Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Założyciele

Założyciele

blake

 

Blake Roney

Założyciel:

Blake Roney jest jednym z założycieli Nu Skin. W latach 1984 - 1996 piastował stanowisko Prezesa firmy, a w latach 1996 - 2012 pełnił funkcję Przewodniczącego Zarządu. Obecnie Nu Skin Enterprises jest jedną z największych firm sprzedaży bezpośredniej na świecie, a nasze produkty są sprzedawane na  52 rynkach na całym świecie. Akcje firmy są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE).

 

Wśród licznych biznesowych i osobistych osiągnięć Roney'ego wymienić można wyróżnienie nagrodą International Business Awards w roku 2009, nagrodę Prezesa Roku w 2011 roku oraz nagrodę Lifetime Achievement za największe osiągnięcie życia przyznaną mu w ramach programu poszukiwania Młodego Przedsiębiorcy Roku przez Ernst & w stanie Utah, umieszczenie w 2004 roku na liście 100 najbardziej wpływowych mieszkańców, niedawne wyróżnienia to przyznanie członkostwa w Izbie Handlowej Hrabstwa Utah w 2011 roku, nagrodę Pillar of the Valley Award, wyróżnienie honorowego patrona afrykańskiej wioski Mtalimanja w Malawi oraz tytuł Honorary Doctorate of Humane Letters przyznany przez Salt Lake Community College. W 1983 roku Roney uzyskał tytuł akademicki w zakresie finansów przedsiębiorstw w szkole zarządzania Marriott School of Management Uniwersytetu Brighama Younga. Ojciec ośmiorga dzieci i członek kilku rad lokalnych i uniwersyteckich oraz aktywny działacz w organizacjach obywatelskich i kościelnych.

 

 

 

 

steve

Steven J. Lund
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Wykonawczy Fundacji Nourish the Children

Steven J. Lund obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Nu Skin Enterprises. Poprzednie funkcję piastowane przez Lunda to Wiceprezes Zarządu w latach 2006 - 2012, Prezes i Dyrektor Generalny w latach 1998 - 2003 oraz Prezes i Dyrektor Generalny Nu Skin na obszar Azji i krajów Pacyfiku (NSAP) od listopada 1996 do maja 1998. Lund sprawował również urząd Wicedyrektora Wykonawczego firmy Nu Skin International (NSI) od momentu jej założenia w 1984 roku.

 

Zanim dołączył do Nu Skin Enterprises, Lund pracował jako adwokat w kancelarii adwokackiej specjalizującej się w procesach sądowych i odpowiedzialności cywilnej za produkty. Uzyskał tytuł Juris Doctorate (magister prawa) w Reuben Clark Law School Uniwersytetu Brighama Younga (1983). Jest członkiem stowarzyszeń prawników w Utah, Arizonie oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawników (ABA), a także członkiem zarządu Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Lund pełni również wiele różnych funkcji lidera inicjatyw obywatelskich i religijnych, ostatnio pełnił także funkcję przewodniczącego Rady Naukowej Uniwersytetu Utah Valley.

 

 

 

 

sandie

 

Sandie N. Tillotson
Założyciel, Starsza Wiceprezes Nu Skin Enterprises

Sandie Neaman Tilltoson jest założycielką Nu Skin Enterprises. W 1984 roku pomagała w tworzeniu Nu Skin International i wniosła ogromny wkład w opracowanie pierwszej linii produktów Nu Skin® oraz globalnego planu marketingowego. Do 2012 r. była również członkiem zarządu spółki. Dzięki jej przywództwu firma Nu Skin zyskała stabilną pozycję międzynarodowej spółki działającej w 52 krajach z roczną wartością sprzedaży rzędu 1 miliarda dolarów.  Już w 1993 roku magazyn Working Woman umieścił Sandie Tillotson na liście 10 kobiet-przedsiębiorców cieszących się największymi sukcesami w Stanach Zjednoczonych. W 2001 roku, magazyn Feminine Fortunes wyróżnił Sandie Tillotson uznając ją za jedną z 50 "Kobiet Nowego Tysiąclecia". Razem z nią wyróżnione zostały także Katie Couric, Oprah Winfrey czy Sandry Day O'Connor. In 2011, Tillotson uznana została przez magazyn Utah Business za jedną z 30 Kobiet Wartych Naśladowania.

 

Tillotson często angażuje się również w wiele działań filantropijnych. Jest także ważnym członkiem Nu Skin "Force for Good Foundation," prywatnej fundacji powołanej celem poprawy jakości życia potrzebujących dzieci na całym świecie poprzez walkę z chorobami, ubóstwem czy analfabetyzmem. Tillotson pełni również rolę wiceprzewodniczącej "Seacology," międzynarodowej organizacji non-profit koncentrującej się na ochronie zagrożonych gatunków zwierząt i roślin, ochronie miejsc ich naturalnego występowania, rzadkich kultur i wysp na całym świecie. Tillotson uzyskała tytuł licencjata (B.S.) pedagogiki na Uniwersytecie Brighama Younga i uczyła w wielu szkołach publicznych w stanie Utah. Obecnie spełnia się w wielu rolach: matki, działaczki społecznej i bizneswoman.