Catherine Bedejus

Catherine Bedejus

catherine-bedejus

Nazywam się Catherine Bedejus, mam 59 lat i trójkę dzieci.

 

Pracuje jako kosmetyczka i interesuję się również  dietetyką i wszystkim, co jest związane ze zdrowiem i dobrą kondycją, jednak nade wszystko, pasjonuje mnie naukowe zaplecze tej działalności.

 

Szybko zdałam sobie sprawę, że chcę być niezależna i cieszyć się wolnością, kierować własnymi działaniami i życiem.

 

Po 23 latach pracy w laboratorium prowadząc badania nad kosmetykami i składnikami żywieniowymi, poczułam że czas na zmianę. Chciałam iść naprzód, znaleźć innowacyjne produkty i koncepcje, a firma Nu Skin spełniła moje oczekiwania. Technologia ageLOC to zaplecze naukowe, którego poszukiwałam, a także platforma nieustannych badań, rozwoju ekonomicznego i przejaw dobroci firmy.

 

Dzięki temu doświadczeniu wszystko w moim życiu się ułożyło. Potrzebowałam widocznych efektów, które zobaczyłam widząc piękny wygląd skóry Mireille Neviere, którą znam od lat. Od tej chwili zaczęłam wierzyć w firmę Nu Skin. (Mireille była Kierownikiem Diamentowym, i jeśli jej się to udało, to i mnie się uda!)

 

Natychmiast zabrałam się więc do pracy. Moja wiara i poczucie pewności sprawiły, że moi klienci mi zaufali i szybko zbudowałam swoją grupę podstawową, jako stabilny fundament mojej struktury.

 

Zależało mi na tym, aby jak najszybciej zyskać spore prowizje, skupiłam się więc na udzielaniu odpowiedniego wsparcia i szkoleń moim klientom. Wielu z nich wykazało się lojalnością, a moje rezultaty zawdzięczam ich pracy, sama zaś zadbałam o to, aby nadal rozwijać sieć swoich Dystrybutorów.

 

Czyniłam to w oparciu o zaufanie, profesjonalizm, dzielenie się z innymi, motywowanie i bycie przykładem dla innych.

 

Wreszcie osiągnęłam tytuł Kierownika Szmaragdowego. Uwielbiam poczucie postępu i to, że wszystko jest możliwe bez ograniczeń. Daje mi to energię, która mogę dzielić się z osobami z mojego zespołu.

 

Zawsze brałam udział w szkoleniach, spotkaniach, gdyż moim zdaniem zawsze można się tam czegoś nauczyć, a firma Nu Skin wie jak wzbudzić podekscytowanie.

Niestety, w połowie mojej podróży u boku Nu Skin, wykryto u mnie stwardnienie zanikowe boczne (ALS), śmiertelną i nieuleczalną chorobę, w wyniku której codziennie uszkadzane są neurony tworzące mój układ nerwowy.

 

Dlatego też, zaledwie po 3 latach, jestem całkowicie sparaliżowana i poruszam się za pomocą elektrycznego wózka inwalidzkiego.

 

Straciłam niemal całkowicie zdolność mowy i poruszania się. Potrzebują w 100% pomocy od innych, ale nigdy nie zrezygnowałam z Nu Skin. Nie chcę się poddawać, chcę nadal pomagać swojemu zespołowi i moim klientom. Jestem nastawiona na sukces a nie na porażkę, nawet jeśli nie jestem w stanie działać tak aktywnie jak inni.

 

Mam swoje sposoby na to, aby się rozwijać, dzięki swojej duchowej sile. Mam w sobie ducha walki i będę walczyć do końca, bo dla mnie oznacza to pozostawanie przy życiu!

 

Muszę koncentrować się na wspaniałych rzeczach… pozostać szczera sama ze sobą, bez względu na wszystko.

 

Obecnie nadal sprzedaż w mojej strukturze jest na wysokim poziomie, a mój zespół jest silny i nieustannie się rozwija (w moim nawigatorze V&G mam 5 Kierowników Rubinowych) i działa autonomicznie. W zamian otrzymałam od nich i od swoich klientów niesamowite wsparcie.

 

Wiem, że mogę liczyć na swoich liderów, dlatego tak ważne jest, aby nawiązywać kontakty z kompetentnymi osobami z wizją i pasją do przedsiębiorczości, którzy lubią stawiać sobie wysoko poprzeczkę.

 

Siłę odnajduje w rozwoju i sukcesach mojego zespołu w mojej głowie nie jestem chora.

 

Jestem bardzo sfrustrowana, z tego powodu, że nie mogę pracować jak inni, gdyż moja choroba mnie ogranicza. Nie mogę się z tym pogodzić i zachęcam wszystkich, aby korzystali ze swojej niezależności i przedsiębiorczości.   Nie wolno zbytnio narzekać, trzeba zachować swoją energię na dobre rzeczy.

 

Dziękuję firmie Nu Skin, która mnie wspiera i nie pozostaje obojętna wobec mojego obecnego stanu, to dziś rzadkość wśród firm.

 

Zachowuję pozytywne nastawienie i staram się nim umacniać osoby, które kocham.

 

Dziękuję wszystkim!

Divider