Hilde i Heinz Haiser

Hilde i Heinz Haiser

hilde_heinz

W listopadzie 2011 roku mieliśmy okazję zapoznać się z ageLOC Nu Skin Galvanic Spa System II i w tym samym miesiącu dołączyliśmy do grona dystrybutorów Nu Skin. Nasz sponsor powiedział nam, że dobrze byłoby zgromadzić 1 000 PSV w listopadzie. Nie wiedzieliśmy po co, ale po prostu to zrobiliśmy. Dzięki naszemu niesamowitemu podekscytowaniu wspaniałymi wynikami produktów z zestawu Galvanic Spa, udało nam się wzbudzić zainteresowanie wśród wielu ludzi i na naszym koncie dystrybutorskim mieliśmy w grudniu już 4 500 PSV. Zostaliśmy Kierownikami, choć wtedy wcale nie rozumieliśmy co oznacza zdobycie tego tytułu.

 

Nabraliśmy nowych nawyków i po prostu powtarzaliśmy swoje działania w kółko od nowa. Dzięki temu zyskaliśmy bezpieczeństwo i odnaleźliśmy swoją drogę w tym biznesie. zapoczątkowany korzystny trend utrzymywał się nadal, a we wrześniu wzięliśmy udział w Wycieczce Kierowników Rubinowych do Stanów Zjednoczonych. W 2012 roku uzyskaliśmy tytuł Kierowników Diamentowych.

 

Aby cieszyć się sukcesami, trzeba posiadać wspaniały zespół. Pomagając osobom w naszej strukturze sprzedaży, koncentrujemy się na odpowiednich szkoleniach, na tworzeniu kolejnych poziomów dystrybutorów i wspieraniu pracy grupowej. Dziękujemy naszym sponsorom za przedstawienie nam działalności Nu Skin, dziękujemy również naszemu upline'owi, który zawsze służy nam poradą i pomocną dłonią.

Divider