Jiajun Wang

Jiajun Wang

Jason-Wang

Jiajun Wang, urodzony w 1994 roku, zwany także Jasonem, przed podjęciem pracy w firmie Nu Skin pracował w hurtowni.  Rozpoczął swoją podróż przypadkowo – zainspirował się zaawansowanym modelem biznesowym firmy Nu Skin i unikatowymi produktami. Tak naprawdę jednak to jego partnerzy wskazali mu kierunek i zachęcili do przyjęcia i pielęgnowania motta firmy: „Siła dobra”. Zauważył, że korzystając z entuzjazmem z tej międzynarodowej, obojętnej na wiek trampoliny nawet skromna osoba może działać na całym świecie i mieć wyjątkowe życie. Pokładane w firmie zaufanie pozwoliło mu zainwestować cały wysiłek w rozwój własnej działalności.

 

Na początku swojej 10 miesięcznej podróży z firmą Nu Skin nie znajdował zrozumienia ani wsparcia u rodziców; jego przyjaciele także często okazywali mu swoje niezadowolenie, pozwalając sobie na mocno sarkastyczne komentarze. Mimo to Jason nie ustawał w rozwijaniu biznesu i w nauce, jednocześnie cały czas starając się o poprawę jakości życia swoich partnerów. Za każdym razem, gdy ktoś zauważał zmianę po użyciu produktów Nu Skin, był tym ogromnie wzruszony i dumny.

 

Uważa firmę Nu Skin za uczciwą, sprawiedliwą platformę, która wymaga ciągłego wysiłku, niezłomnej woli kształcenia się i pielęgnowania cierpliwości. Firma Nu Skin zapewniła mu nie tylko możliwości biznesowe, ale też zupełnie nowy sposób życia.

 

Wang wierzy, że gdyby nie posiadał w życiu celu i żadnego planu, nie byłby w stanie wspinać się po drodze do sukcesu. Korzysta ze swojego czasu, doświadczeń i osiągnięć również po to, aby dopingować swoich partnerów. „Po prostu trzeba mieć w sobie ogień, wierzyć w siebie, swoją siłę; nie gubić tego, co sprawia, że nasze życie jest wspaniałe!”

„Firma Nu Skin nie przestaje nas zadziwiać swoimi produktami, naszym nieskończonym źródłem młodości.”

Divider