Tamryn Fox

Tamryn Fox

scs_tamryn_IW

Po rozmowie z mężem zdecydowałam się zrezygnować z prowadzenia działalności w sektorze sprzedaży na rzecz firm, postanowiłam zająć się domem i dziećmi, zrezygnowałam z pracy na dwa lata. Uwielbiałam każdą chwile spędzoną w domu z moimi dwiema córeczkami, czegoś mi jednak brakowało. Jestem niezależną i ambitną osobą, zaczęła mi doskwierać frustracja oraz brak stabilności i niezależności finansowej, obawiałam się, że nie zapewnię odpowiedniej przyszłości swojej rodzinie.

 

Na tamten moment, miałam dwie możliwości: Mogłam albo wrócić do działalności w branży sprzedazy na rzecz firm poświęcając tym samym czas, który spędzałam, mogłam też skorzystać z możliwości bizneoswych oferowanych przez Nu Skin i rozpocząc pracę z domu, co zawsze było moim marzeniem. Mój mąź podchodził do tego dość sceptycznie ale zawsze mnie wspierał. Teraz cieszę się, że ostatecznie zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie.

 

Swoją działalność u boku Nu Skin rozpoczęłam w maju 2012 roku, a w sierpniu tego samego roku uzyskałam tytuł Kieronika, a już po 10 miesiącach mogłam pochwalić się tytułem Kierownika Rubinowego. Ostatnie 18 miesięcy z Nu Skin były najbardziej ekscytującym, owocnym i pełnym wyzwań etapem mojej kariery zawodowej. Tego typu praca pozwala mi na przejęcie kontroli nad swoim czasem, nad moimi finansami i wreszcie nad przyszłością mojej rodziny.

 

Kluczowym dla mojego sukcesu okazało się wsparcie jakiego udzielił mi mój upline. Hanno Korf był niesamowity, nauczył mnie wszystkiego tego, co dziś wiem i udostepnił mi narzędzia, które pozwoliły mi zamienić swoją pasję na wymierne rezultaty przy tworzeniu stabilnego biznesu. Jednym z najwazniejszych dla mnie celów jest pełnienie roli mentora dla innych, tak samo jak Hanno był moim mentorem.

 

Moim zdaniem receptą na sukces jest koncentrowanie się na tym, czo trzeba zrobić, podejmowanie wszelkich działań z pasją i wytrwałością.

 

„Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować". Konfucjusz

 

Dziękuję firmie Nu Skin!

 

Divider