Aram Palacio Cobano

Aram Palacio Cobano

aram-palacio-cobano-1

Nazywam się Aram Palacio Cobano.

 

Studiowałem tłumaczenia ustne i pisemne i tuż przed zakończeniem studiów miałem okazję do podjęcia się profesjonalnego tłumaczenia kilku książek... wtedy zdałem sobie sprawę, że mnie to bardzo nudzi i zdecydowałem się na wejście do świata biznesu.

 

Byłem zbyt młody i zbyt mało doświadczony, a moje ambicje były zbyt wielkie, dlatego też mój pierwszy biznes zakończył się klapą, nie tylko dla mnie ale też dla moich przyjaciół i inwestorów, którzy mi zaufali.

 

W wieku 26 lat, byłem bankrutem, moja reputacja była zszargana i miałem poczucie, że przegrałem swoje życie. Nie byłem gotowy, aby pogodzić się z porażką dokładnie w chwili gdy spodziewałem się sukcesów w tamtym biznesie.

 

Coś było ze mną nie tak, byłem zbyt ambitny, a potrzeba sukcesu popychała mnie do nadmiernego ryzykowania i podejmowania złych decyzji, które doprowadziły mnie na krawędź.

 

Postanowiłem zupełnie się zatrzymać i spróbować odkryć, na którym etapie mojego życia się pogubiłem. Analizując ludzkie zachowanie i emocje, odkryłem podłoże, na którym opierały się wszystkie pozytywne zmiany w moim życiu - terapia Gestalt.

 

Przez niemal 10 lat zagłębiałem się w różne teorie rozwoju osobowości: teoria Gestalt, coaching humanistyczny, programowanie neurolingwistyczne, programy szkolenia liderów, system enneagram...

 

Cztery lata temu zacząłem pracę w charakterze trenera osobowości, udzielałem wykładów z rozwoju osobowego i zachęcałem ludzi do tego, aby byli wolni, szczęśliwi i odzyskali równowagę emocjonalno-duchową.

 

W październiku 2013 roku moja przyjaciółka Emma (mój obecny upline), której ok kilku lat doradzałem jako coach i terapeuta, przedstawiła mi ciekawy biznes.

 

Po rozmowie z jej partnerką Vanessą i prezentacji, zacząłem badać tą sprawę w Internecie.

Po miesiącu poszukiwać jakichkolwiek oznak oszustwa lub naginania prawa, po przeprowadzeniu prezentacji na mojej matce (spektakularne efekty!), zdecydowałem się na dołączenie do tego biznesu. Wtedy obudził się we mnie duch przedsiębiorcy, który był uśpiony od ponad dekady.

 

W listopadzie wydarzyły się dwie rzeczy: Jerónimo Gazquez i Paz Sanromán przyjechali do mojego miasta i wytłumaczyli mi jak działa ten biznes. Lars Kroll zjawił się kilka dni później, widziałem go też na moim pierwszym spotkaniu, gdzie przedstawiano mi możliwości zarobkowe. Wtedy dotarło do mnie, że ten biznes jest dla mnie, przecież mogę wygłaszać prezentacje jak Lars, poza tym pomagają mi wspaniali Paz i Jero, którzy nauczyli mnie tego biznesu.

 

Rozpocząłem swoją kwalifikację w grudniu, a w styczniu zostałem Kierownikiem, wszystko działo się niesamowicie szybko, dzięki doświadczeniu w dziedzinie rozwoju osobistego moja sieć dystrybutorów nieustannie się rozwija. Wszyscy mi ufają i wiedzą, że razem możemy osiągnąć więcej, ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia!

 

W czerwcu 2014 roku, siedem miesięcy po dołączeniu biznesu byłem już Kierownikiem Szmaragdowym.

 

Moim celem jest zostanie Kierownikiem Błękitnego Diamentu przed zimą 2015 roku,a później członkiem Team Elite. Najważniejsza jest dla mnie wolność osobista i pomaganie innym w jej osiągnięciu. Z tego czerpię nieograniczone pokłady energii, którą czuję odkąd zaangażowałem się w ten biznes. Moim marzeniem jest stworzenie organizacji non-profit,w której osoby indywidualne i grupy borykające się z problemami finansowymi mogłyby uczestniczyć w warsztatach rozwoju osobistego, aby społeczeństwo opierało się na zdrowych zasadach wolności.

 

Tym który dopiero zaczynają swój biznes i są pełni pasji oraz oddania względem swoich Kierowników polecam aby każdego dnia pracowali nad swoim rozwojem i wypracowali stabilny biznes, należy też pomagać w realizacji marzeń innych, tak jak gdyby były to nasze własne marzenia, ... a w pewnym momencie, szybciej niż można by się spodziewać, marzenia staną się rzeczywistością.

Divider