Team Elite

Team Elite

Osiągnięcie tytułu Team Elite to największy sukces, jakim dystrybutor może się cieszyć u boku Nu Skin. Warto więc dołączyć do tego ekskluzywnego grona globalnych liderów Nu Skin. Osiągnięcie tego statusu jest hucznie świętowane na wszystkich masowych imprezach i galach korporacyjnych. Otrzymują Państwo odznaczenie członka Team Elite oraz specjalny certyfikat. Państwa osiągnięcia są docenione podczas rozdania nagród Team Elite oraz gali Globalnej Konwencji. Państwa wizerunek zostaje umieszczony na Ścianie Sławy w głównej siedzibie Nu Skin w Provo, Utah. Po pięciu latach posiadania statusu członka Team Elite odsłonimy Państwa gwiazdę w Alei Sław w głównej siedzibie Nu Skin®. Państwa osiągnięcia zostają również odnotowane w korespondencji korporacyjnej.

 

Co roku osoby osiągające tytuł Team Elite wyruszają wspólnie na luksusową, w pełni opłaconą wyprawę do najróżniejszych zakątków świata, gdzie spędzają elitarne wakacje w towarzystwie założycieli firmy i liderów korporacyjnych.

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji do udziału w wycieczce Team Elite, należy zajrzeć do zakładki „Wydarzenia” na naszej stronie internetowej. Członkowie Team Elite odgrywają niezwykle ważną rolę w ugruntowywaniu pozycji Nu Skin na rynku. Lokalne i regionalne wsparcie ze strony firmy zapewnia Państwu nieustający rozwój Państwa struktury na światową skalę. Mogą również Państwo korzystać z osobistego Nawigatora GPS online pozwalającego śledzić rozwój Państwa struktury w dowolnym czasie i miejscu.

 

Udział w puli bonusowej uprawnia Państwa do otrzymywania udziałów w całkowitej prowizji na podstawie sprzedaży realizowanej w regionie EMEA. Dzięki Maksymalizatorowi Dobrobytu w przypadku wygenerowania przynajmniej 3000 punktów sprzedaży grupowej, otrzymują Państwo Ekstra Premię Kierowniczą ( 5%) oraz Premię Podwójnej Pierwszej Generacji (10%) lub Premię za Kierowników Grupy Odłączonej w Państwa pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej, piątej i szóstej generacji*.

Divider