Cynthia i Sébastien

Cynthia i Sébastien

Sebastien-Cynthia-2

Cynthia i Sébastien są właścicielami siłowni. Od ponad 13 lat, Sébastien ciężko pracował nad tym, aby utrzymać swój biznes. Niestety, dzień po dniu dawały mu się we znaki stres, wyczerpanie i niepewność przyszłości, zwłaszcza w kontekście kryzysu ekonomicznego. Z drugiej strony, Cynthia wykonywała całą pracę administracyjną związaną z firmą, a jednocześnie wychowywała 5 dzieci i zajmowała się domem. Poza tym na część etatu zatrudniona była w firmie swojej mamy produkującej zegary. Razem zajmowali się każdym najdrobniejszym aspektem samozatrudnienia - od sprzątania po utrzymywanie relacji z klientami.

 

Jednym z ich celów zawsze było wspieranie innych i pomaganie im dłużej cieszyć się zdrowiem. Kiedy masażysta pracujący w ich siłowni przedstawił im firmę Nu Skin, a przede wszystkim jej filar Pharmanex, zaskoczyła ich jakość oferowanych suplementów żywieniowych, które uznali za okazję do wyróżnienia się od konkurencji. Zapragnęli aby ich siłownia stała się miejscem-drogowskazem ku zdrowemu starzeniu się.  Mogli tego dokonać za pomocą urządzenia BioPhotonic Scanner, do dzierżawy którego szybko się zakwalifikowali. Na początku interesowało ich tylko przyjmowanie i sprzedawanie suplementów.

 

Jednak po Spotkaniu Sukcesu w Barcelonie, podczas którego poznali słynnego lidera - Stephena Kushturiana - wreszcie zrozumieli, że firma Nu Skin i jej plan kompensacyjny to na prawdę ich życiowa szansa. Chcieli sobie wyobrazić co mogą osiągnąć, ale szybko uznali, że nie ma tu ograniczeń! Jedno stało się dla nich jasne, zrozumieli swymi sercami i umysłami, że prowadząc siłownie nigdy nie byliby w stanie osiągnąć takiej jakości życia i niezależności finansowej o których marzyli. Jednak wiedzieli, że z Nu Skin, jest to możliwe, a myśl ta dodała im skrzydeł.

 

Największym źródłem motywacji jest dla nich ich 5-letnie dziecko. W biznes związany z siłownią zainwestowali wiele czasu i pieniędzy, licząc na to, że pewnego dnia przyniesie im to upragnioną wolność, ale niestety sytuacja zmierzała w przeciwnym kierunku.  Teraz chcą pracować ciężko ale w inteligentny sposób, chcą zapewnić swoim dzieciom lepsze warunki życia, edukację, nowy sposób życia i odnoszenia sukcesów.  Nie osiągnęli jeszcze wymarzonego poziomu wolności, ale doświadczają większego spokoju wiedząc, że pracują na swoją wolność.

 

Każdy dzień przynosi pewne trudności i wyzwania, ale wszystko zależy od stanu naszego umysłu. Przecież ostatecznie te wyzwania, stanowią drogę ku lepszej egzystencji i ku bardziej klarownemu myśleniu. I ile tylko kierujemy się marzeniami, żadne wyzwania nie mogą nas zatrzymać. Możemy przekuć nasze obawy w działania. Kiedy Cynthia i Sébastien doznają porażki, nie poddają się - wychodzą do nowych ludzi, aż w końcu spotykają tych, którzy są gotowi na sukces i odmianę swojego życia. Codzienna walka o swoje wymarzone życie to wyjątkowe wyzwanie. Wszystko zależy od nas samych. Najcenniejszym podarunkiem jaki otrzymaliśmy od Nu Skin była sposobność do zmiany i samodoskonalenia się. Praca nad własną wolnością i jednocześnie stanowienie siły na rzecz dobra, która pozytywnie odmienia życie ludzi dookoła dzięki wspaniałym produktom stanowią dla nas wyjątkową szansę.

 

Tym co motywuje ich każdego dnia jest pozytywny wpływ jaki wywierają na innych ludzi i obcych i tych im znajomych. Towarzyszą tym osobom wspierając je w drodze do sukcesu stanowiąc dla nich filar oparcia, dzięki swej energiczności, entuzjazmowi i sile.

 

Nu Skin pozwala wyruszyć we wspaniałą podróż, podczas której szczodrość serca, liczba osób, którym można pomóc i zasięg dobrych uczynków sprawiają, że można cieszyć się prawdziwym sukcesem.

Divider