Sergi Moscardo

Sergi Moscardo

sergi-moscardo

44 lata temu urodziłem się "z przeznaczeniem", by zostać dyrektorem firmy farmaceutycznej, zgodnie z rodzinną tradycją. I tak też się stało. Ambicja zaprowadziła mnie na wysokie stanowisko w poważnej firmie. Nauczyłem się wielu ważnych rzeczy o marketingu wielokanałowym, cyfrowym oraz innowacyjności, jednak w poczuciu, że nie przyczyniam się do ulepszenia świata, zostałem przedsiębiorcą i zająłem się kilkoma własnymi planami. Niestety należały one do tych 95% pomysłów, które mimo włożonych w nie nadziei, wysiłku i pieniędzy znikają w ciągu 5 lat.

 

Dwie wspaniałe osoby w wieku 25 lat pokazały mi Nu Skin. Po namyśle i dokładnym sprawdzeniu firmy postanowiłem nawiązać z nią współpracę. Po 6 miesiącach rzuciłem moje stanowisko kierownicze w firmie farmaceutycznej i zupełnie skoncentrowałem się na działalności z Nu Skin.  

 

Teraz razem z moimi liderami skupiamy się na dwóch głównych czynnikach, aby upewnić się, że wszyscy mają szanse na sukces:

1.      Model działalności biznesowej Nu Skin - trzeba go dobrze poznać, żeby móc rozwinąć umiejętności potrzebne do zrozumienia, w jaki sposób można stworzyć wspaniałą organizację.

2.      Nu Skin - produkty, technologia, rynki, system pracy. Krótko mówiąc: znajomość naszego biznesu.

 

Co więcej, mój zespół i ja nieustannie pracujemy nad indywidualnym rozwojem, ucząc się i dzieląc doświadczeniem Dale'a Carnegiego, Napoleona Hilla, Harva Ekera, Erica Worre'a, Jima Rohna, Tony'ego Robbinsa itd.

 

Przede wszystkim jednak świadomość, że mogę ulepszać życia innych, przy okazji zarabiając, naprawdę wszystko dla mnie zmieniła. Jeśli wiesz o tym, jeśli o tym nie zapominasz, zaczynasz skupiać się na pomaganiu jak największej liczbie osób.

Mój biznes z Nu Skin buduję już od półtora roku. Co jednak chcę podkreślić przede wszystkim - po raz pierwszy w życiu mój sukces zależy nie tylko ode mnie. Mogę go osiągnąć tylko wtedy, jeśli najpierw pomogę w tym innym.

 

Wierzę też, że mój sukces zależy od stawiania moich marzeń, celów i zadań jasno. Dlatego więc stworzyłem plan oparty na jednym słowie: DZIAŁANIE. Nie leń się, weź się w garść już dziś i zawsze znajduj rzeczy, które możesz ulepszyć.

 

Divider