Sasithorn Kumlap

Sasithorn Kumlap

Mam nadzieję, że dzieląc się swoją historią zainspiruję Państwa do wykorzystania znakomitych możliwości biznesowych oferowanych przez Nu Skin. Nazywam się Sasithorn Kumlap i od zawsze byłam kobietą mającą liczne cele i marzenia. Pochodzę z Tajlandii, ale teraz mieszkam w Norwegii. Moja rodzina jest bardzo dobra i kochająca. Mój ojciec był dyrektorem szkoły podstawowej, a moja matka zajmowała się domem i opiekowała mną i dwójką moich braci. Moja rodzina zawsze pomagała osobom, które miały gorszą sytuację od naszej - miały mniej jedzenia, ubrań, pomocy szkolnych, więc dzieliliśmy się tymi rzeczami z innymi osobami w wiosce, nie oczekując niczego w zamian. Niemal każda osoba w naszej wiosce była biedna i niewykształcona, w przeciwieństwie do nich miałam to szczęście, że mogłam studiować.

 

Ukończyłam księgowość z ekonomią i przed 10 lat pracowałam w wydziale transportu miejskiego w regionie Udon Thani. Pewnego dnia poznałam mężczyznę, który później został moim mężem, po czym zdecydowałam się na przeprowadzkę do Niemiec. Mieszkałam tam przez sześc lat i tam urodziłam moją obecnie 3-letnią córkę.


W Norwegii przez rok pracowałam jako pomoc domowa, ale zrezygnowałam z tej pracy, gdy zaszłam w ciążę. Kiedy moja córeczka skończyła rok i dziewięć miesięcy, zaczęła chodzić do przedszkola i zaczęłam się rozglądać za nową pracą. Musiałabym pracować od samego rana do późnych godzin popołudniowych, co trudno pogodzić z wychowywaniem małego dziecka. Cięgle szukałam nowej pracy, jednak bezskutecznie, pewnie dlatego, że mój angielski był słaby.

 

Pewnego dnia uśmiechnęło się do mnie szczęście, gdyż spotkałam starą znajomą, z którą nie widziałam się od lat. Jej twarz wyglądała młodziej niż wtedy, gdy widziałam ją po raz ostatni. Poleciła mi, abym wypróbowała produkty Nu Skin, tak też zrobiłam. Produkty te pomogły mi usunąć zanieczyszczenia z mojej skóry, wypróbowałam też urządzenie Nu Skin Galvanic Spa System, które uwielbiam.


Swoją współpracę z Nu Skin rozpoczęłam w październiku 2013 roku. Nie tylko poprawił się wygląd mojej twarzy, a poza tym w krótkim czasie z nieśmiałej osoby, która bała się spotkań z nowymi ludźmi, stałam się znacznie bardziej pewna siebie. Zaczęłam sprzedawać produkty Nu Skin osobom w moim otoczeniu, nigdy nie sądziłam, że może mi to przynieść tak wysokie dochody. Wszystko koncentruje się na młodości i lepszym zdrowiu. Razem z mężem spróbowaliśmy suplementu R², który sprawił, że zyskaliśmy więcej energii i wigoru.

 

Kiedy pierwszy raz powiedziałam mojemu mężowi w Norwegii i mojej rodzinie w Tajlandii o tym, że chcę zacząć pracę u boku Nu Skin, wszyscy przekonywali mnie, że praca w branży marketingu wielopoziomowego jest trudna i wiele osób sądziło, że nie dam sobie rady. Ja jednak nadal spotykałam nowe osoby i mówiłam wszystkim o wspaniałych możliwościach biznesowych. Zyskałam wielką pewność o skuteczności produktów Nu Skin i polecam je z całego serca. Uważam, że zawsze należy zadbać o każdego klienta udzielając mu rad i wsparcia. wyniki zaskoczyły moją rodzinę i przyjaciół, którzy podsuwają mi teraz nowych klientów.

 

Dzięki mojej ciężkiej pracy, udałam się w nagrodę razem ze swoją rodziną w darmową podróż z Nu Skin. Ta Podróż dla Kierowników Rubinowych do USA w sierpniu 2014 roku była po prostu cudownia. Cieszę się, że mogłam w niej uczestniczyć, gdyż bardzo mnie ona zmieniła. Dowiedziałam się od innych, że jestem świetnym przyjacielem - kimś komu można powierzyć swoje sekrety. Otrzymywałam wiadomości od swoich upline'ów, którzy dziękowali mi za ciężką pracę i osiągnięte wyniki. Cieszę się lepszym zdrowiem, moja sytuacja finansowa się poprawiła, mam także wsparcie mojej rodziny. Przepełnia mnie to niesamowitą radością.


Ciężka praca to klucz i ja się jej nie boję. Jeśli coś idzie nie tak, zauważają to osoby na mojej górnej i dolnej linii. Na szczęście mam dobrego upline'a, który jest dla mnie znakomitym wsparciem i świetnym przykładem do naśladowania. Cieszę się, że mój upline jest chętny do pomocy i bardzo zaangażowany, dzięki temu zyskuję dużą siłę umysłu i odwagę by pomagać większej liczbie ludzi. Moje życie zmieniło się na lepsze, pragnę się więc odwdzięczyć. Marze o tym, aby być przykładem dla innych. Jestem tylko zwykłą dziewczyną, ale potrafię mocno wierzyć. Trzeba kierować się dobrymi intencjami i bezkompromisowo spójnymi działaniami skoncentrowanymi na miłości i zaufaniu. Uczenie się od innych i podążanie ich przykładem sprawia, że moje marzenie się spełnia.

 

Moim największym marzeniem jest założenie wspólnie z moją rodziną fundacji edukacyjnej pomagającej potrzebującym tak, aby ich życie mogło być lepsze. Na realizację tego projektu przeznaczę część zarobków uzyskanych dzięki firmie Nu Skin. Na koniec chce podziękować firmie Nu Skin za szansę spełnienie moich marzeń. Wiele się nauczyłam. Co najważniejsze odkryłam swój prawdziwy potencjał. Nie jestem bohaterem - po prostu robię swoje. Każdy może tak postępować.

 

Po dwóch miesiącach zostałam Kierownikiem, po czterech - Kierownikiem Rubinowym, po pięciu - Szmaragdowym, a po sześciu - Diamentowym. Ustalam cele i nad nimi opracuję, aby osiągnąć sukces. W zaledwie rok zbudowałam ten biznes. Przede mną jeszcze wiele etapów, ale nie jestem sama, pomaga mi każdy mój upline i downline, mój mąż i moja córka również mi towarzyszą. Wspierają mnie w każdy możliwy sposób!


Nigdy nie przestanę się rozwijać i stworzę jeszcze silniejszy zespół. Dziękuję ci firmo Nu Skin.

Divider