Kierownik Rubinowy

Kierownik Rubinowy

Osiągnięcie tytułu Kierownika Rubinowego jest świętowane nie tylko podczas imprez lokalnych, ale również na szczeblu regionalnym. Otrzymują Państwo certyfikat oraz odznaczenie Kierownika Rubinowego Nu Skin®, a także imienne gratulacje w korespondencji korporacyjnej.

 

 

Osiągnięcie tytułu Kierownika Rubinowego to prawdziwy kamień milowy w Państwa podróży. Zostaje Państwu przypisany osobisty account manager, który udzieli Państwu wsparcia w drodze do uzyskania tytułu Kierownika Błękitnego Diamentu, informując o aktualnych wynikach w Państwa strukturze sprzedaży. Mogą również Państwo korzystać z osobistego  Nawigatora GPS online pozwalającego z łatwością śledzić rozwój Państwa struktury w dowolnym czasie i miejscu.

 

Udział w puli bonusowej uprawnia Państwa do otrzymywania udziałów w całkowitej prowizji na podstawie sprzedaży realizowanej w regionie EMEA. Dzięki Maksymalizatorowi Dobrobytu w przypadku wygenerowania przynajmniej 3000 punktów wartości sprzedaży grupowej otrzymują Państwo Ekstra Premię Kierowniczą (EEB) w wysokości 5% Państwa GSV oraz Premię Podwójnej Pierwszej Generacji (DBLG1) w wysokości 10% wartości sprzedaży wygenerowanej w swojej pierwszej generacji lub Premię za Kierownika Grupy Odłączonej (BEB) w swojej pierwszej, drugiej i trzeciej generacji.*

 

Dołącz do Nu Skin Zostań Dystrybutorem