Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Regional Management

Zarząd regionalny

mikael-linder


Mikael Linder
Prezes, Europa, Bliski Wschód i Afryka


Mikael Linder rozpoczął pracę w Nu Skin w 2001 r. jako dyrektor generalny na obszar Europy Północnej, a w marcu 2006 r. został prezesem i dyrektorem generalnym na cały obszar europejski. Przed podjęciem współpracy z Nu Skin zdobywał doświadczenie, zajmując różne pozycje kierownicze w Oriflame, koncentrując się głównie na zwiększeniu obecności tej firmy w Azji, Afryce i Indiach.

 

Uzyskał tytuł magistra prawa po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Sztokholmskim. Studiował również prawo handlowe i korporacyjne w Londyńskiej Szkole Ekonomii.


Michiel Sinot

 

Michiel Sinot 
Wicedyrektor ds. sprzedaży, Dyrektor ds. Marketingu, w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka)

 

Michiel Sinot dołączył do grona Nu Skin jako wicedyrektor ds. sprzedaży w Europie Zachodniej, Południowej Afryki i Izraelu w 2015 roku, a w styczniu 2018 roku został wicedyrektorem ds. sprzedaży w regionie EMEA.

 

Przed rozpoczęciem pracy w Nu Skin zdobywał doświadczenie w firmie Herbalife na różnych stanowiskach związanych z zarządzaniem, skupiając się głównie na sprzedaży i marketingu.

 


bjorn-van-zijl

Björn Van Zeijl

Dyrektor operacyjny, Europa, Bliski Wschód i Afryka

 

Björn Van Zeijl rozpoczął pracę dla Nu Skin w 2007 r. jako główny planista na rynku europejskim i od tego czasu odgrywa kluczową rolę na różnych szczeblach kierowniczych. Zanim został dyrektorem operacyjnym w 2015 r., był menedżerem łańcucha dostaw w regionie EMEA, a następnie kierownikiem operacyjnym w regionie EMEA.

 

Björn posiada tytuł licencjacki w handlu przyznany przez Uniwersytet Nauk Stosowanych Zuyd w Holandii. 


catherine-watlet

Catherine Watlet

Dyrektor personalny, Europa, Bliski Wschód i Afryka

 

Catherine Watlet dołączyła do Nu Skin w 2015 r., wnosząc do firmy ponad 15 lat doświadczenia jako władająca wieloma językami specjalistka od kadr. Wcześniej stopniowo rozwijała swoją karierę na coraz odpowiedzialniejszych stanowiskach w różnych branżach - w usługach, lotnictwie i farmacji.

Catherine jest magistrem w zakresie tłumaczeń (j. angielski i niemiecki).