Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

executive officers

executive officers

Ritch Wood

RITCH WOOD
CHIEF EXECUTIVE OFFICER

Ritch Wood został mianowany CEO Nu Skin w 2017. Wcześniej, Wood pełnił inne funkcje w Nu Skin. Był między innymi dyrektorem finansowym, wicedyrektorem finansowym, wicedyrektorem rozwoju nowych rynków sprzedaży, dyrektorem finansowym rozwoju nowych rynków sprzedaży i kontrolerem sekcji Pharmanex. Odegrał także kluczową rolą w otwarciu wielu europejskich oddziałów Nu Skin podczas zagranicznych kampanii w okresie 1995 – 1997. Zanim zajmował się kampaniami na skalę europejską, był asystentem dyrektora ds. podatków międzynarodowych.

 

Wood zanim dołączył do Nu Skin w 1993 pracował również jako asystent dyrektora dla międzynarodowej firmy księgowej Grant Thornton. Uzyskał tytuł magistra nauk przyrodniczych i magistra księgowości ze specjalizacją podatkową, na Brigham Young University, a w 2010r. został nazwany Dyrektorem Finansowym Roku przez magazyn Utah Business.


Ryan-Napierski

RYAN NAPIERSKIi
PREZES

Ryan Napierski pełni obecnie funkcję prezesa Nu Skin. Wcześniej był prezesem ds. sprzedaży globalnej, prezesem Nu Skin w regionie północnej Azji oraz prezesem Nu Skin w Japonii.

 

Napierski pełnił również funkcję wiceprezesa ds.rozwoju biznesu oraz CEO w regionie Azji Północnej. Odkąd dołączył do Nu Skin w 1995 roku, zajmował wiele stanowisk, takich jak wiceprezes rozwoju globalnego biznesu, general manager w Zjednoczonym Królestwie, wiceprezes rozwoju biznesu w Europie i key account manager kierowników w Stanach Zjednoczonych.

 

Napierski ma tytuł magistra biznesu, magistra administracji biznesowej na Duke University i magistra biznesu międzynarodowego na Goethe Universitat w Niemczech.Joe Chang

Dr Joseph Y. Chang
Główny dyrektor prac naukowych i wiceprezes zarządu Nu Skin Enterprises, odpowiedzialny za rozwój produktów

W lutym 2006 roku dr Joseph Y. Chang został mianowany głównym dyrektorem prac naukowych i rozwoju produktu oraz wicedyrektorem wykonawczym. W ciągu niemal 20 lat pracy w dziedzinie służby zdrowia dr Chang opublikował liczne artykuły, recenzje i książki z zakresu badań farmakologicznych, w tym bestseller New York Timesa zatytułowany The Aging Myth. Dr Chang posiada wszechstronną wiedzę w zakresie branży farmaceutycznej i suplementów diety. Jest członkiem komitetu wykonawczego Nu Skin Enterprises. Przed dołączeniem do firmy był dyrektorem i głównym dyrektorem prac naukowych dla Pharmanex, która to firma została przejęta przez Nu Skin w 1998 roku.

 

W latach 1994-1997 sprawował urząd prezesa i dyrektora naukowego w Binary Therapeutics, Inc., a w latach 1991-1994 w OsteoArthritis Sciences, Inc. Pełnił również różne funkcje wykonawcze w zarządzaniu badaniami w Wyeth-Ayerst, Rhone Poulenc Rorer i w innych firmach biotechnologicznych, gdzie prowadził badania produktów naturalnych do leczenia zapalenia stawów i raka. Uzyskał tytuł licencjata nauk ścisłych (BS) na Uniwersytecie w Portsmouth oraz tytuł doktora (PhD) na Uniwersytecie Londyńskim. 


Matt Dorny

D. Matthew Dorny
Wicedyrektor, doradca generalny i sekretarz

 

D. Matthew Dorny został mianowany na stanowisko wiceprezydenta i General Counsel w Nu Skin w roku 2003 roku. W latach 1998-2003 pracował jako Assistant General Counsel w Nu Skin Enterprise. Przed rozpoczęciem przygody w Nu Skin Enterprises miał prywatną praktykę jako prawnik specjalizujący się w papierach wartościowych i biznesie. Dorny uzyskał tytuł licencjata, magistra zarządzania i doktora prawa na Uniwersytecie Utah.