Olga i Andrey Trofimovy

Olga i Andrey Trofimovy

olga_andrey

Przed dołączeniem do grona Nu Skin, razem z Olgą cieszyliśmy się całkiem sporymi sukcesami we własnej działalności biznesowej. Ja od 17 lat, a Olga od 11 lat pracowaliśmy w jednym z najlepszych biur nieruchomości w Rosji. Tylko dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy, udało nam się osiągnąć wysoki poziom zarobków. Nie wielu osobom z tej branży udało się osiągnąć podobny standard życia.

 

„Dzięki wspólnej pracy grupowej udało się nam osiągnąć efektywniejsze rezultaty!” – Tak brzmi motto naszej rodziny. Ciągle marzymy, wyznaczamy sobie ambitne cele, postępujemy zgodnie z naszym planem drogi do sukcesu i osiągamy cele jeden po drugim. Niczym gąbka, chłoniemy wszystkie nowinki i interesujące nas rzeczy! Po 7 latach pracy, 4 najlepszych agentów (w tym Olga) uzyskało status Milionerów (najwyższy tytuł w branży nieruchomości). Ja przez 8 lat pracowałem jako lider najefektywniejszego zespołu. Jednak w standardowym modelu biznesowym istnieje pewien limit dochodów. Praca 25 godzin na dobę nie jest możliwa 25, do tego w pewnym momencie zaczynałem przeżywać osobisty kryzys, zarówno w pracy jako ekspert swojej dziedziny i w domu jako głowa rodziny.

 

Razem z Olgą podążaliśmy za czymś, czego nie byłem w stanie pojąć. Olga pragnęła, aby jej życia nabrało barw i stało się bardziej ciekawe. Z takim nastawieniem, zdecydowaliśmy się wziąć udział w Nu Skin Expo 16 września 2013 roku. Wracając z tego wydarzenia do domu, zastanawialiśmy się nad tym, co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy. Przecież nasze doświadczenie było tym, czego od zawsze pragnęliśmy!

 

Tak, jesteśmy dopiero na początku naszej drogi wzwyż.

Po półtorej miesiąca zyskaliśmy status Kierowników, a po dwóch miesiącach byliśmy już Kierownikami Złotymi, stworzyliśmy bazę klientów składającą się z 50 osób, które łączył podobny sposób myślenia, choć osoby te były na różnym etapie kwalifikacji.

 

Biorąc pod uwagę to, że pracujemy u boku Nu Skin od tak krótkiego czasu, czujemy potrzebę podzielenia się naszą historią i priorytetami istotnymi dla nas i naszego biznesu.

 

1.       Wyjdź poza swoją strefę komfortu,

2.       Miej marzenie, ustalaj konkretne cele i planuj swój biznes,

3.       Ucz się, ucz się i jeszcze raz ucz się,

4.       Słuchaj każdej osoby i miej pozytywne nastawienie,

5.       Duplikuj efekty i rozmawiaj tylko, z tymi, którzy są gotowi cię wysłuchać.

 

Dlaczego Nu Skin?

 Firma pozwala na uzyskanie dodatkowego, stabilnego i nielimitowanego źródła dochodu. Cieszymy się, że należymy do zespołu pomyślnych liderów – Eleny i Sergieja Shulikovych, którzy stworzyli naprawdę rozbudowaną strukturę sprzedaży. Jesteśmy też niezmiernie wdzięczni Svetlanie Mosalovej, naszej upline.

 

Zawsze chcieliśmy dysponować źródłem pasywnego przychodu, dołożyć nowe zwycięstwo do poprzednich i zyskać status Kierowników Team Elite, pracować w jednej z najlepiej rozwijających się i najbardziej stabilnych firm na arenie międzynarodowej zyskując cenną niezależność finansową.

 

Olga i Andrey Trofimovy

 

Kierownicy Złoci

Divider