Frands Sharpe

Frands Sharpe

frands_sharpe_5

Przed dołączeniem do Nu Skin byłem dyrektorem sprzedaży i marketingu w Admiral IT.  Wcześniej zarządzałem swoimi firmami, zarówno z partnerami, jak i samodzielnie, i na własnej skórze poznałem wyzwania związane z prowadzeniem biznesu.

 

Od samego początku wiedziałem, że Nu Skin to dobry pomysł. Model biznesowy firmy rozwiązuje wiele kwestii, które znałem już z moich poprzednich doświadczeń. Co więcej, mam krewnych i przyjaciół, którzy mieli wcześniej kontakt z Nu Skin i ich produktami. Oczywiście pomogło mi to zaufać firmie.

 

Od zawsze marzyłem o zbudowanie biznesu, który byłby pomyślny nie tylko dla mnie, ale też umożliwił mi pomoc potrzebującym.

 

Moją największą motywacją było zdobycie wolności i szansa na współpracę z zaangażowanymi, dynamicznymi ludźmi. W marketingu sieciowym możesz być liderem z prawdziwego zdarzenia. Nikt nie może zniszczyć twojej działalności. Możesz skupić się na własnym celu.

 

Firma Nu Skin dosłownie zmieniła moje sny w rzeczywistość. Widzę, jak ludzie wokół mnie rozwijają się i dzięki temu modelowi biznesowemu osiągają szczęście.

 

Zawarłem pewną umowę z moim uplinem, żeby poradzić sobie z rozwojem mojego biznesu. Zgodził się na codzienne rozmowy telefoniczne ze mną, a w razie gdybym ja nie zadzwonił, on miał zadzwonić do mnie. Nazywam to swoją techniką na utrzymanie ręki na pulsie.

Poddanie się nawet nie wchodziło w grę. Mam doświadczenie w działalności biznesowej, więc mimo frustrujących wyzwań i przeszkód wiedziałem, że ciężka praca się opłaca.

 

Do przezwyciężenia przeciwności potrzeba dwóch rzeczy. Po pierwsze, umiejętności zatrzymania się, oceny sytuacji i dostosowania się do niej. Po drugie, silnego zespołu – a na początku jest nim wasz upline.

 

Jako lider musimy pamiętać, że nie można zmusić nikogo do rozsądnego myślenia, kiedy poddaje się go ciężkiej próbie. Nasz mózg zawsze pokieruje nas w stronę bezpiecznej strefy, kiedy widzimy zagrożenie. Jako lider należy umieć zdystansować się od wyników. Oznacza to, że to nie jest twój błąd, jeśli ktoś decyduje się wybrać inną drogę. Musisz zająć się biznesową stroną tego przedsięwzięcia, jak również wspierać swój zespół.

               

Skupiam się na kilku prostych rzeczach, które robię od samego początku. Trzeba świetnie znać produkty. Kontaktować się z uplinem. Kontaktować się z downline'ami. Codziennie sponsorować nowe osoby.

 

Bycie liderem i dawanie przykładu innym jest bardzo ważne. Aby osiągnąć sukces w tej branży, codziennie podążaj za tymi wskazówkami:

 

  • Skupiaj się na działalności w Nu Skin
  • Mocno stąpaj po ziemi
  • Doceniaj swój zespół, serdecznie witaj nowe osoby
  • Wspieraj swój zespół i bądź do jego dyspozycji
  • Ludzki mózg to ciekawa sprawa. Jeśli twoje zadania są w nim dobrze zapisane, podświadomie będziesz ich doświadczać, twój mózg sam będzie na nie pracować. A jeśli ciągle pamiętasz, gdzie znajduje się twój cel, będziesz lepiej przygotowany psychicznie, żeby przezwyciężać przeszkody.

     

Divider