Claudia Sandra López Lozano

Claudia Sandra López Lozano

Claudia

Zdmuchnęłam świeczki z urodzinowego tortu z okazji pierwszego roku współpracy z firmą Nu Skin w stanie Utah. To był magiczny moment!

 

Narodziny mojej córki Leni i najcięższy kryzys ekonomiczny w historii Hiszpanii sprawił, że na chwilę się zatrzymałam i zaczęłam rozmyślać. Czy kiedykolwiek będę mieć dość dużo wolnego czasu, by poświęcić go swojej rodzinie? Odpowiedź brzmiała "wygląda na to, że raczej nie".

 

Jako zawodowy handlowiec i urodzona buntowniczka, zdawałam sobie sprawę z tego, że tradycyjny model biznesowy (studia – magisterka – praca – awans – etat w tej samej firmie aż do emerytury) nie pasuje do mojej koncepcji na życie. Przez chwilę pracowałam na etacie, ale czułam, że to nie dla mnie. Musiałam zrobić coś, co pozwoliłoby mi zmienić odpowiedź na moje pytanie.

 

Na spotkanie trafiłam przypadkiem. Pokazano mi produkty, kupiłam je bez wahania, raczej z ciekawości, bo nie znałam ich marki, w ten sposób zaczęłam się interesować firmą. Ponieważ jestem marketingowcem do szpiku kości, poświęciłam cztery miesiące na wyszukanie wszelkich możliwych informacji o firmie, jej produktach, rynkach, konkurencji i o tym sektorze rynkowym... ZNALAZŁAM WSZYSTKO! Wszystko wydawało się perfekcyjne, a ja byłam tak zafascynowana efektem, jaki uzyskałam po stosowaniu produktów, że zdecydowałam się na podjęcie wyzwania. Zaczęłam od poświęcania na ten biznes wolnego czasu po pracy, między opieką nad córeczką (była wtedy niemowlakiem). A teraz zobaczcie sami!

 

Architekci, publicyści, dziennikarze, handlowcy, eksperci zdrowotni, inżynierowie, farmaceuci, dietetycy, kury domowe i ich mężowie, prawnicy, urzędnicy, itd... wszyscy oni maja coś, co ich łączy – są przedsiębiorcami, wizjonerami i należą do mojego zespołu. Poza tym są oni także „buntownikami którzy maja swój cel" i tak jak ja są przekonani, że tradycyjny model ich nie zadawala, tak więc zdecydowali się na przejęcie kontroli nad swoimi finansami i czasem. Dzięki nim wszystkim, mogę się dziś dzielić z wami moją historią!

 

Zespół to kluczowa kwestia, ważne jest też ciągłe koncentrowanie się na czytelnym powodzie, dla którego rozpoczynamy ten projekt i pamiętanie o swojej "motywacji". Możliwość polegania na wsparciu partnera, który opiekował się naszą córeczkę kiedy byłam na wyjazdach była nieodzowna (poświęciłam nieco czasu, który mogłam z nią spędzić, po to, aby w przyszłości mieć dla niej więcej czasu).

 

Pragnę podziękować wszystkim osobom spoza mojej linii w Hiszpanii, które nauczyły mnie niemalże wszystkiego co dziś wiem! Dziękuje również osobom w mojej górnej linii, każda z nich jest świetnym nauczycielem. Dziękuje pracownikom firmy, za ich ciągłe wsparcie. Dziękuję wszystkim członkom mojego zespołu, za to, że byli jak wulkan pełen energii i za to, ze mi zawierzyli.

 

Dziękuję firmie Nu Skin za to, że po prostu jest.

 

Do zobaczenia na kolejnych wycieczkach Kierowników Szmaragdowych, ja sama jestem teraz takim Kierownikiem! Moim kolejnym celem jest zostanie Ambasadorem Nourish the Children, gdyż z pewnością jest to niezwykle ekscytujące wyróżnienie.

 

 

Divider