Judit Csányi

Judit Csányi

judit

Moja historia sukcesu to zwyczajna historia, która może się przytrafić każdemu, kto poświęci czas na zapoznanie się z Możliwościami Biznesowymi Nu Skin i wszystkim osobom potrafiącym skoncentrować się na swoich życiowych celach.

 

Swoje dzieciństwo spędziłam w Japonii, tam poznałam bogatą kulturę tego kraju. Przebywanie w wielokulturowym otoczeniu stworzyło solidne podstawy dla mojego dalszego życia. Po powrocie na Węgry ukończyłam Kolegium Handlu Zagranicznego i rozpoczęłam swoja karierę w finansach, zostałam bankierem. Wówczas był to nowy sektor gospodarki. Po 10 latach ciężkiej pracy i poświęceń, udało mi się osiągnąć pozycje menedżerskie w wielu firmach. Brakowało mi tam jednak kreatywności, więc zdecydowałam się założyć własną agencję marketingową.

 

Pokochałam wolność i wyzwania związane z posiadaniem swojego własnego biznesu. Tym niemniej, mój interes zaczął borykać się z problemami płynności finansowej, gdyż nie miałam stałych dochodów, a wydatki były dosyć wysokie. Udało mi się zostać ekspertem w zakresie licencjonowania i zbytu towaru w moim regionie i chociaż dużo podróżowałam, czułam się szczęśliwa i spełniona, wciąż martwiło mnie to, że brak mi czasu na życie prywatne, a do tego nie mam stałego źródła gotówki.

 

O firmie Nu Skin dowiedziałam się w październiku 2008 roku, dzięki mojemu przyjacielowi z dzieciństwa. Po wysłuchaniu wykładu przedstawiającego możliwości biznesowe firmy Nu Skin stwierdziłam, że jest to coś dla mnie - ekscytujące nowe możliwości. Uzyskanie tytułu Kierownika Rubinowego zajęło mi rok. Ekscytujący był dla mnie ten czas, kiedy wreszcie zrozumiałam, na czym polega wizja Nu Skin.

 

Na wycieczkę Kierowników Rubinowych zabrałam ze sobą swoją mamę, podróż okazała się doświadczeniem odmieniającym moje życie. Sześć miesięcy później zostałam Kierownikiem Szmaragdowym, bardzo się z tego powodu cieszyłam, ale osiągnięcie wyższego tytułu zabrało mi sporo czasu. Nie mogłam szybciej uzyskać tytułu Kierownika Diamentowego, gdyż musiałam rozwinąć swoje zdolności liderskie i wzmocnić własną osobowość.

 

W ostatnich pięciu latach brałam udział we wszystkich konwencjach firmy w USA i Europe. Kontynuowałam wytężoną pracę, gdyż jest to warunek konieczny dla osiągnięcia sukcesu. Gdy firma Nu Skin wprowadziła koncepcję Oferty Limitowanej (LTO) uznałam, że jest to odpowiedni czas na podróże i odnalezienie nowych zdeterminowanych liderów, którzy pomogliby mi w mojej kwalifikacji na Kierownika Diamentowego. Rok 2013 wiązał się dla mnie przede wszystkim ze zmianami, z wychodzeniem z mojej strefy komfortu, ze spójnymi działaniami, z podróżowaniem i poznawaniem nowych ludzi. Zmieniłam codzienne nawyki, w tym sposób odżywiania i zaczęłam też uprawiać sport. Ponownie zabrałam się za naukę języków i spędzałam czas z właściwymi osobami. Wszystkie te zmiany wpłynęły także na strukturę mojej organizacji sprzedaży, przekonałam się też o fantastycznej mocy modelu duplikacji.

 

Dzięki ofercie TR90 LTO dokończyłam swoją kwalifikację na Kierownika Diamentowego w październiku 2013 roku. W tym samym miesiącu pomogłam dwóm spośród moich Kierowników pierwszej generacji w zdobyciu tytułu Kierownika Rubinowego. Wygrałam bitwę z sama sobą, co sprawiło, że stałam się silniejsza i posiadłam zdolność pomagania innym w pokonywaniu ich problemów.

 

Jestem niezmiernie wdzięczna za te możliwości biznesowe, za współpracę z wiodącą firmą na świecie, za przykład jak należy postępować zarówno po stronie pracowników firmy, jak i Dystrybutorów. Wcześniej pracowałam w Dziale Obsługi Klienta, dlatego wiem, jak ważna jest jakość oferowanych usług. Dzięki firmie Nu Skin mam poczucie, że znajduję się we właściwym miejscu.

 

Doceniam wysiłki mojego upline'a, który dał mi szansę poznać Nu Skin. Dał mi również czas na to, aby dojrzeć do uzyskania tych zaszczytnych tytułów. Przez te wszystkie lata uwielbiam pracę ze wszystkimi.

 

Moim celem na rok 2014 jest wzmocnienie mojego biznesu Kierownika Błękitnego Diamentu oraz zwiększenie liczby kierowników Rubinowych w mojej organizacji. Wszystkich nas czeka wspaniały rozwój i świetlana przyszłość!

 

Nu Skin pozwala mi spełniać moje marzenia!. Moja płynność finansowa, jeszcze nigdy nie była tak duża, poza tym, otaczają mnie ludzie, z którymi nawiązałam wspaniałe relacje, a na dodatek żyję w międzynarodowym otoczeniu. Pragnę podziękować za to firmie Nu Skin!

 

 

Divider