Sidsel i Mari

Sidsel Humberset i Mari Harberg

sidsel_mary

Na początku poznałam firmę Nu Skin dzięki urządzeniu Pharmanex® BioPhotonic Scanner i suplementowi LifePak, przez dłuższy czas byłam lojalną klientką firmy. Nie rozumiałam wtedy na czym polegają możliwości biznesowe, jednak Kjersti i Nicolai pozostali ze mną w kontakcie i dzielili mi wspaniałych wskazówek. Oni widzieli mój potencjał, ale ja go w sobie nie dostrzegałam. Prowadziłam wtedy centrum fitnessu w Bergen, należałam także do wielu zarządów i prowadziłam też warsztaty dla przedsiębiorców. Dni miałam pełne od zajęć i czasem zastanawiałam się czy będzie tak już zawsze? Po kilku latach w charakterze klientki Nu Skin, wzięłam wreszcie udział w jednej z prezentacji biznesowych przygotowanych przez Nicolasa, wtedy zdecydowałam, że spróbuję sprawdzić oferowane mi możliwości biznesowe.

 

Kjersti and Nicolai, kierownicy górnej linii (upline) a zarazem moi mentorzy, od samego początku znakomicie mnie wspierali, i nadal to robią. Poradzili mi, aby wykazywać chęć uczenia się, wytyczać cele i nigdy się nie poddawać!

 

Jednym z moich celów było stworzenie czegoś, co mogłabym pozostawić w spadku moim dzieciom. Dlatego, naturalnym było dla mnie zapoznanie mojej córki Mari z tajnikami biznesu, gdy tylko ukończyła ona 18 lat. Jaka matka, taka córka - trochę czasu upłynęło zanim zrozumiała z jak unikalnymi możliwościami biznesowymi mamy do czynienia.  

 

Mari rozpoczęła studia pielęgniarskie, ale w ich połowie, ale zaczęła wątpić w sens edukacji i martwiła się zarobkami jakie może osiągać po ukończeniu szkoły. Zdała sobie sprawę z tego, że nie będzie jej dane cieszyć się takim życiem, jakiego zawsze pragnęła, a zarobki pielęgniarki nie pozwolą jej też spełnić swoich marzeń i osiągnąć celów. Wtedy zaczęła rozumieć, co mogą jej dać możliwości biznesowe wynikające ze współpracy z firmą Nu Skin. Zdała sobie sprawę, że dzięki współpracy z Nu Skin będzie mogła spędzić swoje plany i marzenia. Zdecydowała, że wybierze inną drogę i pochwyci możliwości, jakie otwiera przed nią firma Nu Skin.

 

Od tamtej pory nasz biznes się rozwija, a my znakomicie się wspieramy i uzupełniamy. Jesteśmy dla siebie matką i córką - to więź której nic nie przerwie. Znamy swoje słabe i mocne strony, wiemy też, że nasz biznes będzie radził sobie coraz to lepiej. Dobrze nam się razem pracuje, możemy więc powiedzieć, że podjęłyśmy dobra decyzję.

 

Brałyśmy udział w Wycieczce Kierowników Rubinowych w marcu 2014 roku, co było jednym z ważniejszych dla nas celów. Nigdy nie zapomnimy tamtych dni! Wszystko było dla nas przygotowane i każdy dbał o nas tak wspaniale jak to tylko możliwe. Wyjątkowy był również dzień, w którym odwiedziłyśmy główną siedzibę firmy, spotkaliśmy się ze Stevem Lundem, dowiedzieliśmy jak pracują naukowcy i usłyszeliśmy o pomocy w ramach programu Nourish the Children skierowaną do chorych na AIDS matek w Malawi. Współpraca z tak wspaniałą firmą przepełniła nas niesłychaną dumą.

 

Możliwość udziału w Wycieczce Kierowników Rubinowych była wstępem do realizacji naszych kolejnych zamierzeń. Nasze cele są coraz bardziej ambitne w miarę jak się rozwijamy. Wspaniale jest cieszyć się możliwością współpracy, łączącej dwa pokolenia, współpracy z wyjątkową firma i opierającej się na niezrównanych możliwościach biznesowych. Mamy możliwość śledzenia jak spełniają się nasze marzenia i żyć tak, jak tego chcemy, razem i osobno.  

 

Cele osiąga się dzięki wspólnej pracy z innymi. Ważna jest dla nas możliwość pracy w zespole z miłymi i pozytywnie nastawionymi osobami. Nasi najważniejsi partnerzy biznesowi są w naszym własnym zespole. Wiele osób podziela nasze marzenia i cele, pragnąc odmienić nie tylko własne życie, ale też życie innych. W tym biznesie poznajemy się nie tylko ludzi, ale też dowiadujemy się wiele o samych sobie. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego. Nasi upline są dla nas przykładem, a biznes ten polega na zasadzie duplikacji na więcej niż jednym poziomie, pragniemy więc stanowić przykład dla naszych downline'ów.

 

Jesteśmy wdzięczne za wspaniałe wsparcie jakie otrzymujemy od Nu Skin, od Jostein Bodal i wspaniałej kadry Account Managerów.

 

Naprawdę czekamy na kolejna wycieczkę i przyszłe wydarzenia, które chcemy współtworzyć razem z naszym fantastycznym partnerem biznesowym! Dziękujemy za wyjątkowe możliwości biznesowe, które pozwoliły nam na spełnienie naszych marzeń.

 

Sidsel Humberset i Mari Harberg

 

 

Divider