Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Board of Directors

Zarząd Nu Skin

Steve Lund

Steven J. Lund
Wiceprezes zarządu, dyrektor wykonawczy fundacji Nourish the Children

Steven J. Lund obecnie pełni funkcję prezesa wykonawczego Nu Skin Enterprises. Jest także dyrektorem wykonawczym inicjatywy Nourish the Children, w ramach której podarowano setki milionów posiłków niedożywionym dzieciom na całym świecie.

 

Wcześniej Steven J. Lund był wiceprezesem wykonawczym firmy Nu Skin International od 1985 r. i pracował na innych stanowiskach, w tym wiceprezesa Zarządu w latach 2006-2012, prezesa i dyrektora generalnego w latach 1996-2003, a także prezesa i dyrektora generalnego firmy Nu Skin na obszar Azji i Krajów Pacyfiku w latach 1996-1998.  

 

Zasiadał również w zarządzie amerykańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej oraz zajmował wiele stanowisk kierowniczych w organizacjach obywatelskich i religijnych. Pracował jako przewodniczący Rady Powierniczej Uniwersytetu Utah Valley, a niedawno został przyjęty do Rady Regentów Stanu Utah.

 

Przed dołączeniem do firmy Nu Skin Enterprises Steven J. Lund pracował jako prawnik w prywatnej kancelarii prawnej, uzyskawszy stopień doktora prawa w Instytucie Prawa Reubena Clarka na Uniwersytecie Brighama Younga (1983 r.). 


Truman Hunt

Ritch Wood
Dyrektor Generalny (CEO)
  

Ritch Wood został mianowany CEO Nu Skin w 2017 roku. Wcześniej, Wood pełnił inne funkcje w Nu Skin. Był między innymi dyrektorem finansowym w latach 2003-2017, wicedyrektorem finansowym, wicedyrektorem rozwoju nowych rynków sprzedaży, dyrektorem finansowym rozwoju nowych rynków sprzedaży i kontrolerem sekcji Pharmanex. Odegrał także kluczową rolą w otwarciu wielu europejskich oddziałów Nu Skin podczas zagranicznych kampanii w latach 1995-1997. Zanim zajmował się kampaniami na skalę europejską, był asystentem dyrektora ds. podatków międzynarodowych.

 

Wood zanim dołączył do Nu Skin w 1993, pracował również jako asystent dyrektora dla międzynarodowej firmy księgowej Grant Thornton. Uzyskał tytuł magistra nauk przyrodniczych i magistra księgowości ze specjalizacją podatkową na Brigham Young University, a w 2010 roku został nazwany Dyrektorem Finansowym Roku (CFO) przez magazyn Utah Business.

 


Neil H. Offen

Neil H. Offen

Były prezes Direct Selling Association

Neil Offen zajmuje stanowisko dyrektora Nu Skin Enterprises od lipca 2011 r. Przed zasileniem szeregów firmy pracował jako prezes Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (ang. Direct Selling Association) w latach 1978-2011. Ponadto był również zatrudniony w charakterze sekretarza Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (ang. World Federation of Direct Selling Associations) oraz w charakterze wiceprezesa fundacji Direct Selling Education Foundation.

 

Przed podjęciem pracy w DSA w 1971 r. Offen pracował jako doradca prawno-administracyjny członków Kongresu Stanów Zjednoczonych, a wcześniej na rzecz Amerykańskiej Agencji Rozwoju Międzynarodowego. Przez cztery lata pracował w administracji prezydenta Billa Clintona jako zatwierdzony przez Senat wiceprzewodniczący Inter-American Foundation, amerykańskiej agencji rządowej zajmującej się pomocą innym krajom, oraz jako wiceprezes rady Amerykańskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Stowarzyszeń (ang. American Association of Association Executives). Uzyskał także miejsce w Galerii Sławy Sprzedaży Bezpośredniej (ang. Direct Selling Hall of Fame), nagrodę „Circle of Honor” fundacji Direct Selling Education Foundation i nagrodę „Lifetime Achievement Award” Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej. Jest członkiem organu nadzoru Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów Korporacji (ang. National Association of Corporate Directors). W 1992 r. Neil H. Offen został ogłoszony „Kierownikiem roku” przez stowarzyszenie Association Trends i otrzymał specjalne wyróżnienie od sekretarza zdrowia i usług społecznych za pracę na rzecz programu dawstwa organów. 

 

Jest też członkiem Stowarzyszenia Prawników Stanu Waszyngton (ang. D.C. Bar). Uzyskał dyplom licencjacki w Queens College oraz doktora prawa na Uniwersytecie Jerzego Waszyngtona.


Daniel W. Campbell

Daniel W. Campbell

Główny partner zarządzający, EsNet, Ltd.

Daniel W. Campbell pełni funkcję dyrektora naszej firmy od marca 1997 r., a obecnie jest naszym głównym dyrektorem niezależnym i prezesem komisji ds. kompensacji. Od 1994 r. jest głównym partnerem zarządzającym prywatnej firmy inwestycyjnej EsNet, Ltd. Od 1992 do 1994 r. Campbell sprawował funkcję starszego wiceprezesa i dyrektora finansowego firmy WordPerfect Corporation, producenta oprogramowania, a wcześniej był partnerem Price Waterhouse LLP.

