Asthik Arutyunyan

Asthik Arutyunyan

Hazel Calvert

Podczas studiów i po ich ukończeniu pracowałam w firmie budowlanej. Po pięciu latach pracy mój dochód wzrósł trzykrotnie, a właściciel firmy został milionerem. Wtedy zrozumiałam, że można zarobić wiele pieniędzy, pracując dla siebie.

 

Niedługo potem zdecydowałam się założyć własną firmę: sprzedaż hurtową materiałów budowlanych. Byłam całkowicie pochłonięta pracą, a czas wolny ograniczał się do minimum. Wszystko było w porządku do czasu, gdy w 2008 moją firmę dosięgnął kryzys. Jedyne, o czym myślałam, to w którym kierunku pójść dalej, jak utrzymać stabilną pracę, rozwijać się i mieć więcej wolnego czasu dla siebie i dla mojej rodziny?

 

Dowiedziałam się o Nu Skin rok po tym, jak moja mama została ich klientką, bardzo zadowoloną z korzystania z produktów przeciwstarzeniowych. Widząc ich efekty, sama zaczęłam używać ageLOC Nu Skin Galvanic Spa System oraz innych zaawansowanych technologii od Nu Skin.

 

Rok później, kobieta, która przedstawiła produkty Nu Skin mojej mamie, pokazała mi Nu Skin jako szybko rozwijający się biznes w branży dbania o młodość i zdrowie. Zostałam zaproszona na spotkanie z odnoszącym wiele sukcesów biznesmenem, który od lat pracuje z Nu Skin i zbudował firmę, która mimo upływu lat wciąż procentuje - wtedy dowiedziałam się, czym jest dochód pasywny. Prawdziwy biznes to taki, który w przyszłości będzie pracował na Ciebie.

 

Dałam sobie pół roku na stworzenie firmy z Nu Skin i po sześciu miesiącach zamknęłam moją pierwszą firmę, w całości poświęcając się Nu Skin. Właśnie mija 7 lat odkąd pracuję z Nu Skin i cieszę się, że nie bałam się wprowadzić zmian w swoim życiu.

 

Co teraz posiadam?

Szybko rozwijającą się firmę.

Świetnych przyjaciół i partnerów biznesowych.

Klientów w całej Rosji i za granicą, którzy korzystają z technologii Nu Skin.

I co najważniejsze - więcej wolnego czasu, który mogę spędzić z moją rodziną i przeznaczyć na podróże.

Dołącz do Nu Skin Zostań Dystrybutorem