Per Nyqvist

Per Nyqvist

Per

Mam nadzieję, że dzieląc się swoją historią zainspirują Państwa do wykorzystania znakomitych możliwości biznesowych oferowanych przez Nu Skin.

 

Już od chłopięcych lat, marzyłem o tym, aby być całkowicie wolnym i żyć tak, jak mi się to podoba. Nie wiedziałem jak to osiągnąć, ale każdego dnia marzyłem o tym, aby stworzyć perfekcyjny biznes, który pozwoli mi osiągnąć moje cele. Zawsze miałem potrzebę udowodnienia sobie i całemu światu, że mogę osiągnąć coś naprawdę niesamowitego. Zawsze dławiło mnie poczucie ograniczenia, zwłaszcza w kontekście finansów i wolności.

 

W wieku 11 lat zacząłem pisanie pamiętnika i zawsze umieszczałem w nim zdanie, że pragnę osiągnąć coś wielkiego.

 

Tym, co ukształtowało mnie najbardziej, a szczególnie moją psychikę, była kariera pływaka. Ponadto należąc do Specjalnych Oddziałów Szwecji, gdzie nauczyłem się, że każdy może osiągnąć znacznie więcej niż jest w stanie sobie wyobrazić, pod warunkiem, że całym sercem odda się sprawie.

 

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o firmie Nu Skin, od razu uznałem, że jest ona źródłem możliwości, o których zawsze marzyłem. Dostrzegałem tam wielkie możliwości biznesowe i zobaczyłem, że mogę przejąć kontrolę nad swoim życiem i obrać kurs na sukces. Aspekty tradycyjnego modelu biznesowego, jak produkty i ich dystrybucja zostały już ustalone, ode mnie wymagana było tylko decyzja czy chcę podjąć kroki prowadzące do sukcesu.

 

Kiedy czytałem o możliwościach biznesowych Nu Skin zadawałem sobie jedno pytanie, które pewnie zadają sobie też Państwo: „Czy warto się tym zajmować i czy jest to coś dla mnie?" i zdecydowałem się na rozpoczęcie biznesu i dalsze kontynuowanie analizowania oferty Nu Skin.

 

Kiedy wziąłem udział w moim pierwszym spotkaniu kick-off, zobaczyłem jak żyją najwięksi liderzy i zdałem sobie sprawę z tego, że mają to, czego zapragną i żyją tak jak ja chciałem żyć od 11 roku życia. Tak więc warto się tym zająć! Zauważyłem także, że liderem może być każdy niezależnie od wykształcenia czy profesji i skoro im się udało, to i mnie musi się udać!

 

Moje pragnienie lepszego życia było silniejsze od towarzyszącej mi niepewności, i wtedy, w październiku 2011 roku podjąłem decyzję, że rozpocznę taką właśnie karierę zawodową. Jeśli o mnie chodzi, droga od złożenia formularza LOI (List Intencyjny) do tytułu Team Elite to po prostu nauka. Prowadząc tą działalność od zaledwie 31 miesięcy mogę się już cieszyć tytułem Kierownika Diamentowego, działam międzynarodowo i codziennie pracuję z najlepszymi z najlepszych.

 

Każdy dzień jest pełen sukcesów na różnych płaszczyznach. Dysponuję pasywnym przychodem i nadal odnajduję w sobie coś z tego małego chłopca, który jest niezmiernie wdzięczny firmie Nu Skin za wspaniałe możliwości i wreszcie podjąłem decyzję o spełnianiu swoich marzeń.

 

Wszystkim rozpoczynającym ten biznes mogę udzielić jednej rady: Warto zaufać tym, który prowadzą biznes i jak najszybciej wybrać się na konwencję!

 

Warto poznać swoją prawdziwą wartość. Warto zapisać swoje marzenia i to, co chcemy osiągnąć w życiu. Każdego dnia należy marzyć i powtarzać sobie, że istnieje jedna jedyna droga do realizacji sukcesu!

 

Divider