 

Uzyskał tytuł licencjata na Uniwersytecie Brighama Younga oraz jest biegłym rewidentem księgowym. Niedawno został wybrany na stanowisko przewodniczącego Rady Regentów, organu zarządzającego Systemu Wyższej Edukacji Stanu Utah (ang. Utah System of Higher Education). Daniel W. Campbell jest także aktywnym członkiem społeczności, działającym w zarządach wielu publicznych i prywatnych podmiotów.


Andrew D. Lipman

Andrew D. Lipman
Partner, Morgan, Lewis & Bockius LLP

Andrew D. Lipman pełni funkcję dyrektora naszej firmy od maja 1999 r. Jest partnerem i szefem grupy Telecommunications, Media and Technology Group w Morgan, Lewis & Bockius LLP, międzynarodowej kancelarii prawnej, do której dołączył w 2014 r. Wcześniej zajmował podobne stanowiska w firmach Bingham McCutchen LLP (w latach 2006-2014) i Swidler Berlin, LLP (w latach 1988-2006).

 

W latach 1987-1997 Lipman pełnił również funkcję starszego wiceprezesa ds. prawnych i regulacyjnych w MFS Communications, Co., konkurencyjnego dostawcy usług telekomunikacyjnych. Był również członkiem zarządu Sutron Corporation, dostawcy hydrologicznych i meteorologicznych produktów monitorujących, oraz The Management Network Group, Inc., firmy konsultingowej z zakresu usług telekomunikacyjnych. Uzyskał tytuł licencjata na Uniwersytecie w Rochester oraz doktora prawa na Uniwersytecie Stanforda.

 


Patricia A. Negrón

Edwina D. Woodbury

Prezes i dyrektor generalny, The Chapel Hill Press, Inc.

Edwina D. Woodbury od 1999 r. zajmuje stanowisko prezesa i dyrektora generalnego firmy  The Chapel Hill Press  Inc. Wcześniej przez ponad 20 lat pracowała w sektorze sprzedaży bezpośredniej i produktów do pielęgnacji osobistej jako dyrektor finansowy i administracyjny, a także na innych stanowiskach finansowych i operacyjnych w firmie  Avon Products  w latach 1977-1998.

 

Edwina D. Woodbury zasiada również w zarządach podmiotów z wielu branż, a obecnie jest przewodniczącą zarządu fundacji non-profit Medical Foundation of North Carolina. Uzyskała stopień licencjata na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill.

 


Thomas R. Pisano

Thomas R. Pisano
Prezes i dyrektor generalny, Overseas Military Sales Corp.

Kariera Thomasa R. Pisano obejmuje 40 lat pracy, w tym 25 lat w branży sprzedaży bezpośredniej. Jako doświadczony pracownik zajmował kluczowe stanowiska w firmie Avon, w tym wiceprezesa ds. rozwoju firmy na świecie, wiceprezesa na obie Ameryki oraz wiceprezesa na obszar Ameryki Łacińskiej i Pacyfiku. Od 2005 r. aż do przejścia na emeryturę w 2010 r. zajmował również stanowiska prezesa i dyrektora generalnego firmy Overseas Military Sales Corp., działającej w 30 krajach na całym świecie. Przed objęciem obecnego stanowiska przez pięć lat pracował jako dyrektor operacyjny firmy. Przez dwa lata pełnił także funkcje wiceprezesa i dyrektora oddziału międzynarodowego firmy The Topps Company. Ukończył Georgia Institute of Technology, uzyskując stopień licencjata w dziedzinie zarządzania przemysłowego, a następnie uzyskał stopień magistra administracji biznesowej ze specjalizacją finanse i marketing na uczelni Dartmouth College.

 


Nevin N. Andersen

Nevin N. Andersen
Emerytowany

Nevin N. Andersen ma ponad 40-letnie doświadczenie na różnych stanowiskach finansowych i kierowniczych. Przez niemal 24 lata pracował w Shaklee Corporation, pełniąc różne funkcje związane z finansami. Przed przejściem na emeryturę, od kwietnia 1990 do początku 2003 r., zajmował stanowisko dyrektora finansowego Shaklee. W 2005 r. firma Shaklee poprosiła Andersena, aby ponownie objął stanowisko dyrektora ds. finansów i wziął udział we wdrożeniu nowego dyrektora finansowego; proces ten zakończono w lutym 2008 r. Zanim podjął pracę w Shaklee, przez 10 lat pracował w firmie audytowej Price Waterhouse & Co. oraz jako oficer U.S. Army Finance Corps. Andersen ukończył Brigham Young University z tytułem licencjata i magistra w dziedzinie księgowości.

 


Nevin N. Andersen

Simon Shen 

Simon Shen jest założycielem ZQ Capital Limited, butikowej spółki inwestycyjnej i doradczej, a przy tym posiada liczne znajomości i dużą wiedzę na temat Chin. Ma doświadczenie na rynkach kapitałowych Azji, specjalizując się i posiadając sieć kontaktów w Chinach.

 

Przed założeniem ZQ Capital w 2015 roku, Shen przez ponad dekadę pracował jako doradca ds. inwestycji w banku, współpracując z międzynarodowymi firmami w kwestiach dotyczących finansów, fuzji i przejęć. Był dyrektorem zarządzającym i szefem chińskich instytucji finansowych w Barclays Capital Asia od 2011 do 2015 roku. Przed pracą w Barclays, Shen spędził kilka lat z Goldman Sachs na stanowisku doradcy ds. inwestycji w ich biurach w Nowym Jorku i Hongkongu, a także w nowojorskiej siedzibie Lehman Brothers.

 

Shen uzyskał tytuł magistra z matematyki i ekonomii na Uniwersytecie Wesleyan.