Dan i Liana Barnos

Dan i Liana Barnos

Dan_Liana

Firmę Nu Skin poznałam w grudniu 2008 roku, kiedy to zdałam sobie sprawę z tego, jak wiele aspektów mojej przyszłości nie pasowało do moich pragnień, marzeń i tego kim jestem.

Jestem lekarką i życie pełne zobowiązań jest bliskie mojemu sercu. Pracowałam w dwóch miejscach, w jednym jako lekarka i co dopiero rozpoczęłam etap szkolenia specjalizacyjnego, w drugim współpracowałam z międzynarodową firmą farmaceutyczną, dlatego też miałem coraz mniej czasu dla rodziny i dzieci.

Wzięłam udział w pewnym spotkaniu, podczas którego Otto Balogh opowiedział słuchaczom o swojej życiowej postawie. I chociaż udało mu się mnie przekonać, zaczęłam zastanawiać się nad odpowiedziami na wiele nurtujących mnie pytań, i kiedy je odnalazłam byłam coraz bardziej przekonana, że warto dołączyć do firmy Nu Skin, co tez zrobiłam w styczniu 2009 roku. Dan ze względu na swe prawnicze wykształcenie wciąż był jeszcze nieco sceptyczny, ale wspierał mnie i mi zaufał, że te możliwości biznesowe to coś wyjątkowego,

Sytuacja zaczęła się rozwijać, podekscytowanie rosło, tak jak i wyniki: Tytuł Kierownika, Kierownika Złotego, Kierownika Rubinowego w 5 miesięcy. Dan coraz bardziej angażował się w ten biznes. Pełna koncentracja na tej działalności biznesowej przynosiła nam wiele korzyści.

Jestem przekonana, że kosmos nam sprzyjał i dał nam ten niesamowite możliwości w naszym życiu, mimo tego nawet, że na samym początku nasze podejście do tego biznesu nieco się różniło. Czuliśmy, że dążąc do sukcesu „byliśmy w domu", wiedzieliśmy że to nasza życiowa szansa i pewien plan uzyskania wolności, niezależności, rozwoju i dobrobytu, spełnienie marzeń naszych i naszych dzieci - Alexii i Marca.

Chęć podzielenie się ta misją z innymi to nasz sposób na życie chcemy, aby każdy poznał niesamowitą kulturę i możliwości biznesowe Nu Skin.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, spełniliśmy marzenie, uzyskaliśmy tytuł Kierowników Diamentowych, osiągnęliśmy wiele wspaniałych celów i mamy jeszcze kilka marzeń przed sobą. Jesteśmy przekonani, że kiedy mamy wspaniałe marzenia, kiedy podejmujemy działania, wtedy odmieniamy świat, jesteśmy motorem zmian i wszystko jest możliwe.

Wierzymy w ludzi, w ich piękno i ich zalety a dzięki firmie Nu Skin, spełnić można każde marzenie  , o ile tylko zdecydujemy, że chcemy od życia czegoś więcej!

Każdego dnia jesteśmy wdzięczni firmie Nu Skin za to, że istnieje i że pomaga nam w naszym życiu i życiu naszych dzieci.

Pragniemy podziękować założycielom Spółki, pracownikom biura w Budapeszcie, członkom grup OTG / S7S i wreszcie naszemu upline'owi.

 

Liana i Dan Barnoş

Divider