný tón pleti, veľkosť pórov atď. Vaše 3 konkrétne zásobníky sér budú závisieť od vašich potrieb v rámci starostlivosti o pleť, ktoré ste uviedli počas analýzy pleti. Kombinácia 3 osobitných zásobníkov sér vám poskytne viac aktívnych zložiek ako kedykoľvek predtým, aby ste takto získali vynikajúce výhody individuálnej starostlivosti o pleť, ktorá vznikla len pre vás.

AGELOC ME DAY & NIGHT

Denné a nočné prípravky boli vytvorené tak, aby spolupracovali v záujme poskytnutia vám komplexnej hydratácie. Hydratačné prípravky pomáhajú zlepšiť proces bunkovej obnovy pre zjemnenú štruktúru pleti, ktorá bude vďaka tomu hladká a hebká. Pomocou analýzy pleti ageLOC Me si budete môcť prispôsobiť hydratačné krémy typu vašej pleti, na základe rôznych kritérií (napr. s vôňou či bez; s ochranným faktorom SPF či bez).

MULTIPATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA

Spoločnosť Nu Skin vytvorila produkt ageLOC Me, systém, ktorý dokáže skladovať, kombinovať a dávkovať vaše produkty starostlivosti o pleť vďaka multipatentovej technológii. Vzduchotesné náplne zariadenia ageLOC Me a spôsob dávkovania sér a hydratačných prípravkov svedčia o jedinečnej produktovej inovácii. Tento prístroj takisto ponúka hygienické dávkovanie, čo znamená prelom v oblasti starostlivosti o pleť. ageLOC Me automaticky vníma vašu ruku a dodá vám presnú dávku séra a hydratačného prípravku každý deň i noc.

Pozrite si video

VAŠA DENNÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ S PRODUKTOM ageLOC Me MÔŽE VYZERAŤ TAKTO

ageloc-daily-regimen

1. krok Začnite s produktom ageLOC Gentle Cleanse & Tone.

2. krok: Použite prístroj ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II 2-3-krát za týždeň.

3. krok: Použite sérum ageLOC Me (1. krok použitia prístroja).

4. krok: Nasleduje riešenie vami preferovanej cielenej oblasti.

5. krok: Nakoniec použite denný alebo nočný hydratačný prípravok ageLOC Me (2. krok).

VASA PRISPÔSOBENÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Vyzvali sme našich popredných odborníkov, aby vytvorili online nástroj na analýzu pleti, ktorý užívateľom položí otázky týkajúce sa faktorov, ktoré sú zodpovedné za odlišné spôsoby starnutia. Pri prispôsobovaní vašich produktov starostlivosti o pleť je dôležité brať do úvahy podnebie, váš typ pleti a životné prostredie, v ktorom žijete. Vaše odpovede umožnia našim odborníkom vytvoriť algoritmus, na základe ktorého dostanete presný osobný režim starostlivosti o pleť z viac ako 2000 produktových kombinácií. Vykonať/Spravovať analýzu pleti a objednať si individuálnu sadu pomocou vášho mobilného zariadenia.

Vykonať/Spravovať analýzu pleti a objednať si individuálnu sadu pomocou vášho mobilného zariadenia.

 

4 KROKY INDIVIDUÁLNEJ STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

KROK Č. 1: UROBTE PRVÝ KROK K INDIVIDUÁLNEJ STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

K balíčku starostlivosti o pleť ageLOC Me patrí aj Referenčná sada. Je to sada 5 vopred vybraných zásobníkov sér na počiatočné obdobie, ktorá vám umožní zistiť viac o konkrétnych potrebách vašej pleti. Bude to slúžiť ako referencia pri vykonaní analýzy pleti.

KROK Č. 2. PRISPÔSOBTE SVOJ REŽIM STAROSTLIVOSTI O PLEŤ VAŠIM PREFERENCIÁM VĎAKA ANALÝZE ageLOC Me

Po 14 dňoch používania Referenčnej sady vykonajte analýzu pleti. Následne obdržíte osobný kód starostlivosti o pleť, ktorý vám umožní nákup Prispôsobenej sady.

 

 

KROK Č. 3: ZAŽITE PRISPÔSOBENÚ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Ak ste už vykonali analýzu pleti a obdržali ste aj osobný kód starostlivosti o pleť, ale ste si ešte produkty neobjednali, nezabudnite, prosím, že tento kód bol uložený do vášho profilu analýzy pleti, vďaka čomu si môžete znova objednať produkty.

KROK Č. 4: DOLADENIE

Možno budete chcieť prispôsobiť vašu starostlivosť o pleť aktuálnemu ročnému obdobiu, novým obavám zo starnutia, vašej lokalite atď. Výhoda analýzy pleti spočíva v tom, že počet úprav konkrétnych odpovedí nie je obmedzený, čiže vždy máte možnosť vylepšovať svoj režim starostlivosti o pleť.

OBJEDNAJTE SI ĎALŠIE ZÁSOBNÍKY SÉR

Povedali ste nám o sebe, o vašej pleti a preferenciách, na základe čoho sme vytvorili režim starostlivosti o pleť len pre vás. Máte už svoj osobný kód? V tom prípade si môžete objednať vašu Prispôsobenú sadu ageLOC Me.

Objednajte si Prispôsobenú sadu

ageLOC Me V MÉDIÁCH

magazines

Nespočetné internetové magazíny hovoria o jednom z najinovatívnejších produktov roka: ageLOC Me. To isté platí pre blogérov, užívateľov YouTube, internetové magazíny a televízne show. Pozrite si toto video a zistite, o čom sa hovorí a aké ceny sme získali?

Pozrite si video

awards-banner

ĎALŠIE POMOCNÉ ZDROJE

Ak máte otázky, my máme odpovede pre vás! V prípade, že preferujete videá, máme pre vás vzdelávacie videá. V prípade, že preferujete brožúru, máme pre vás prekrásnu brožúru plnú užitočných informácií. Informácie sú vám k dispozícii aj v dokumente Často kladené otázky.

 

Často kladené otázky Videá Brožúra

 

 

Pridajte sa k spoločnosti Nu Skin My Account