Verena Huber

Verena Huber

Kiedy trzy lata temu pierwszy raz nawiązałam kontakt z Nu Skin, nie wyobrażałam sobie, że to całkowicie zmieni moje życie. Starałam się wtedy o trzecie dziecko.

 

Było dla mnie jasne, że chciałabym mieć drugie źródło utrzymania; uczyłam się, aby zostać dietetykiem. Pewnego razu rozmawiałam o tym z moim ówczesnym uplinem.  Interesowało mnie działanie skanera Pharmanex BioPhotonic i chciałam wykorzystywać go w treningach dietetycznych.

 

Kiedy byłam w ciąży z Liamem, zaczęłam treningi w akademii Beauty and Lifestyle.  

 

W ciągu ostatnich dwóch lat zajmowałam się kreowaniem swojego biznesu i tworzeniem marki w branży urody i zdrowia. Dziś cieszę się, widząc, że osiągnęliśmy zadowalający poziom popularności. Dzięki świetnym produktom i wspaniałej pracy zespołowej, udało nam się zadowolić wielu ludzi. Mój zespół to rewelacyjne osoby, z których wiele jest na dobrej drodze do osiągnięcia równie dużego sukcesu. Uwielbiam pracować z nimi i wspierać ich.

 

Tutaj mogę żyć swoją pasją. W efekcie zdecydowałam się poświęcić cały czas na robienie tego, co kocham. Pomaganie innym w osiąganiu celów, zarówno klientom, jak i współpracownikom, przynosi mi radość.

 

Teraz tylko ode mnie zależy, czy będę zdobywać mało czy dużo. 

 

Dzięki wsparciu mojego męża i starszych dzieci, Laury i Leona, do tej pory udało mi się osiągnąć całkiem sporo. Według mnie największym wyzwaniem na drodze do sukcesu jest zachowanie balansu między pracą a życiem rodzinnym. Elastyczność tego biznesu pozwala mi pracować w wybranych godzinach. Dzięki temu, że poświęcam się pracy, stopniowo zbliżam się do zdobycia tytułu kierownika Błękitnego Diamentu.

 

Jestem wdzięczna Stefanie i Thomasowi Koglerom, moim upline’om, którzy wspierali mnie w fantastyczny sposób, pokazali mi drogę i zawsze byli, gdy ich potrzebowałam. Dużo zawdzięczam także Nu Skin Support Team; cudownej Naiemie - mojej Account Manager, i wszystkim innym, którzy sprawiają, że wszystko dobrze działa. 

 

Dziękuję Nu Skin za szansę; nie mogę już doczekać się mojej pierwszej Podróży Sukcesu do Puglii we Włoszech, we wrześniu 2017 oraz wszystkich kolejnych wydarzeń.

Dołącz do Nu Skin Zostań Dystrybutorem