Iveta Sinovitzká & Ladislav Sinovitzký

Iveta Sinovitzká & Ladislav Sinovitzký

Iveta-and-Ladislav

Państwo Sinovitzki rozpoczęli swoje kariery, pracując na etacie. Ladislav był maszynistą, a Iveta urzędniczką. W 1989 r. założyli własną firmę, ponieważ oczekiwali od życia czegoś więcej. Byli właścicielami sklepu z luksusową marką sportową na głównej ulicy w Koszycach. Kiedy czwórka ich dzieci dorosła, otworzyli kolejny sklep w Hypertesco Koszyce z ekskluzywnymi ubraniami dziecięcymi. Ich celem była sprzedaż towaru dobrej jakości po przystępnych cenach. Doskonalili się, bywając na targach odzieżowych. Chcieli wyróżniać się wśród konkurencji, która we wszystkim ich naśladowała. Firma Nu Skin pojawiła się w ich życiu dzięki książkom na temat pozytywnego myślenia.

 

Cały program został im przedstawiony przez przyjaciela w ich własnym salonie. Zainteresowało ich urządzenie Pharmanex BioPhotonic Scanner. Następnie, kiedy przekonali się o pozytywnym działaniu suplementów Nu Skin, chcieli podzielić się nimi także z innymi. Przyciągnęła ich renoma Nu Skin  i opatentowane technologie Firmy. Miesiąc po rejestracji zamówili urządzenie BioPhotonic Scanner. Ladislav wykonywał skanowanie, a Iveta zastępowała sprzedawczynię w ich obu sklepach. W tamtym czasie w Koszycach nie było systemu wsparcia działalności biznesowej, więc bardzo się ucieszyli, kiedy dołączyła do nich Janka Jančová. Janka powiedziała im także o Mariánie Kelemencie, sponsorze, który mieszka w Pradze.

 

Państwo Sinovitzki zaczęli brać udział w wydarzeniach w Bratysławie i wkrótce wspólnie z Marianem i Janką założyli system wsparcia działalności biznesowej. Po międzynarodowej konwencji mimo kar ze strony dostawców i początkowych strat odważnie postanowili zamknąć swoją niewielką firmę. Bez znajomości języka udało im się odnaleźć wizję międzynarodowego biznesu. Okazało się, że Firma Nu Skin umożliwiła im zdobycie wolności i więcej czasu dla rodziny. Współpraca z Nu Skin zapewniła im pewność silnej marki i zrozumieli, w jaki sposób stworzyć stały, nieograniczony dochód. Dzięki temu zabezpieczyli swoją przyszłość.

 

Najtrudniejszym zadaniem było dla nich słuchanie rad, zrozumienie systemu i rozpoczęcie wszystkiego od początku, a także uświadomienie sobie, że pora postawić na rozwój osobisty. Byli jedyni we wschodniej Słowacji, dzięki czemu mogli odkryć magię pracy zespołowej w Nu Skin. Ich największą motywację stanowi wizja niezależności finansowej i nieograniczonego czasu, gdyż jedynie dzięki nim będą mogli inspirować innych do zmiany sposobu życia. Opowiadając swoją historię chcą pokazać, że wszelkie porażki i trudności jedynie pomogły im ostatecznie zwyciężyć.

 

Dzielenie się sukcesem z zespołem jest dla nich największą radością. Lubią obserwować kolejne tytuły kierownicze zdobywane przez członków zespołu na międzynarodowych konwencjach i cieszą się z każdego nowego operatora skanera. 3 razy dziennie analizują swoje marzenia i cele, dzięki czemu nastawiają się optymistycznie przeciw negatywnym sytuacjom. Codziennie zapisują 3 rzeczy, w których się poprawili, i 3 takie, w których zamierzają być lepsi w przyszłości.

 

Uczą członków swojego zespołu cieszyć się małymi rzeczami i postrzegać codzienność jako dar, a także czuć wdzięczność za wszystko, co się im przydarza, ponieważ tylko w ten sposób mogą się ciągle rozwijać. Samodzielny start w Koszycach wraz z Janką Jančovą i chęć ukazania szerszego znaczenia tej działalności gospodarczej sprawiły, że ukuli jedno magiczne zdanie: "Nie znamy jeszcze szczegółów, ale odpowiedzi na wszystkie wasze pytania zostaną udzielone podczas wielkiego wydarzenia w Bratysławie". W ten sposób państwo Sinovitzki zapraszali chętnych na prezentację w Bratysławie, która oddalona jest od Koszyc o 400 km. Są w stałym kontakcie z członkami swojego zespołu i wspólnie cieszą się z nawet niewielkich sukcesów.

 

Od pierwszego dnia współpracy z Nu Skin zadawali sobie pytanie, co należy zrobić, żeby zostać członkami Team Elite. Dzisiaj pytają, kim powinni być, żeby nimi zostać. Dla nich Nu Skin to nie tylko przygoda, ale styl życia. To jedyny sposób, w który mogli zmienić swoje życie i pomóc w tym także innym.

Divider