Carina Lowies Vorster

Carina i Lowies Vorster

carina-lowies-vorster

Lowies i ja próbowaliśmy swych sił w różnych zawodach. Pracowaliśmy dla kogoś, byliśmy właścicielami franczyz, a 7 lat temu otworzyliśmy własną działalność w sektorze zdrowia i urody.  Firma osiągnęła pewien sukces, ale musimy bardzo ciężko pracować i przeznaczać na to mnóstwo czasu. Mimo tego nasze zyski i tak nie są wysokie.

 

Ciągle próbując wyjść na plus, straciłam wiele ważnych chwil z moją osiemnastoletnią córką, których nigdy nie odzyskam. Ucierpiał na tym też związek z moim najlepszym przyjacielem i mężem.  Musieliśmy przewartościować swoje życie, żeby to zmienić.

 

W lutym 2015 r. moja dobra przyjaciółka zaprosiła mnie z mężem i córką na wydarzenie Nu Start.  Byliśmy pod wielkim wrażeniem.  Nie mieliśmy pojęcia, że Nu Skin to taka prężna firma.  Mogliśmy zobaczyć, ile moja przyjaciółka zdołała osiągnąć, odkąd do niej dołączyła. 

 

Córka namówiła nas na wzięcie udziału w kolejnym spotkaniu biznesowym. Dzięki niej dostrzegłam szansę, której nie mogłam przepuścić.  Natychmiast wzięliśmy się do pracy.  Naszym pierwszym miesiącem z Nu Skin był marzec 2015.  Bardzo motywują nas konkretne zadania, więc za cel wyznaczyliśmy sobie Podróż Sukcesu EMEA 2016 w Miami – i udało się!  Co za niesamowite uczucie!

 

Droga do tytułu rubinowego nie była usłana różami. W naszych głowach ciągle pojawiały się powody, dla których powinniśmy zrezygnować z tej współpracy.  Nigdy jednak nie opuściliśmy spotkania, prezentacji ani szkolenia Nu Skin. Dzięki temu przetrwaliśmy i tego też uczymy nasz zespół!  Na początku nie byliśmy w tym zbyt dobrzy, ale zaczęliśmy wyznaczać sobie codzienne minima. Teraz MUSIMY przedstawiać produkty i rozmawiać z co najmniej dwiema osobami dziennie, bo dzięki temu nasze cele są osiągalne.

 

Nu Skin to dla nas wspaniała przygoda, która zupełnie odmieniła życie nasze i wyjątkowych ludzi, którzy tworzą nasz zespół. W kwietniu 2016 r. przestaliśmy spędzać cały czas na zarabianiu pieniędzy. Obecnie nadzorujemy tylko dwie kliniki zdrowia, a na pełen etat zajmujemy się współpracą z Nu Skin. Czas spędzam teraz z mężem i córką, która również zajęła się tą działalnością.  Dziękujemy, Nu Skin!

 

Divider